Top 10 Bigfoot Ski Erwachsene – Sjezdové lyže

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Skrskr

#ad

Mini lyžařské brusle pro zimní boty krátké snowskates pro dospělé lyže unisex snowblades skiboardy pro outdoorové sporty 43 x 14 x 9 cm

#ad
Skrskr #ad - Nepotřebujete lyžařské boty ani jiné těžké a drahé vybavení. S nastavitelným upevňovacím zařízením jej můžete připevnit na každou botu. Nastavitelné upevňovací zařízení: lze jej upevnit přímo na zimní boty nebo lyžařské boty.

Nový vzkvétající zimní sport: kombinace lyžování a bruslení. Proměňte své boty v nástavec na lyžařské boty pro miniski! iroké použití: můžete je použít pro sjezdy, snowparky, turistické stezky nebo jednoduše jen pro zábavu v místních sáňkařských kopcích nebo dvorcích. Jednotná velikost pro všechny: doporučujeme boty následujících velikostí: 6-13 US / 38-47 EU. Přenosný a praktický: lze je zasunout do každé kapsy, takže si ji můžete vzít všude s sebou.
ZnačkaSkrskr #ad
VýrobceSkrskr #ad
Hmotnost3.86
Číslo díluJIM5593YFF8BE80C4R

2. GPO

#ad

Závodní krátké lyže vč. vázání GC-001, GPO Snowblade Mini Woody, velké lyžařské boty pro pány a dámy, délka 70 cm

#ad
GPO #ad - Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Fun-ski - délka 60 cm - šířka 130-99-111 - poloměr 3, 69 metru, povrch odolný proti poškrábání.

Bezpečně a bez komplikací – speciálně vyvinuté spojení gc-001 zajišťuje rychlý nastupování a vystupování díky systému GPO-Lift-Up při maximální bezpečnosti. I am from austria - design a finální výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem. Možnost jemného nastavení zajišťuje místo i pro každou nohu. Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. Explozivní a rasantní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad
Záruka2 roky

3. GPO

#ad

GPO Snowblade "Racing Figl" | závodní krátké lyže vč. vázání GC-001 | délka 65 cm | Big-Foot-Ski pro pány a dámy

#ad
GPO #ad - Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. Možnost jemného nastavení zajišťuje místo i pro každou nohu.

Bezpečné a nekomplikované – speciálně vyvinuté spojení gc-001 zajišťuje rychlý nastupování a vystupování díky systému GPO-Lift-Up při maximální bezpečnosti. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Exkluzivní a rasanní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. I am from austria – design a konečná výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem. Fun-ski - délka 65 cm - šířka 100-93-96 - poloměr 5, 78 metrů.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad

4. GPO

#ad

Délka 99 cm, pánské a dámské, krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia-SR-10, GPO Snowblade Hot Stamp, Big-Foot lyže

#ad
GPO #ad - Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm.

Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. I am from austria - design a finální výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem. Explozivní a rasantní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad

5. Crossblades

#ad

Klouzání I sněžnice na světě, jízdu, pro lyžování s turistickou obuví, Crossblades Sněžnice Softboot bílé 36-46 I 3v1 sněžnice pro stoupání

#ad
Crossblades #ad - Oboustranné destičky s běhounem s ocelovými hranami a integrovaným vysoce výkonným stupacím povrchem. Crossblades sněžnice – nový rozměr zimních sportů. Fit - fun - Zdravé. 3 v 1: stoupání - klouzání - jízda. Měkké vázání. S vlastní silou na cestách ve volné přírodě. Inovace pro sněžnice. Ideální pro střední hory a kopcovité krajiny. Princip twin deck-deck, ideální pro hluboký sníh.
ZnačkaCrossblades #ad
VýrobceInventra AG #ad
Výška9.84
Délka35.04
Hmotnost9.52
Šířka7.48
Číslo díluCB110.00S
ModelkaCB110.00S
Záruka2 roky

6. GASPO

#ad

Big-Foot lyže pro pány a dámy, GPO Snowblade Woody, délka 99 cm, krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia-SR-10

#ad
GASPO #ad - Stylový a jedinečný – freestyle lyže od gPO jsou nejen enormně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. I am from austria - design a finální výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem.

Explozivní a rasantní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m. Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky.
ZnačkaGASPO #ad
VýrobceGASPO #ad
Výška3.94
Délka38.98
Hmotnost8.82
Šířka3.15
Záruka2 roky

7. Stylebest

#ad

Stylebest Lyžařské brusle, mini lyžařské brusle na sníh, nastavitelné zimní lyžařské boty, krátké snowbrusle, snowblade, skiboardy pro zimní a venkovní zábavu

#ad
Stylebest #ad - Sesuvy půdy na sjezdovkách, snowparcích, turistických trasách nebo se prostě jen bavte na domácích saních nebo dvorku. Přenosné uložení: lze zasunout do každé tašky, abyste si ji mohli vzít s sebou. Rozvíjející se zimní sporty. Kombinace lyžování a bruslení.

Robustní a s dlouhou životností: sněhová noha je vyrobena z vysoce pevného abs + nylonového materiálu + hliníkové slitiny. Nastavitelná obecná velikost: sněhovou nohu lze upevnit přímo na zimní boty nebo lyžařské boty. Profesionální použití: profesionální model sněhu. Revoluční upgrade 2021: kombinujeme nedostatky a uživatelské zkušenosti lyžařských bot ve starém stylu a provedli jsme revoluční upgrade na nejnovější lyžařské boty 2021 – upgrade zadní paty, který může klouzat dozadu nebo v obou směrech; zadní chránič nohy přidává tři otvory pro nastavení.

Nastavitelné popruhy umožňují spojení s každou botou. Jednotná velikost. Je vhodný pro více bruslařů; přední panel se zvyšuje a prodlužuje, klouzání je hladší a zážitek je perfektnější. Doplněk lyžařských bot, který z bot dělá mini lyže. Doporučujeme nosit sněžnice s velikostí US 6 – 13 / EU35–47. Nepotřebujete lyžařské boty ani jiné těžké a drahé vybavení.
ZnačkaStylebest #ad
VýrobceMAOBU Store #ad
Číslo dílu564323469

8. Snowfeet

#ad

Lyžařské brusle – mini lyžařské brusle na sníh | brusle, snowblades skiboardy | brusle na sníh | nejkratší lyže bílé | lyžařské vázání

#ad
Snowfeet #ad - Jednotná velikost. Nejkratší lyže na světě: 44 cm. Rozsah velikostí: 38-49 eu / 6-14, 5 US. Použijte lyžařské brusle se svými snowboardovými botami. Upravte si vázání jednoduše na přesnou velikost boty. Jsou to zásadně brusle pro sjezdovky.
ZnačkaSnowfeet #ad
VýrobceSnowfeet #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu9-941178SSS
ModelkaSkiskates
Záruka2 roky

9. GPO

#ad

GPO Snowblade Snowkid | krátké lyže vč. bezpečnostního vázání Tyrolia SR-10 | délka 99 cm | Big-Foot lyže pro pány a dámy

#ad
GPO #ad - Bezpečné a nekomplikované – bezpečnostní vázání tyrolia lze perfektně přizpůsobit každé noze, také na tvém místě lze nastavit v rozmezí 263 – 351 mm.

Fun-ski - délka 99 cm - šířka 106-79-98 mm - poloměr 6, 5 m. Jeho dlouhá tradice jako výrobce lyží zaručuje kvalitu, protože na sjezdovku se dostanou jen ty nejlepší sněhové lopatky. Stylové a jedinečné – freestyle lyže od gpo jsou nejen nesmírně zábavné, ale také vypadají zatraceně dobře. Exkluzivní a rasanní – sendvičové dřevěné jádro a osvědčený torzní box zaručují radost z jízdy pro dospělé a mládež od cvičení až po carving. I am from austria – design a konečná výroba v krásné salzkammergut rodinným podnikem.
ZnačkaGPO #ad
VýrobceGASPO #ad

10. Bladefun

#ad

Bladefun Snowblades Woody 99 cm + Tyrolia bezpečnostní vázání lyže krátké lyže

#ad
Bladefun #ad - Bezpečnostní vazba Head/Tyrolia Powerrail 10 Silný scoop vpředu a vzadu díky tomu snadné otáčení a couvání. Ocelová hrana HRC po celém obvodu. Celodřevěné jádrové lyže. Lutý povlak s ocelovou hranou HRC. Neonově žlutý povlak ve špičkové kvalitě. Nový snowblade woody 99 cm s bezpečnostním vázáním Tyrolia Power 10 .
ZnačkaBladefun #ad
VýrobceBladefun #ad
ZárukaŽádné