Top 10 Bitte Nicht Stören – Cedulky na dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Nostalgic-Art

#ad

Retro kovová deska/štítek: Pravidla pro psy v domácnosti / PfotenSchild / 20x30 cm

#ad
Nostalgic-Art #ad - Ohnuté hrany, zaoblené rohy a předvrtané otvory. Originál od PfotenSchild. Extra silný ocelový plech. Vlastní design - formát: 20x30 cm. Vyražený a vypouklý motiv- části motivu jsou opticky zvýrazněny.
ZnačkaNostalgic-Art #ad
VýrobceNostalgic-Art #ad
Výška0.08
Délka7.87
Hmotnost0.51
Šířka11.81
Číslo dílu22271
Modelka22271

2. Kubik Letters

#ad

Kubik Letters Game Room Schild – Do Not Disturb-Schild Gamer Edition – Gamer-Schild – Gaming-Türschild – Spielzimmer-Dekor – Gaming-Zubehör für Zimmer – Geschenke für Gamer – Gaming Stuff

#ad
Kubik Letters #ad - Ein muss für ihre gekaufte konsole – welche anderen Dinge brauchen Sie nach dem Kauf einer neuen Konsole außer einer ununterbrochenen Gaming-Session? Ein originelles design von kubik-buchstaben – von Gamern bis hin zu Gamern.

Unsere talentierten designer, die selbst Gamer sind, haben diese Spielzimmerschilder mit ihrem Gaming-Kopf entworfen. Erhältlich in ihren lieblingskonsolen-Themen: Wir haben mehrere Themen für jeden Konsolen-Fan und Fangirls. Ein stück feiner handwerkskunst: sie können die handgefertigten Details schön sehen: das 3D-Controller-Symbol, der reibungslos gleitet, der taktile Text, der Schieber, und die hochwertige Farbgebung – alle wurden mit maximaler Sorgfalt und Leidenschaft zusammengestellt. Ein unvergessliches geschenk für jeden Spieler – das stolze Gefühl des Spielers wird nach Erhalt geweckt.
ZnačkaKubik Letters #ad
VýrobceKubik Letters #ad
Výška0.3
Délka8.95
Hmotnost0.66
Šířka5.1
Číslo díluC-103-GRS-UPC
ModelkaC-103-GRS-UPC

3. PRSTENLY

#ad

Dárky pro tatínka k Vánocům, dárky ke dni otců pro nejlepšího tatínka, PRSTENLY Táta dárek k narozeninám, narozeninový dárek pro tatínka, ručně vyrobený štítek Acly s nápisem, Dni otců k narozeninám

#ad
PRSTENLY #ad - Multifunkční: není to jen dárek nebo kartička, kancelář a jakékoli místo, kam ji chcete umístit. Je to perfektní dárek pro váš papír pro každou příležitost. Acyklická plaketa obsahuje dřevěný stojan, může to být také krásná dekorace pro pokoj, jednoduchou instalaci a každodenní čištění.

Povrch je pokryt ochrannou fólií, aby se zabránilo poškrábání, a stabilní box se snadno nerozbije. Vysoce kvalitní gravírování: díky vysoce kvalitnímu gravírování a jedinečnému designu je tato plaketa po dlouhou dobu skutečným poutačem pozornosti. Po laserovém gravírování nevybledne, váš text bude pečlivě vytištěn na 5mm akrylovou desku, text se zobrazí správně, obraz je bohatý na barvy a detaily. Personalizované akrylové štítky: dekorační dárek s nápisem "v tomto světě je tolik tatínků a mám toho nejlepšího" jsou ale také skvělými dárky k narozeninám a také jako vánoční dárek pro široký úsměv na tvářích vašich rodičů.

Dárky pro tatínka, Den otců dcery a syna. Rozměry a balení: personalizovaná plaketa je velká 15 × 15 cm, bez znečištění a zápachu. Nejlepší dárek pro tatínka: ukažte svému otci, výročí, narozeniny, jak je pro vás váš tatínek výjimečný.
ZnačkaPRSTENLY #ad
VýrobceHXZ #ad
Výška0
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluHXZ-01

4. trendaffe -

#ad

Závěs na dveře Baby – personalizované se jménem vašeho oblíbeného závěsu

#ad
trendaffe - #ad - Jednoduše klikněte na výrobek a zadejte jméno vašeho oblíbeného obsahu. Poté vám rychle a rychle vyrobíme váš dětský dveřní přívěsek, personalizovaný pro vaši malou špachtu. Materiál: plsť, cca 8 × 27 cm. Vysoce kvalitní tisk, lesklé barvy. Roztomilý přívěsek na dveře – personalizovaný – pro váš malý poklad. Rozsah dodávky: 1x věšák na dveře miminka - personalizovaný jménem vašeho oblíbeného.
Značkatrendaffe - #ad
Výrobcetrendaffe® - #ad

5. Meijiafei

#ad

Meijiafei Spa Sitzung im Gange Bitte nicht stören, Pretty Love Herz Motiv Rahmen mit Schriftzug 25,4 x 12,7 cm

#ad
Meijiafei #ad - 1/20, 3 cm pvc und druck und Seil Kleiderbügel. 25, 4 cm x 12, 7 cm – 25, 4 x 12, 7 cm. Das schild sieht wunderbar aus in der mitte einer Tür, zusammen mit Blumen und Verzierungen, für Tische, Stühle, an einem Wandhaken, uvm. Perfektes geschenk für Freunde und Familie oder etwas Besonderes für Ihr Zuhause. Spa-session bitte nicht stören – Pretty Love Herzrahmendesign/Plakette.
ZnačkaMeijiafei #ad
Výrobcemeijiafei #ad
Výška0.12
Délka10
Hmotnost0.11
Šířka5
Číslo díluPVC-1522
ModelkaPVC-1522

6. trendaffe

#ad

Milý obličej nebo zlý obličej dveřní závěs rozzlobený přátelský obličej klid

#ad
trendaffe #ad - Vysoce kvalitní tisk a robustní zpracování – Další informace a právní pokyny viz popis výrobku. Můžete vstoupit do místnosti, nebo jej využijte, který prostor je pro ně tabu, jednoduše pověsit lásku, usmívající se obličej ven. Materiál: plsť, cca 8 × 27 cm. S tímto závěsem na dveře ukažte, zda můžete vstoupit do místnosti nebo ne. Rozsah dodávky: 1x milý obličej nebo zlý závěs na dveře. Ukažte svým hostům, aby vás vaši spolubydlící nerušili.
Značkatrendaffe #ad
Výrobcetrendaffe® #ad
Výška0.01
Délka10.63
Šířka3.15
Číslo dílu114

7. Muka

#ad

Muka 10 Stück Türschild Please Do Not Disturb Sign Please Make Up Room Doppelseitig Türanhänger für Hotel Kinderzimmer

#ad
Muka #ad - Ideal für hotel, Büro, Zuhause und so weiter. Doppelseitig: eine seite ist bedruckt "Please Make Up Room", die andere Seite ist bedruckt "Please Do Not Disturb". Dieses türknauf-Schild ist aus hochwertigem Kunststoff, wasserdicht und langlebig. Lochdurchmesser: 5, 5 cm. Maße l x b x t: 21, 5 x 8, 5 x 0, 1 cm. Passend für die meisten Türknöpfe.
ZnačkaMuka #ad
VýrobceMuka #ad
Výška0.39
Délka8.67
Šířka3.4
Číslo díluLS0019_REDGREEN-10PCS
Modelka6SIG-LS0019_REDGREEN-10PCS

8. Kichwit

#ad

Kichwit Privatsphäre Schild Do Not Disturb, Schild Out of Office Schild Please Knock Schild In a Meeting Schild Büro Schild Konferenzschild für Büros 5" Schwarz

#ad
Kichwit #ad - Perfekt für konferenzräume, Büroräume oder jeden Raum, der Privatsphäre benötigt. Einfach anzubringen und rückstandsfrei zu entfernen.

Hilft den genauen status ihres Büros zu informieren; Paket enthält nur 1 Schild und ein doppelseitiges Klebepad. Starkes, doppelseitiges Klebeband im Lieferumfang enthalten. 12, buchstaben sehr klar in fett, 7 cm durchmesser, leicht zu sehen aus der Ferne. Einfach zu wechseln zwischen "do not disturb", sie ändern es manuell, aber der Status bleibt unverändert, weil im Inneren des Schildes kleine Magnete sind, "Please Knock", "in a meeting und "out of office", es sei denn, die den Status an Ort und Stelle halten.
ZnačkaKichwit #ad
VýrobceKichwit #ad
Výška0.3
Délka5
Hmotnost0.18
Šířka5
Číslo díluKW-PS09
ModelkaKW-PS09

9. SmartSF

#ad

Nicht stören, ich zocke oder Komm rein Türhänger in Grau mit Zocker Motiv gaming

#ad
SmartSF #ad - Einfach mal in Ruhe zocken. Hochwertiger druck und robuste Verarbeitung - Weitere Informationen und rechtliche Hinweise siehe Produktbeschreibung. Lieferumfang: 1x bitte nicht stören, ich zocke oder Komm rein Türhänger in Grau mit Zocker Motiv. Auf der vorderseite steht unmissverständlich: Bitte nicht stören, ich zocke! Dreht man den Türhänger, läd ein freundliches -Komm rein- zum eintreten ein. 8x27cm. Material: filz, ca.
ZnačkaSmartSF #ad
Výrobcetrendaffe® #ad
Výška0.04
Délka10.63
Hmotnost0.04
Šířka3.15
Číslo dílu114
ModelkaKJWR10

10. Geschenkissimo

#ad

Dekorace nebo nápad na dárek, rodinný štítek, Dveřní štítek s rytinou – jméno + nápis + motiv možný – ze dřeva se šňůrkou, personalizovaná dřevěná tabulka jako nástěnná prkénka, uvítací cedule

#ad
Geschenkissimo #ad - Individuální dárek: díky personalizované rytině se jménem, texty a motivy se stane skutečným unikátem a šperkem. Títek na dveře ze dřeva s kůrou + šňůrkou je módní a upoutá pozornost. Rozměry cca 20 x 8 x 1, jako nerušit a mnoho motivů pro dřevěné prkénko na výběr: jednorožec, dřevo.

Nadčasově krásné: venkovský styl dveřního štítku se hodí pro moderní byty, venkovský styl zařízení nebo jako poštovní schránka. Kromě venkovního prostoru jsou oválné dřevěné cedule oblíbené jako jmenovka pro dětský pokoj, party místnost, zimní zahradu, hobby místnost, WC dveřní štítek, zahradní altán, dveře …. Přísloví lze libovolně vybírat, oválný, 2 cm, sova, kočka, chlapec, lovec, rodina, kancelář, lev, dívka, pes, kůň, hasič.

Ideální jako dárek k nastěhování, svatbě, překvapení k narozeninám, dětským narozeninám, jmeninám. Kvalita: z kvalitního pravého dřeva, štítek na poštovní schránku, rodinný štítek, čistý výbrus bez třísek. Lopatka na stromeček má dlouhou životnost, jako štítek na domovní dveře, ideální pro vnitřní i venkovní použití, dřevěná tabule na oblíbené místo . Naše dveřní štítky na domovní dveře se jménem jsou velké i malé.
ZnačkaGeschenkissimo #ad
VýrobceGeschenkissimo #ad
Výška0.47
Délka7.87
Šířka3.15
Číslo dílu548 Türschild mit Gravur