Top 10 Chinese New Year Decoration 2024 – Závěsné ozdoby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Geviner

#ad

Geviner 3 balení 2024 čínských novoročních dekorací Dragon Plush Stuffed Animal Dragon Maskot Doll Chinese Zodiac Stuffed Dragon Animals for Spring Festival Ornaments New Year Gift

#ad
Geviner #ad - Tento ornament není jen dekorace, drak representuje prosperitu, ale kulturní dědictví a represence, symbolizující blessings a dobrou fortunu. Lze ji tedy zavěsit na schodišťové lišty, auta atd. Ohniště, karnevaly, stěny, batohy, perfektní pro dekorace jako jarní festival, lehká a přenosná, bagy, výroční období, okna, přidat tak sváteční atmosféru roku 2024 a přinést vám dobré štěstí a štěstí.

Bohatý kulturní symbolický - jako tradiční čínský výstřední symbol, přísnost a nezávislost. Je tedy lehký a snadno se nosí, kdykoli. Tento ornament není jen pro nový rok, ale lze jej tedy použít pro jiné sváteční dny nebo dokonce i běžné dny a přidat slavnostní dotek vašemu životu. Perfektní dekorace pro nový rok – tento dračí ornament z nového roku je nezbytností pro vaši celebraci.

Perfektní dárek – tento dračí ornament new year je dokonalým dárkem pro vaše milované. Dodá jedinečný přívěsek do vašeho domova. Roztomilý design – tato hračka s drakem zvěrokruhu je rozkošná, trees, tematické party atd. Díky vynikajícímu balení a jedinečnému designu vyjadřuje hluboké bělosti a péči, šetří vás nenávist výběru dárku. Exkluzivní řemeslná výroba - tento produkt má vysoce kvalitní výplňový materiál a prémiový materiál, perfektní pro dekoraci jakéhokoli prostoru, nabízí vynikající pocit.
ZnačkaGeviner #ad
Výrobceshantou chenghai district jinyuansing toy factory #ad
Číslo díluSZ2305014BYA
ModelkaNOJD155-7A

2. KEAGAN

#ad

8 kusů 2024 čínský rok draka talismana pro štěstí zlatý závěsný čínský feng shui dekor novoroční bonsaj přívěsek pro draka rok domov auto dovolená dekor

#ad
KEAGAN #ad - Rok králičího designu: tyto čínské jarní závěsné přívěsky s různými čínskými tradičními prvky, dračí šarm, jako jsou čínské uzly, přívěsky jsou navrženy zářivě červené a zlaté jako základní barvy, a přívěsek Feng Shui, které jsou vybaveny dobrými významy štěstí, bohatství a štěstí. Balíček obsahuje: obdržíte 8 kusů čínských přívěsků na nový rok ve 4 různých vzorech, přivítat nadcházející čínské jarní slavnosti, dostatečné množství a různé styly pro splnění vašich potřeb na festival, můžete je také sdílet se svými přáteli nebo rodinou, které dodají příjemnou slavnostní atmosféru.

Pokud tyto přívěsky pro štěstí na nový rok darujete jiným, hladké a měkké, že jim dáváte opravdovou péči a požehnání. Velikost: každý přívěsek je cca 33, který můžete snadno zavěsit, přívěsek feng shui je cca 4, 5 cm / 13, kde chcete, vhodná velikost pro pohodlné nošení nebo skladování. Vysoce kvalitní materiál: nový rok závěsný dekor je vyroben z prémiové slitiny, znamená to, neláme se, lehký a v dobrém tvaru, neláme se, neštípá se, ručně vyráběný červený čínský uzel má dobré zpracování, podporuje dlouhodobé používání.

Každý z čínských uzlů dekorativní ornament je opatřen závěsným provázkem, 5 cm / 1, 77 palců v průměru, 19 palců dlouhý, jako dekorace umožňuje uzavření. Iroké využití: tyto závěsné závěsné přívěsky z čínského jarního festivalu jsou široce používány pro mnoho příležitostí, můžete je zavěsit ve svém autě, tašku a jiná místa, stěny, římsy, rostliny v květináčích nebo je jednoduše pověsit na strom, okna, na dveře, vytvoří silnou čínskou slavnostní atmosféru a pošlete vám přání k prosperitě a úspěchu.
ZnačkaKEAGAN #ad
VýrobceKEAGAN #ad

3. KEAGAN

#ad

96 kusů čínských novoročních dekorací, jaro, auto, kancelář, tradiční ozdoby pro štěstí na Nový rok, mini červený čínský uzel, dekorace červená, strom, domov

#ad
KEAGAN #ad - Tyto čínské novoroční dekorace můžete zavěsit na dveře, do pokoje, větvích stromů, okna, auta atd. Kde použít: naše ozdoby jarních stromků jsou koncipovány pro čínský nový rok, kanceláře, domu, který lze zavěsit na rostliny v květináčích, krby a jakýkoli jiný kout vašeho domu.

Dostačující pro vytvoření festivalové atmosféry na oslavu nového roku a jarních slavností. Tradiční čínské prvky: tyto čínské závěsné ornamenty jsou navrženy s tradičními čínskými prvky: klasické červené a žluté barvy čínské znaky, které znamenají prosperitu, jas, štěstí, vitalitu a bohatství. Co dostanete: balíček obsahuje 89 kusů závěsných ornamentů z čínského nového roku s mnoha druhy příznivých slov. Iroké použití: nejsou jen jako milé party pro čínský nový rok, ale také jako milý přívěsek na klíče pro ozdobení různých klíčů; přidejte silnou čínskou slavnostní atmosféru a pošlete vám přání k prosperitě a úspěchu.

Prémiový materiál: jarní ozdoby na stromek jsou vyrobeny z vysoce kvalitního papíru, díky nimž se lidé cítí velmi jemně a pohodlně, těžko vyblednou, opakovaně použitelné a servisní služby, navržené ve světlých a živých barvách, nejsou náchylné k prasknutí, povrch je navržen s různými vzory, nabízí vám dlouhou dobu služby. Vyjadřuje dobré požehnání a naději na nadcházející nový rok a učiní váš domov živějším a zajímavějším.
ZnačkaKEAGAN #ad
VýrobceKEAGAN #ad

4. EZGETOP

#ad

2024 čínské dvojverší dekorativní sady, EZGETOP 12 kusů čínských novoročních dekorací, čínský drak Nový rok nálepky na okno a 6 kusů červených obálek pro čínský Nový rok, Fu

#ad
EZGETOP #ad - Význam červené : předpokládá se, svatby, že červená obálka přináší štěstí osobě, a přinese štěstí i osobě, která ji poslala. Novoroční dekorační materiál: Čínský nový rok couplets je z kvalitního papírového materiálu s jasným potiskem a nevybledne.

Jemné dvojverší zanechá trvalý dojem na vaši rodinu. Sdělte jim svá nejlepší přání. Nský nový rok: Červená je v Číně příznivou barvou, která představuje červený a živý nový rok. Plněno penězi jako dárek na nový rok, narozeniny, návštěvy příbuzných a přátel, která ji obdrží, narození dítěte a jiné zvláštní příležitosti. Tyto dekorační sady mohou dobře ozdobit váš domov, ať už pořádáte čínskou novoroční oslavu nebo jednoduše chcete během slavnostního období vyzdobit svůj domov.

12 kusů čínského nového roku draka obdržíte 1 pár čínských novoročních párů, 1 pár bannerů, 6 červených obálek, 1 pár malých párů pro rok draka, 1 závěsný ornament 'Fu", množství je dostatečné množství pro splnění vašich potřeb. Možnosti dárku: nabízíme exkluzivní obalové krabičky. Ozdobnou sadu čínského nového roku můžete použít jako dárek pro vaši rodinu nebo přátele. Na domovní dveře, brány, stěny a okna můžete umístit čínské novoroční dekorace.
ZnačkaEZGETOP #ad
VýrobceEZGETOP #ad

5. Zuzanny

#ad

7 kusů čínský nový rok dekorace sada čínské dvojice Chunlian sada pro charakter ornament okno obtisky rok králíka červené obálky dveře nálepka

#ad
Zuzanny #ad - A nálepky na okna jsou z PET. Kvalitní materiál – čínské dvouplety, snadno se nerozbijí a bezpečně se používají, okenní nálepky a červené obálky jsou vyrobeny z papíru, nevyblednou a jsou hladké, snadno se používají a mohou vám dlouho sloužit.

Pro čínský nový rok – tato dekorační sada pro čínský nový rok se hodí pro čínský nový rok 2023, party dekorace, lze umístit na stěny, pro domácí dekorace, dveře, okna. Implikovaný význam – čínské novoroční dvojhry jsou potištěny protichůdnými větami, štěstí a zdraví, říká se, aby obsahovaly přání nebo požehnání pro příští rok, nálepky na okna jsou vyříznuty z papíru, že tyto ornamenty vám mohou přinést štěstí, vhodné pro oslavu jarního svátku. Pošlete ji také jako dárek na party pro svého přítele.

Balení obsahuje: 1 sadu čínských dvojic 3 kusy, celkem 7 kusů, 1 dárkovou krabičku, 1 nálepku fu 2 roky nálepky na dveře králičíka, dostatečné množství a styly pro vaše použití. Ervená barva také přispívá k vytvoření slavnostní atmosféry. Standardní velikost – rozměry páru: 118 x 20 cm; horizontální velikost: 50 x 20 cm; velikost znaku fu: 31 x 31 cm; velikost okenních nálepek z čínského papíru: 28 cm; velikost dárkové krabičky: 32 x 4, 5 x 4, 5 cm.
ZnačkaZuzanny #ad
VýrobceChina #ad
Výška0.01
Délka46.46
Šířka7.87
Číslo díluDL-20231022
ModelkaDL-20231022

6. DPKOW

#ad

DPKOW Čínský Nový rok dekorace 2024 čínský Nový rok stolní dekorace plástve středový kus červená a zlatá voštinová dekorace na stůl pro čínský Nový rok dekorace na party dekorace, 9 kusů

#ad
DPKOW #ad - Odojem na Vaše hosty. Přineste do svého domu více zábavy. Uuuuuna na dezertní stůl, košíkem na květiny, recepce nebo je můžete použít s kyticí květin, jídelní stůl, nápisy atd. Dodejte své novoroční party s stolními nástavci skvělou náladu. Iroká škála možností použití nejen stolní toppers na stůl na stůl z čínského nového roku 2024 jsou perfektní pro zdobení stolů na večeři, slouží jako pozadí na fotografování a rekvizity pro pořizování krásných novoročních témat s rodinou a přáteli; ale jsou také vhodné pro umístění pod vánoční stromeček, abyste do svého domu dodali krásný dekorativní nádech.

Perfektní velikost stolní dekorace na čínský nový rok mají výšku 7", vhodná velikost pro ozdobení desky na party. Jednoduchá montáž papírového středového kusu na téma čínský nový rok nejprve odtrhněte lepicí pásku pečeť plástve, abyste mohli snadno ozdobit a přidat barvu na svou party, dalším krokem je upevnění plástve na karty, rozšíření plástve dole, nakonec vložte stolní dekorace na čínský Nový rok ve své oblíbené oblasti displeje, ušetříte čas a zanecháte dobrý čas.

Krásně něžná s nádechem novoroční dekorace. Přidejte festivalovou atmosféru tím, 9", cca šířka 5, že tuto veselou čínskou novoroční dekoraci 2024 nastavíte na Silvestra. Oboustranný tisk lépe ukazuje živých draků a jiných čínských novoročních prvků, nevyblednou, což znamená, díky čemuž bude vaše čínská novoroční party zajímavější. Ervený čínský nový rok dekorace 2024hledáte voštinové šperky pro čínský nový rok? Čínský nový rok 2024 zahrnuje draky, lucerny, vějíře, bubny. Materiál tyto čínské novoroční voštinové korunky jsou vyrobeny z oboustranné karty, mají dlouhou životnost, položte je na stůl nebo krbovou římsu jako dekoraci, že si můžete vychutnat svou scenérii z jakéhokoli úhlu.
ZnačkaDPKOW #ad
VýrobceDPKOW #ad
Číslo díluDK09311Z-uk

7. Vastsea

#ad

Restaurační dekorace, červené závěsné lucerny, na svatbu, Vastsea 30 kusů červených luceren festival, dekorace, červená plastová papírová lucerna, Nový rok, svatbu

#ad
Vastsea #ad - Geniální design: Červená lucerna má zvláštní tvar a strukturu jako plástev, visící přívěsek s nápisem "Fu", vypadá jedinečně a krásně a dá se snadno rozšířit a složit.

Snadné použití: jednoduše otevřete, poté složte, horní strana lucerny je vybavena lany a poutky pro snadné zavěšení a uložení. Dobré přání: Červená je tradiční čínská barva, symbol štěstí a štěstí v čínské kultuře. Iroce rozšířené: hodí se pro nový rok, čínské svatební hostiny, jarní slavnosti, narozeninové oslavy, svatby, domácí nebo kancelářské dekorace a učiní vaši oslavu nezapomenutelnou. Vynikající materiál: naše červené lucerny jsou vyrobeny z polyetylenu, vynikajícího olejového plastu, který se snadno drží, je vodotěsný a s dlouhou životností a pohodlně se používá pro vás.
ZnačkaVastsea #ad
VýrobceVastsea #ad
Výška6.3
Délka7.87
Šířka7.87
ModelkaVastsea055

8. DPKOW

#ad

Latexové balónky pro čínský Nový rok, nafukovací balonky, dekorace, DPKOW 30 ks 2024 balónky čínský Nový rok, rok draka, dekorace čínský Nový rok, červené zlato, čínské jarní slavnosti

#ad
DPKOW #ad - Pomůžeme vám co nejrychleji při řešení. Další čínský novoroční praporek na dveře, krabičky na dárkové sáčky k čínskému Novému roku, nálepky na pohlednice pro čínský Nový rok najdete v obchodě DPKOW. Krásný design balónku design balónku pro rok draka 2024: "Šťastný čínský nový rok", "", vějíře, čínská mince, čínský drak, čínský uzel, květiny, "", čínská červená lucerna, ohňostroj.

Dekorace na čínský nový rok 2024 sada party balónků pro čínský nový rok 2024, dekorace pro čínský Nový rok 2024, dekorace pro čínský Nový rok 2024 a dekorace pro rok draka 2024. Nské novoroční balónky 2024 součástí dodávky jsou 12palcové latexové balónky pro čínský nový rok a 2 červené balonové pásky. Nafukovací balónky rok draka podporují hélium nebo vzduch, strop, uvnitř nebo venku.

Vysoká kvalita party balónky pro čínský nový rok 2024 jsou silné a mají dlouhou životnost, dveře, netoxické, a lze je jednoduše zavěsit na zeď, aniž by se obávaly prasknutí, stůl, neškodné a šetrné k životnímu prostředí. Nafukovací balónky z červeného zlata pro čínské jarní slavnosti jako dekorace pro čínský Nový rok / lunární Nový rok. Záruka spokojenostipokud máte problémy s našimi čínskými balónky na jaro 2024 nebo nejste spokojeni, pošlete nám prosím e-mail s žádostí o pomoc.
ZnačkaDPKOW #ad
VýrobceDPKOW #ad
Číslo díluDK05505A-uk

9. Geegear

#ad

Geegear 3 kusy 2024 čínský Nový rok drak ornament maskot drak hračka drak lunární novoroční dekorace čínský drak zvěrokruhu pro čínský jarní festival

#ad
Geegear #ad - Tyto pestré plyšové draky lze použít jako hračku pro vaše děti nebo jako dekoraci, které jsou plně vyplňující a příjemné na dotek, aby vašemu domu dodaly zářivé barvy. Splňte zcela své různé požadavky na dekoraci a každodenní náhrady a dodejte svému pokoji příjemnou jarní atmosféru.

Jednoduše zavěste na stěnu, na větev atd. Bezpečná a kvalitní dračí panenka hračky zvěrokruhu k čínskému novému roku 2024 jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pp bavlny a látkových materiálů, bezpečné a šetrné k pokožce pro všechny dospělé a děti. Maskotová panenka dračího roku může svým hostům nebo rodině vyjádřit lásku a požehnání. 3dílné balení čínských novoročních dračích panenek3 ks čínský novoroční dračí přívěsek s jedinečným a živým výrazem obličeje a klasickými čínskými vyšívanými vzory a střapci na těle, plný silných čínských tónů.

Krásný význam rok 2024 je čínským rokem draka. Lze umístit také přímo na stůl, dveře, ložnice, pohovku, knihovnu a další ozdobení vašeho obývacího pokoje, na okno, kanceláře atd. Malá velikost činí 15 x 13 x 7 cm, na židli, polici na noční stolek, v autě, velká velikost 19 x 17 x 10 cm a nahoře má 15 cm dlouhé závěsné lano. Ideální novoroční dárek pro rodinu, sousedy, kolegy, obchodní partnery, přátele, spolužáky atd. Snadné použití dračí plyšová zvířátka jsou k dispozici ve dvou různých velikostech.
ZnačkaGeegear #ad
VýrobceGeegear #ad
Výška5.91
Délka5.91
Šířka3.35
Číslo díluS-0007
ModelkaS-0007

10. Bdecoll

#ad

Balení 40 kusů červených zlatých čínských luceren dekorace čínské uzly lucernu Šťastný Nový Rok Lucerna pro rok 2023 Čínské jarní slavnosti, oslava, dekorace

#ad
Bdecoll #ad - Nská dekorace lucerny – světlý slavnostní barevný design, velmi exkluzivní slavnostní, velmi speciálně dekorativní. Své novoroční dekoraci můžete pomoci získat mnoho komplimentů. Exkluzivní design: naše červené lucerny jsou vyrobeny s čínským znakem "fu" a znakem čínského uzlu, který představuje dobrá požehnání štěstí, štěstí a zdraví, ideální dekorace pro čínský Nový rok.

Materiál s dlouhou životností: Červené lucerny jsou ze silného plstěného materiálu, odolnější a bezpečnější než papír nebo plast, a tento druh materiálu vám může přinést dobrou zkušenost s používáním a mohou se dlouho zavěsit venku, aniž by vybledly nebo se zdeformovaly. Vytvořte si více prázdninové atmosféry: se slavnostní červenou barvou a hezkým 3d designem dodají tyto červené lucerny vašim novoročním oslavám a večírkům více atmosféry.

Kromě toho je můžete použít k ozdobení čínské svatby nebo party s lucernami, pokud chcete. Obsah balení: balení obsahuje 2 kusy červených čínských 3d luceren pro štěstí se znakem fu, 2 kusy červených čínských 3d luceren pro štěstí Chun se znakem FU, 10 kusů čínských "Fu" slova znamenají, 26 kusů mini Chiness Facai Hanger, dostatečné množství na ozdobení vašeho domova nebo party.
ZnačkaBdecoll #ad
VýrobceBdecoll #ad
Výška3.15
Délka2.36
Hmotnost0.66
Šířka1.18