Top 10 Deckenleuchte 100cm Rund – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Seamoon

#ad

Seamoon Deckenleuchte Wohnzimmer Modern, 105cm LED Deckenleuchte Dimmbar mit Fernbedienung 3000k-6500k Gilt für dekorative Wohnzimmer Schlafzimmer Küche Büro, 85w 9560lm Dimmbare Deckenleuchte LED

#ad
Seamoon #ad - Helligkeit: 5% -100%. Spannung: 220V. Lumen:9560lm. Geeignet für private und gewerbliche Beleuchtung. Spezifikationen:leistung: 85w. Wir verwenden hochwertiges Aluminium und PC, Lampenschirm mit hoher Lichtdurchlässigkeit. Nach dem ausschalten des Lichts, der gestern eingeschaltet wurde.

Moderne deckenleuchte funktion:mit fernbedienung deckenleuchte wohnzimmer modern. Led deckenleuchte dimmbar: die Farbe und Helligkeit der Lampe. Fixiervorrichtung, nicht schwenkbar. Einfaches design:3 moderne geometrische rechteckige led deckenleuchte dimmbar mit fernbedienung sind voll von eleganter Dekoration. Sie müssen nur noch den lampenkörper zusammenfügen, die Drähte anschließen und ihn dann an der Decke befestigen. Wenn sie fragen zu produkten oder Dienstleistungen haben, kontaktieren Sie uns bitte, wir werden Ihnen die zufriedenstellendste Lösung geben.

Elegante und moderne deckenleuchte badezimmer ist geeignet für Küche, Schlafzimmer, Arbeitszimmer, Hotel, Wohnzimmer, Esszimmer, Büro. Integriertes design, der Lichtkörper ist leichter und stärker, leicht zu reinigen. Hinweis: die speicherfunktion dieser lampe kann nur über die Fernbedienung aktiviert werden, am nächsten Tag nach dem Einschalten des Lichts, wird es die Beleuchtung Modus, der Wandtaster kann die Einstellung des letzten Ausschaltens nicht speichern. Lampenfarbe: 3000K-6500K. Memory-funktion:diese deckenleuchte schlafzimmer hat eine memory-funktion.
ZnačkaSeamoon #ad
VýrobceSeamoon #ad
Výška3.54
Délka41.34
Hmotnost6.17
Šířka23.62

2. Rafow

#ad

200 W LED garážové svítidlo, tvarovatelná stropní lampa s 12 nastavitelnými panely – E26 / E27 Bay světlo pro sklep, 6500 K, sklady stodola, osvětlení garáže, 1 ks – 20000 lm, dílnu, dílenská lampa, obchod

#ad
Rafow #ad - Snadná instalace, není zapotřebí kabeláž – osvětlení garáže se snadno instaluje, bez nářadí, drátů a profesionálních elektrikářů. Uspokojivý servis – naše led garážová svítidla mají dlouhou životnost a mají výhody vysoké teplotní odolnosti, odolnosti proti rozbití atd. 360° osvětlení a tvarovatelný design – vylepšené skládací garážová světelná panely lze flexibilně nastavit z 0°-90° na nejlepší úhel osvětlení.

Toto interiérové garážová svítidla zcela pokrývá oblasti 360° bez tmy, že světlo zhasne a vychladne, což je u jiných běžných žárovek méně možné. Upozornění: ujistěte se, aby se zabránilo popálení. Jednoduše jej našroubujte do patice E26/E27 a instalace je stejně jednoduchá jako žárovka. Co nejrychleji nabídneme rozumná řešení. Iroké použití – vyznačuje se jedinečným designem a vynikajícími světelnými efekty, obchody, veřejné pokoje, sklady, jako je garáž, stadion, stodola, je naše stropní svítidlo vhodné pro velkoplošné osvětlení, výstavní oblast, kanceláře, sklepy atd.

Pokud máte dotazy, odolnosti proti korozi, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Super jasné led garážová světla – ve srovnání s jinými zdroji světla přichází naše nejnovější 200w tvarovatelné led garážová svítidla s 13 LED osvětlovacími panely a 228 ultra vysokými svítivostmi LED lamp, s 6500 K denním světlem a výkonem 20 000 lumenů a nabízí tak optimální vnitřní osvětlení. Upozornění: toto garážové svítidlo nemá funkci detekce pohybu.
ZnačkaRafow #ad
VýrobceRafow #ad
Výška12.99
Délka12.99
Hmotnost1.24
Šířka12.99
Číslo díluLW-EMKA-K9OY
ModelkaLW-EMKA-K9OY

3. MILFECH

#ad

Stropní lampa, MILFECH 24 W LED stropní svítidlo, 3000 K-6000 K, Rgb +, stmívatelné s dálkovým ovládáním, dětského pokoje, obývacího pokoje, IP54, RGB změna barvy 3200 lm, kuchyně, do ložnice, kulaté

#ad
MILFECH #ad - Stmívatelné a 6 rgb barev podsvícení – 100% stmívatelné, teplotu barev led stropního světla lze plynule nastavit od 3000 k do 6000 k a jas od 10 % do 100 %. Ip54 vodotěsné – led stropní svítidlo stmívatelné je chráněno proti stříkající vodě ip54 index, led stropní svítidlo s dálkovým ovládáním můžete instalovat ve většině místností, obývací pokoj, jako je ložnice, chodba, sklep atd.

Instalace je dokončena. Najděte nastavení, 3 barevné teploty, které odpovídá vašim potřebám. Noční světlo – tato stmívatelná led stropní lampa má režim nočního světla při 10% jasu, děti, je pohodlnější pro starší lidi, neruší spánek, těhotné ženy nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Paměťová funkce – stropní led lampy mají funkci ukládání světla, která si pamatuje nastavení, která jste provedli před vypnutím světla, aniž byste je museli pokaždé znovu nastavovat.1palcový štíhlý design – stropní svítidlo led 2 v 1 má 2, okolní světlo, 5cm ultra tenký, čímž je opticky štíhlejší.

Lze jej použít v místnosti o rozloze 10 – 15 metrů čtverečních. Hlavní světlo 24 w + 3 w rgb podsvícení, zakřivený okrajový design, podsvícení a hlavní světlo lze osvětlit samostatně nebo současně. Pomocí dálkového ovládání může stropní lampa led měnit barvu automaticky uložit poslední nastavení; při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače zapněte světlo minimálně 30 s, aby fungovala paměťová funkce. Lze jednoduše instalovat, kuchyň, garáž, koupelna, dětský pokoj, pouze 3 kroky.
ZnačkaMILFECH #ad
VýrobceMILFECH #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.96
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01

4. slochi

#ad

Obývacího pokoje, ultra tenké stropní svítidlo, 2 kusy LED stropní svítidlo ploché, na, 24 W 2050LM stropní svítidlo 6500 K, lampa do koupelny, IP44 Koupelnová lampa, kulaté, studená bílá do ložnice

#ad
slochi #ad - Pro tuto metodu instalace LED stropní lampy nepotřebujete žádnou pomoc elektrikáře. Je nárazuvzdorný a izolovaný, lze jej bez obav použít v koupelně, 3 cm činí ploché moderní LED stropní svítidlo modernějším a jednodušším, chrání před únikem proudu a chrání bezpečnost vaší rodiny. Perfektní jako kancelářská lampa, lampa do chodby, kuchyň, chodba, vhodné pro uživatele, obývací pokoj, koupelna nebo kancelář.

Jasné a přirozené světlo nám umožňuje vidět skutečnou a původní barvu objektu, což je pro oči příjemnější. Jednoduše zasuňte na montážní lištu a můžete začít. Teplá připomínka led stropní svítidlo chodba je vhodná pouze pro běžné nástěnné vypínače. Vysoce kvalitní led stropní svítidlo odpovídá běžné 280w žárovce, čímž můžete ušetřit více než 90 % vašeho účtu za elektřinu. Vysoká svítivost a úspora energie: 24 w led stropní svítidlo může produkovat 2050 lumenů, světelný efekt je rovnoměrný a světlý a může pokrývat oblast 10–20 ㎡.

Snadná instalace: díky designu posuvného montážního držáku je univerzální led stropní lampa, která je vhodná pro 99 % všech přípojných krabic. 6500k studené bílé stropní svítidlo zajišťuje rovnoměrný a jasný světelný efekt, kuchyňská lampa nebo malý dětský pokoj, pokojová lampa, lampa do ložnice, koupelnová lampa, sklep, kteří potřebují vyšší jas během práce, garáž, při učení a v každodenním životě. Rozmanité scénáře použití: kulaté led stropní svítidlo lze instalovat v místnostech o rozloze cca 10 až 20 m². Stropní svítidlo slochi LED je velmi pozorným dárkem pro vaši rodinu.
Značkaslochi #ad
Výrobceslochi #ad
Výška0.91
Délka9.06
Hmotnost2.12
Šířka9.06
Číslo díluQL-SC-0023
ModelkaQL-SC-0023

5. Pmgud

#ad

LED stropní svítidlo, koupelny, RGB podsvícení, barevná atmosféra, 24 W, kulatá lampa do ložnice, tloušťka světla 2100 – 6000 K, kuchyně, 6 barev s dálkovým ovládáním, stmívatelné, LED stropní svítidlo

#ad
Pmgud #ad - 6 barev podsvícení rgb: stropní světla lze přeměnit na modrou, červenou, které lze použít jako okolní světlo a okolní světlo, které vašemu životu dodají romantickou atmosféru. Flexibilní jas světla: pomocí dálkového ovládání můžete stropní led světla stmívat na různé stupně a nastavit světla na teplou bílou, fialovou atd.

Neutrální bílou a studenou bílou. 6 rgb barevných režimů pro vaši náladu. Současné osvětlení: rgb světlo a hlavní světlo stropního svítidla pmgud lze zapnout současně. Paměťová funkce: dálkové ovládání může automaticky uložit poslední nastavení, aniž by bylo nutné jej pokaždé znovu nastavovat. Při použití síťového zdroje nebo nástěnného spínače nechte světlo svítit minimálně po dobu 30 sekund, aby se funkce paměti projevila. Ochrana proti prachu a hmyzu: držák lampy je vyztužen obvodovými těsněními, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, což vám ušetří demontáž a čištění.

Přední světla jsou stmívatelná stropní svítidla a 24W CCT barevná teplota a náladová světla se provádějí současně. Pouze 3 kroky k dokončení instalace. Stropní led svítidlo můžete instalovat s dálkovým ovládáním na většině míst, kuchyň, garáž, obývací pokoj, jako je ložnice, dětský pokoj, chodba, koupelna, sklep atd. Ip54 vodotěsné – stmívatelné led stropní svítidlo má index ochrany proti stříkající vodě ip54.
ZnačkaPmgud #ad
VýrobcePmgud #ad
Výška0.98
Délka11.81
Hmotnost1.98
Šířka11.81
Číslo dílu62429512-01
Modelka62429512-01
Záruka2 roky.

6. Aisutha

#ad

LED stropní svítidlo, dětský pokoj, IP54 ultra tenké ložnice lampa pro obývací pokoj, ploché stmívatelné s dálkovým ovládáním, 3000 K, stropní svítidlo, 24 W 2800 lm, kuchyň koupelnu, Aisutha LED stropní svítidlo, 6500 K

#ad
Aisutha #ad - Snadná instalacestropní svítidlo je vybaveno závěsnými lany a přezkami, lampu lze stabilně zavěsit na kryt lampy. Inteligentní funkce paměti, zavěste závěsné lano do přezky krytu lampy, která při opětovném zapnutí automaticky zachová poslední nastavení světla. Klidná a teplá světelná atmosféra režimu nočního světla umožňuje dětem nebo starším lidem rychleji usnout.

Ultra tenký a ultra světlý 28mm štíhlý design, rozlučte se s tísňovým pocitem v prostoru a vytvořte si relaxační prostředí v bytě. Zcela nový vylepšený designtoto stropní svítidlo podporuje plynulé nastavování, můžete plynule nastavit teplotu barvy 3000 k-6500 k, teplá bílá/neutrální bílá/studená bílá a jas 10 % – 100 %. Najděte zcela jednoduše tu nejpříjemnější světelnou atmosféru. Vodotěsný ochrana proti prachu a hmyzudržák lampy je zesílený těsněním po celém obvodu, dětský pokoj, takže hmyz a prach se nemohou dostat dovnitř stropního svítidla, obývací pokoj, jako je ložnice, chodba, což vám ušetří čištění.

Dlouhým stisknutím tlačítka dálkového ovládání, 4000 K a 6500 K tři režimy. Snažíme se vám dodat stropní svítidlo, které vám ušetří starosti a námahu. Spolehlivý a promyšlený servis ⭐ bez starostí**** pokud obdržíte vadné nebo poškozené LED stropní svítidlo, kontaktujte nás, uděláme vše pro to, abychom vám poskytli uspokojivé služby. Led stropní svítidlo můžete instalovat na většinu míst, garáž, koupelna, kuchyň atd. Kromě toho je stínidlo stropního svítidla vyrobeno z matného akrylu, kvalitnější vzhled, perfektně se hodí ke stropu, rovnoměrný přenos světla a měkké světlo vám nabízí jasné světlo a lepší ochranu očí.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška1.1
Délka11.81
Hmotnost0.01
Šířka11.81
Číslo díluSKCL 300/T
ModelkaSKCL 300/T

7. Brilliant

#ad

Brilliant Lampa Beth stropní svítidlo 35 cm černé/kouřové sklo | 3 x A60, 60 W, E27, z.f. normální žárovky n. ent. | Vhodné pro LED žárovky | Stmívatelné při použití vhodných světelných zdrojů

#ad
Brilliant #ad - Rozsah dodávky – 1 x stropní svítidlo – montážní materiál součástí dodávky – v × dm: 210 × 350 mm, hmotnost: 2, 9 kg – materiál: Sklo/kov, barva: černá/kouřové sklo.

Změňte jas kdykoli zcela flexibilně. Možné stmívání – pomocí externího stmívače a při použití vhodného světelného zdroje lze toto svítidlo zcela jednoduše stmívat. Shaped glass: skleněná svítidla nově interpretovaná - moderní design se snoubí s tradičním sklem - zajímavé tvary a designy - výjimečný světelný obraz. Použitelný led světelný prostředek – vložte do tohoto svítidla energeticky úspornou žárovku, protože tak uděláte nejen něco dobrého pro životní prostředí, ale také šetříte elektřinu.
ZnačkaBrilliant #ad
VýrobceBrilliant #ad
Výška8.27
Délka13.78
Hmotnost6.39
Šířka13.78
Číslo dílu4004353358500

8. WOWEWA

#ad

Retro kuchyně, závěsná lampa, E27, závěsné svítidlo, závěsná lampa pro obývací pokoj, jídelní stůl, kancelář, průmyslová závěsná lampa z kovu, kuchyň,, WOWEWA Černé stropní svítidlo, vintage, ložnici

#ad
WOWEWA #ad - Jedná se o zlatý hřeb u vchodu a chodby. Je nerezavějící a svůj stylový vzhled si uchová po mnoho let. 100% záruka spokojenosti: nabízíme bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz, pokud obdržíte vadné světlo. Toto vintage stropní svítidlo je dobře namontováno, aniž byste si museli dělat starosti s korozí nebo korozí.

Tato krásná stropní svítidla lze zcela bezpečně používat pod zastřešenou verandou, robustního kovu lze použít v suchém nebo dokonce vlhkém prostředí, když k vám přijde. Závěsné svítidlo, závěsná lampa na jídelní stůl: stínidlo lampy je silné a pevné. Potřeba žárovek: toto klasické a vintage stropní svítidlo vyžaduje 1 x žárovka e27 a 60 w max bulb k dostání samostatně – kompatibilní s lED, ložnici, žárovkami a halogenovými žárovkami. Bezpečné, s dlouhou životností a snadnou instalací: toto nástěnné svítidlo z vysoce kvalitního, terasou nebo verandou. Jednoduchá struktura, velmi snadná instalace.

Specifikace: velikost lampy: 24 * 19 cm; velikost stropní desky: 15 cm; hlavní materiál: kov; barva: černá; napětí: 220 V; základ: E27. Vintage a moderní design: stínidlo lampy v geometrickém stylu z černého drátěného pletiva, atmosférický a elegantní design kombinuje retro a průmyslový styl, závěsná lampa drží trend módy a přináší barvu do vašeho pokoje. Stropní svítidlo je obklopeno silnou kovovou klecí, vypadá velmi jedinečně a elegantně. Lampa je perfektní pro vily, jídelnu, kavárnu, chodbu, zasedací místnost, předsíň, pokoj, knihovnu, obývací pokoj, čekárnu, kancelář, pracovnu, schodiště.
ZnačkaWOWEWA #ad
VýrobceWOWEWA #ad
Výška6.3
Délka9.45
Hmotnost1.54
Šířka9.45
Číslo díluXIDINGTENGQIU-GENMAI
ModelkaWO-XIDINGTENGQIU-FBA

9. Philips Hue

#ad

Philips Hue Stropní svítidlo White Ambiance Enrave XL 6 100 lm vč. stmívače, stmívatelná stropní lampa pro světelný systém Hue se všemi odstíny bílé, chytré ovládání světla přes jazyk a aplikaci,

#ad
Philips Hue #ad - Snadná instalace: ať už jako lampa do obývacího pokoje nebo jídelny, s moderním designem se LED svítidlo zcela jednoduše upevní na strop a ovládá se stmívačem. Pohodlné ovládání světla: led osvětlení hue lze ovládat pomocí stmívače nebo hlasem pomocí Amazon Echo Dot 3.

Individuální odstíny bílé: díky 50 000 odstínům bílé od chladného po teplé vytváří přizpůsobitelné, stmívatelné LED stropní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F.

Generace. Chytré rozšíření: řídicí centrála hue bridge je k dostání samostatně a může LED svítidlo společně s dalšími lampami nebo příslušenstvím ovládat, automatizovat a ovládat odkudkoliv na světě. Upravte si svůj domov: stropní led svítidlo hue enrave zajišťuje jedinečný světelný efekt tím, že na strop hodí světelný kroužek a silně svítí dolů. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška3.31
Délka21.69
Hmotnost10.03
Šířka21.69
Číslo dílu4116131P6
Modelka915005997001
Záruka2 roky výrobce.

10. Osairous

#ad

Moderne Deckenleuchte für Wohnzimmer Schlafzimmer Kühles Weiß 6500K 90, Osairous LED Deckenleuchter, 60CM Durchmesser Acryl LED Deckenleuchte

#ad
Osairous #ad - Hält mehr als 20000 stunden und hat eine längere Lebensdauer. Spezifikationen deckenlampengröße: 23, 6 x 4, 6 x 23, 7 zoll / 60 x 60 x 12 cm. Breite anwendungdiese moderne und minimalistische Deckenleuchte eignet sich für Innenräume wie Wohnzimmer, Schlafzimmer, Esszimmer, Küche usw.

Designstil diese weiße led-deckenleuchte hat ein zweilagiges Design mit insgesamt fünf quadratischen Farbtönen, die in zwei Schichten unterteilt sind und dreidimensionaler aussehen. Benötigt nicht dimmbare Schalter. Robust und leicht zu reinigen. Empfohlene fläche: 10-15㎡.

Langlebig der lampenschirm der deckenleuchte besteht aus Acrylmaterial. Farbtemperatur: 6500 k, Lumen: 110 lm/W, nicht dimmbar. Die deckenplatte besteht aus Metalleisen. Eingebaute Installation, einfache Installation. Energieeinsparung die moderne deckenleuchte verfügt über eine 90-W-LED-Matrix, die energiesparender und umweltfreundlicher ist.
ZnačkaOsairous #ad
VýrobceOsairous #ad
Výška4.33
Délka23.62
Hmotnost5.56
Šířka23.62
Modelka60CM Diametro Plafoniera LED