Top 10 Funkgeräte Set 10 km Wasserdicht – Dvoucestné vysílačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Motorola

#ad

2 kusy balení 1 ks, dosah 4 km červená, 16 kanálů, Motorola Rádiová zařízení Talkabout T42 PMR PMR446

#ad
Motorola #ad - Kanály: 16 kanálů. 2× klip na opasek. Sada rádií pmr446 – bez licenčních poplatků, lcd displej, snadné párování, 16 kanálů, možnost personalizace díky dodávaným nálepkám. Frekvence pmr Uhf: 446 MHz. Obsah: Jeden kus. Zámek klávesnice, volání volání, sledování kanálů, vyhledávání kanálů, Roger Beep, mrtvý časový limit. Motorola solutions talkabout t42 červená Pmr ruční vysílačka sada 2 ks. Provoz s 3 x bateriemi Aaa. Dosah až čtyři km – podle terénu a okolních podmínek.
ZnačkaMotorola #ad
VýrobceMotorola Solutions #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.18
Šířka1.18
Číslo díluT42 RED
ModelkaT42 RED
Záruka24

2. Retevis

#ad

PMR446 vysílačka bez licenčních poplatků, sada rádiových zařízení s headsetem a EU zástrčkou nabíjecí plochou černá, 1 pár, Retevis RT24 radiostanice, 16 kanálů CTCSS/DCS VOX

#ad
Retevis #ad - Stabilní konstrukce a snadné použití; otáčí uzlem přes tým pro zapnutí; díky ochraně IPx4 jsou Retevis RT24 chráněny i před nízkými povětrnostními podmínkami. Sada rádiových přístrojů pmr446 bez licenčních poplatků; můžete PMR rádio používat bez licenčních poplatků a bez poplatků.

Praktická a úsporná; sada radiostanice rt24 je velmi vhodná pro rodinné cestování; turistiku, kempování, lyžování, lezení atd. Li-ion baterie 1100 mah; dlouhá autonomie; funkce automaticky šetří energii; varování při nízkém napětí.

Jednoduché ovládání; postavte obě vysílačky na stejný kanál, pak to začíná; rádio může spolu mluvit i s jinými rádiovými zařízeními, pokud je frekvence a CTCSS stejná. Rádiová zařízení s headsetem; tato náhlavní souprava má vzdálený mikrofon s tlačítkem Push to Talk; jednoduše stiskněte tlačítko PTT a mluvte do mikrofonu.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška1.34
Délka9.06
Hmotnost1.83
Šířka2.44
Číslo díluEUA9123B
ModelkaEUA9123C
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

3. Midland

#ad

Stojací nabíječka a klip na opasek, baterie AA 1800 mAh, C1385, Midland G9 Pro rádio, s 32 kanály PMR446, vodotěsná outdoorová vysílačka s certifikací IPX4

#ad
Midland #ad - Rozsah dodávky: 1 radiostanice midland g9 pro; 1 stojací nabíječka s adaptérem na stěnu; 4 dobíjecí AA baterie 1800 mAh; spona na opasek. Hlasová aktivace umožňuje komunikaci bez ruky; technologie Talk Back zajišťuje, že můžete komunikovat živě, aniž byste čekali na konec přenosu.

G9 pro je nejvýkonnější rádiové zařízení pro všechny, kteří rádi provozují softair a jiné outdoorové aktivity: Vodotěsné podle IPX4. Midland g9 pro má 8 nových kanálů pmr446, takže je nyní k dispozici 101 kanálů, 00625 do 446, s novým rozšířeným frekvenčním pásmem od 446, 19375 MHz a kanály CTCSS a DCS. G9 pro je vybaven lcd displejem, dvojitým tlačítkem ptt pro přepínání mezi vysokým a nízkým výkonem a tlačítkem volání, pomocí kterého si můžete vybrat mezi 5 tóny.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška9.57
Délka2.48
Hmotnost0
Šířka1.81
Číslo díluC1385
ModelkaC1385

4. Midland

#ad

2 Stück im Set, Midland G7 Pro PMR+LPD-Funkgerät C1090.13 Robustes Gerät für die Professionelle oder Private Nutzung, inklusive Doppelstandlader und Gürtelclips, mit LCD-Display

#ad
Midland #ad - Allround-talent: aufgrund seiner umfangreichen Funktionen ist es sowohl für den professionellen Gebrauch auf Baustelle, Messe oder im Lager als auch für Outdoor oder Hobby geeignet.

So wird die Kanalsuche zum Kinderspiel. Ausserdem verfügt das Gerät über 5 Rufton-Melodien. Im doppelpack: mit der zweifachen ausführung können die Geräte sofort zum Einsatz kommen. Einfache bedienung: durch das lcd-display ist eine unkomplizierte Handhabung gewährleistet. Inklusive Zubehör für zwei. Der energiesparmodus sorgt in ruhigen Phasen für die lange Batterie-Laufzeit. 104 dcs und 38 ctcss-codes ermöglichen eigene kanäle für ungestörte Gespräche. Immer erreichbar: der vibracall-alarm sorgt dafür, dass Sie bei lauten Umgebungsgeräuschen Ihr Walkie-Talkie spüren. Ebenso praktisch sind Batteriestandsanzeige und Zweikanalüberwachung.
ZnačkaMidland #ad
VýrobceMidland #ad
Výška7.64
Délka2.36
Hmotnost1.7
Šířka1.42
Číslo díluC1090.13
ModelkaC1090.13
ZárukaHerstellergarantie

5. Retevis

#ad

Skenování, sada rádiového zařízení s dlouhým dosahem oranžová, LED kapesní svítilna, 4 ks, PMR 446 bez licence, 16 kanálů VOX, USB nabíjení, Retevis RT649 vodotěsná vysílačka 4dílná sada

#ad
Retevis #ad - S led kapesní svítilnou; osvětluje tmavé prostředí; v případě nouze ji lze použít jako pomůcku. Snadná komunikace; 16 kanálů a 121 ctcss dcs kódů snadno naleznou dostupný kanál a nastaví příslušný kanál pro vaše přátele a rodinu; VOX uvolněte ruce.

Vysílačka se hodí pro kempování, turistiku; lov a outdoorové dobrodružství a je také dobrou volbou pro dárky pro přátele a rodinu. Snadná obsluha; jednoduchý funkční design a osvětlená obrazovka se snadno obsluhují i pro děti a rodiče v důchodu; ideální vánoční dárek pro děti; dospělé; které milujete. Ip65 vodotěsná vysílačka na dlouhé vzdálenosti; komunikujte s partnerskou rodinou při offroadovém lyžování; turistiku venku.

Pmr446 vysílačky bez licenčních poplatků; není nutná licence; pracujte s jinými rádiy PMR446; nezávisle na značce; které se nacházejí na stejném kanálu a kódech CTCSS-DCS. Dobíjecí vysílačka; dodává se s baterií aa 1200 mah; nabíjecí stanice a usb kabel dvě metody nabíjení; funguje také s běžnou baterií AA není součástí dodávky.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška6.85
Délka1.26
Hmotnost1.6
Šířka2.13
Číslo díluEUA9164BX2
ModelkaEUA9164BX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu. (

6. Retevis

#ad

Profesionální radiostanice s velkým dosahem a hands-free vysílačkou pro dospělé se sluchátky a nabíječkou USB černá, Retevis RT24 vysílačka PMR446 bez licenčních poplatků, 1 pár

#ad
Retevis #ad - Vysílačka s headsetem; vysoká kvalita; dobrá kvalita zvuku; ergonomický design; příjemné na nošení. Pmr 446 vysílačka bez licenčních poplatků; profesionální; snadné použití; pmr 446; zcela legální v Německu a Evropě; můžete ji používat volně bez obav o problém zákonnosti.

Křišťál a hlasitý zvuk; ať už se nacházíte v různých budovách nebo patrech; kvalita zvuku je také velmi dobrá. Velká kapacita baterie; li-ion akumulátor 1100 mah lze používat po dobu 8 – 12 hodin; USB nabíjecí kabel je velmi praktický pro outdoorové aktivity. Vysílačky na dlouhé vzdálenosti; vybavené vysoce kvalitní neodstranitelnou anténou; nabízí vám stabilní signál a větší vzdálenost.

Zpracování je dobré; kryt rádia s dobrou kvalitou; knoflíky a klip na opasek vydrží dlouhé používání a kolize a šetří z dlouhodobého hlediska spoustu peněz. Práce mimo krabici; musíte se pouze obrátit na stejný kanál; můžete spolu mluvit; bez ohledu na to, kolik máte RT24. Hands-free vysílačky; s funkcí vox; můžete používat rádiová zařízení, aniž byste ovlivnili své ruce při jiné práci.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost1.83
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123A
ModelkaEUA9123A
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

7. Retevis

#ad

PMR ruční vysílačka bez licenčních poplatků, 16 kanálů IPx4 ochrana proti nepříznivému počasí, Retevis RT24 Plus sada radiostaní, nabíjecí USB nabíjecí stanice s headsetem 4, vysílačky pro dospělé

#ad
Retevis #ad - Bezpečnostní vysílačky; 16 kanálů a 50ctcss 105dcs mohou zabránit přijímání cizích signálů; které udržují vaši komunikaci soukromou a bezpečnou. Velká kapacita baterie; li-ion akumulátor 1100 mah lze používat po dobu 8 – 12 hodin; USB nabíjecí kabel je velmi praktický pro outdoorové aktivity.

Snadné použití; zapněte ji a pak přepněte na stejný kanál; stiskněte tlačítko PT; abyste mohli mluvit se svými partnery; vhodné nejen pro dospělé, ale také pro děti. Velmi jasné reproduktory; perfektně splňují požadavky pro použití s rodinou a přáteli dětí, abyste mohli všichni zůstat v kontaktu. Vysílačka dobíjecí; s usb nabíjecí stanicí; která je pohodlnější pro outdoorové aktivity; vysílačku můžete nabíjet přímo nebo baterii samostatně.

Pmr446 bez licenčních poplatků; vysílačky retevis rt24 se standardními frekvencemi bez licenčních poplatků; které lze zcela legálně používat ve Velké Británii a dalších evropských regionech. Vysílačky s dlouhou životností; odolávají všem změnám deště; sníh; slunce; studené a vysoké teploty; zajišťuje, že fungují v různých prostředích.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška8.19
Délka2.56
Hmotnost1.83
Šířka11.34
Číslo díluEUA9123AX2
ModelkaEUA9123AX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

8. Retevis

#ad

16 kanálů CTCSS/DCS VOX, Retevis RT24 sada radiostaní, vysílačka 4dílná sada bez licenčních poplatků, černá, profesionální PMR radiostanice s headsetem a EU zástrčkou nabíjecí skořepina 4 kusy

#ad
Retevis #ad - Rt24 rádia je velmi vhodná pro rodinné cestování; turistiku; kempování; lezení atd; hodí se také pro uživatele na staveništích; v hotelech; udržování kontaktu na veletrzích a akcích. Vysílací vysílačka na dlouhé vzdálenosti; rádiový dosah může dosáhnout 1-1, 5 km; v závislosti na prostředí a terénu.

Kapacita baterie je velká; pohotovostní doba lithium-iontové baterie s kapacitou 1100 mAh činí cca 74 hodin. Security walkie talkie; 16 kanálů a 50ctcss 105dcs zabraňují nežádoucím signálům a nejsou přerušeny komunikací s třetími osobami. Rádiová zařízení s headsetem; tato náhlavní souprava má vzdálený mikrofon s tlačítkem Push to Talk; jednoduše stiskněte tlačítko PTT a mluvte do mikrofonu; může udržovat vaši soukromou komunikaci a zvýšit bezpečnost komunikace.

Rádiové přístroje pmr446 bez licenčních poplatků; v německu a rakousku a eu můžete PMR radiostanici používat bez licenčních poplatků a bez poplatků; zcela legální; nedělejte si starosti s problémem legality. Jednoduché ovládání; postavte obě vysílačky na stejný kanál, pak to začíná; rádio může spolu mluvit i s jinými rádiovými zařízeními, pokud jsou frekvence a CTCSS stejné; kompatibilní s většinou PMR446 rádií.
ZnačkaRetevis #ad
VýrobceRetevis #ad
Výška5.12
Délka11.34
Hmotnost0.43
Šířka8.19
Číslo díluEUA9123CX2
ModelkaEUA9123CX2
ZárukaNabízíme 2letou záruku na vysílačky a 60denní záruku na příslušenství a vždy přátelský zákaznický servis. Vysílačky můžete testovat po dobu 30 dnů. Pokud se vám to nelíbí, vraťte jej zdarma. Rádiová zařízení můžete vyměnit během jednoho roku a my jsme zodpovědní za údržbu více než jeden rok, ale odpovídáte za náklady na dopravu.

9. eSynic

#ad

2 kusy vysílaček eSynic UV-5R Dualband VHF/UHF s LED displejem 128 paměťový kanál s blikajícím alarmem a funkcí rádia, podporuje VOX pro staveniště hotelová venkovní dobrodružství s USB nabíjecí stanicí

#ad
eSynic #ad - Funkce bclo: funkce blokování pro určité kanály brání tomu, aby uživatel vysílal signály v rušných kanálech. 2 kusy vysílačky uv5r: esynic vysílačka uv-5r duální pásmový ruční vysílač, programovatelný počítač, funkce světla, komerční rádiový FM přijímač, jednoduché zobrazení a přímé zadání číselného tlačítka pro výběr menu.

128 kanálů: 128 paměťových kanálů na výběr, funkce potlačení šumu, 105 kódů "DCA" a 50 integrovaných programovatelných kódů ochrany dat "CTCSS" pro nejmenší hluk. Funkce vox: dodává se s funkcí vox voice operated Transmission, aniž byste museli neustále stisknout tlačítko, abyste uvolnili ruce.

Vestavěná led kapesní svítilna: světlá led kapesní svítilna může splnit vaše potřeby i ve tmě. Pokud se s touto led kapesní svítilnou nacházíte v nouzové situaci, můžete své místo uvolnit a požádat o pomoc.
ZnačkaeSynic #ad
VýrobceeSynic #ad
ModelkaLAT2PESY119
Záruka18 měsíců

10. eSynic

#ad

Rádiový přijímač, eSynic 2 kusy vysílaček UV-5R Dual Band VHF/UHF Walky Talky LED FM 128 kanálů paměť bezdrátová sluchátka FM vysílač, podpora VOX s USB kabelem

#ad
eSynic #ad - Multifunkční: funkce vox funkce hands-free, 128 paměťových kanálů na výběr, LED-FM rádio, VHF/UHF. Esynic dvoupásmová vysílačka uv-5r: nově modernizovaný kvalitní polykarbonátový materiál má vysokou pevnost a vysílačka je odolná proti tlaku a pádu, stabilní a má dlouhou životnost.

O baterii: kapacita baterie činí 1500 ma a je vybavena nabíjecí stanicí USB. Lze jej použít na staveništích, v hotelech a při outdoorových dobrodružstvích. Ifrování kanálů: lze použít k zabránění křížovým frekvencím a ochraně komunikačního obsahu. Baterie lze používat zpravidla 2-3 dny. Dlouhý dosah: vysílačka má stabilní výkon, silnou průbojnost a dlouhý dosah komunikace 3 až 5 km.
ZnačkaeSynic #ad
VýrobceeSynic #ad
Výška1.26
Délka4.33
Hmotnost2.01
Šířka2.28
Číslo díluLATESY031X2
ModelkaLATESY031X2