Top 10 Kabel HDMI Auf DisplayPort – Adaptéry DP-HDMI

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

DisplayPort na DisplayPort, černý, 0,9 m, Amazon Basics Propojovací kabel

#ad
Amazon Basics #ad - Pozlacené konektory; konduktory z holé mědi; stíněné fólií a pletivem pro robustnost a spolehlivé spojení. Kabel displayport na displayport přenáší HD audio a video signály z počítače na obrazovku. Kompatibilní se specifikacemi displayport verze 1. 2; kompatibilní s dp, dp++ a displayport++; podporuje rozlišení videa až 4K x 2K. Délka: 0, 9 metru. Perfektní pro streamování videa, pro hraní nebo pro rozšíření pracoviště.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.43
Délka36
Hmotnost0.11
Šířka0.8
Číslo díluDP1.2-3FT-1P
ModelkaDP1.2-3FT-1P

2. IVANKY

#ad

Thunderbolt 2 Mini DP HDMI adaptér nylon, projektor a další – 20 cm, vhodný pro MacBook Air/Pro, monitor, Microsoft Surface Pro, šedý, IVANKY Mini DisplayPort na HDMI adaptér

#ad
IVANKY #ad - Podporuje rozlišení až 1920 od 1080 a vysoce kvalitní audio pas. Nylonová pletená bunda vydrží více než 15 000 ohybů, snadno se nerozbije. Extrémní trvanlivostpozoruhodné rozdíly v kvalitě zpracování. Získejte jasné, hladké snímky with1080p@30hz /60hz a bezchybný audio pas pro nekomprimované digitální kanály 7.

1, 5. 1 nebo 2. V případě dotazů a podnětů jsme vám kdykoli rádi k dispozici. Tento mini displayport můžete použít na HDMI adaptér s kabelem IVANKY HDMI 2. 0, abyste získali lepší zabezpečení kvality videa/audia. Jemná kompatibilitaideální pro apple macbook air pŘed 2018, imac pŘed 2017, microsoft surface pro lineup, apple macbook pro pŘed 2016, surface Laptop nikoli Surface Book 2 a všechny ostatní notebooky s výstupem Mini DisplayPort ne nový MacBook s připojením typu C.

Prodloužení záruky pro dobro našich zákazníků prodlužujeme 18měsíční záruku na 54 měsíců 18+36 pro zákazníky, kteří své výrobky zaregistrovali na našich webových stránkách. Promyšlený designlehký a přenosný adaptér pro thunderbolt 2-port. Je zapotřebí dodatečný HDMI kabel. Tíhlá velikost skořepiny vás zbaví starostí, že budete stát v cestě blízkým přístavům. Několik odstínění, konektory pozlacené 24K nabízejí spolehlivý bezporuchový přenos dat a zlepšují přenosovou stabilitu.
ZnačkaIVANKY #ad
VýrobceIVANKY #ad
Výška0.79
Délka11.3
Šířka0.39
Číslo díluFBA_IVANKY-DP01
ModelkaIVANKY-DP01

3. BENFEI

#ad

MacBook Air, Mac Mini, DP Thunderbolt zu Konverter vergoldetes Kabel für MacBook Pro, Microsoft Surface Pro 3/4 usw, BENFEI Mini DisplayPort zu HDMI Adapter

#ad
BENFEI #ad - Leichter und tragbarer adapter zum anschluss eines mini displayport Mini DP oder mDP/Thunderbolt kompatibler Computer an einen HDTV, Monitor oder Projektor mit HDMI; ein separates HDMI-Kabel separat erhältlich wird benötigt.

Vergoldete stecker widerstehen Korrosion, bieten Steifigkeit und verbessern die Signalleistung. Berträgt audio und video vom computer oder tablet auf hdtv-display; unterstützt videoauflösungen bis 1920 x 1200 und 1080p Full HD und makellose Audio-Pass-Thru für unkomprimierte digitale 7. 1, 5. 1 oder 2 Kanäle. Kompatibel mit apple macbook, macbook air, pro 2, imac, latitude e7240/e7440, mac mini, helix; dell xps 13/14/15/17, w540, surfacebook nicht surface für windows rt; lenovo thinkpad x1 carbon, Mac Pro; Microsoft Surface Pro 4, x230/x240s, l540, Pro 3, macbook pro, t540p, Precision M3800; Alienware 14/17/18; Acer Aspire R7/V5/V7; Intel Chrom; Asus Zenbook.

Flacher stecker blockiert nicht benachbarte anschlüsse am Computer, verfügt über eine geformte Zugentlastung für eine lange Lebensdauer, ergonomisch geformte Lauffläche für einfaches Ein- und Ausstecken.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu000180black-1p
Modelka000180black-1p

4. Rankie

#ad

Rankie Mini DisplayPort Thunderbolt 1/2 Mini DP na HDMI adaptér, černý, 4K převodník

#ad
Rankie #ad - Přípojka s nízkým profilem neblokuje sousední porty na vašem počítači, má odlehčení v tahu pro dlouhou životnost a má ergonomické běhouny pro snadné nasazení a odpojení.

Pozlacené konektory odolávají korozi nabízejí tuhost a zlepšují výkon signálu. Lehký a přenosný adaptér pro připojení mini displayportu dp mini nebo mdp / thunderbolt 1/2 není kompatibilní s thunderbolt 3 Připojení kompatibilních počítačů k HDTV, monitoru nebo projektoru s HDMI; vyžaduje samostatný HDMI kabel k dostání samostatně. Přenáší audio a video z počítače nebo tabletu na HDTV displej. Podporuje rozlišení videa až 4k x 2k a bezvadný audio pas pro nekomprimované digitální 7. 1, 5. 1 nebo 2 kanály.
ZnačkaRankie #ad
VýrobceHenaci #ad
Výška9.29
Délka0.31
Hmotnost0.04
Šířka10.39
Číslo díluR-1130-ADAPTER-MINIDP-HDMI-BK_SML
ModelkaR-1130-

5. IVANKY

#ad

20CM, IVANKY Mini Displayport na HDMI adaptér, nylonový Mini Displayport na HDMI adaptér vhodný pro Apple, MacBook Air/Pro, stříbrný, Microsoft Surface Pro

#ad
IVANKY #ad - Extrémní trvanlivost – životnost 15 000 + + vysoce kvalitní tkaninový plášť z nylonových vláken nabízí dodatečnou ochranu, aby vám poskytl perfektní zážitek s vašimi přístroji. V případě dotazů nebo obav nás prosím neváhejte kontaktovat.

Tíhlý a hebký – kompaktní design a lehké hliníkové pouzdro pro lepší přenosnost. Univerzální kompatibilita – ivanky mini displayport na hdmi adaptér do 1080p, podporuje MacBook Air, MacBook Pro, Microsoft Surface Pro a většinu notebooků s rozhraním Mini DP nebo Mini DisplayPort. Mini displayport z mědi – čistá měď a pozlacená přípojka pro stabilní přenos a sníženou ztrátu signálu zajišťují vynikající kvalitu zvuku a videa.

Prodloužení záruky – ve prospěch našich zákazníků prodlužujeme 18měsíční záruku na celkem 54 měsíců 18 + 36 měsíců pro zákazníky, kteří své výrobky zaregistrují. Vezměte si svůj mini displayport na HDMI adaptér bez problémů všude s sebou.
ZnačkaIVANKY #ad
VýrobceIVANKY #ad
Výška0.79
Délka11.3
Hmotnost0.07
Šířka0.39
Číslo díluIVANKY-DP03
ModelkaIVANKY-DP03

6. JSAUX

#ad

ThinkPad, JSAUX DisplayPort na HDMI adaptér 4K@ 30Hz pozlacený DP konektor k HDMI zdířce konvertor Nylon pletený kompatibilní s HP, HDTV, monitor, projektor, stolní počítač atd. – šedá

#ad
JSAUX #ad - Přístroj musí podporovat režim DP/DP ++. Přenosný design: adaptér spojuje notebook nebo stolní počítač s přípojkou displeje s hdTV, monitorem nebo projektorem s HDMI vstupem. UpozornĚnÍ: nastavení zvuku: systémová nastavení → zvuk → výstup.

Jedná se o přenosný adaptér dp na hdmi s pouzdrem z hliníkové slitiny a třemi stínícími vrstvami, aby odolal rušení. Moderní design: tenký, elegantní a kompaktní. Kompatibilní s notebooky hp probook elitebook, dell, lenovo, lenovo ThinkPad, stolními počítači HP, grafickými kartami AMD, NVIDIA a dalšími zařízeními s DisplayPort. Je zapotřebí hdmi kabel k dostání samostatně. Přenos: nenÍ obousměrný pouze DisplayPort na HDMI. Univerzální kompatibilita adaptér dp na hdmi podporuje spojení s rozlišením 60 hz při 1080 p 1920 x 1080 full hd.

Vynikající přenos: tento adaptér displayport samec na hdmi adaptér samice disponuje 24karátovým pozlaceným konektorem a výkonným konverzním čipem s rychlým a stabilním přenosem videosignálu. Převeďte port displeje těchto zařízení na port HDMI a připojte monitor pomocí kabelu HDMI. Změňte audio výstup vašeho notebooku na televizi nebo jiné zařízení.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluJSDENZDP2HDFGY1P

7. JSAUX

#ad

ThinkPad, HDTV, desktop atd. černý, monitor, JSAUX DisplayPort na HDMI adaptér 4K@30Hz pozlacený DP konektor k HDMI zdířce konvertor Nylon splétaný kompatibilní s HP, projektor

#ad
JSAUX #ad - Přenosný design: adaptér spojuje notebook nebo stolní počítač s přípojkou displeje s hdTV, monitorem nebo projektorem s HDMI vstupem. Přenos: nenÍ obousměrný pouze DisplayPort na HDMI. Kompatibilní s notebooky hp probook elitebook, grafickými kartami aMD, stolními počítači HP, Dell, Lenovo ThinkPad, Lenovo, NVIDIA a dalšími zařízeními s DisplayPort.

Převeďte port displeje těchto zařízení na port HDMI a připojte monitor pomocí kabelu HDMI. Jedná se o přenosný adaptér dp na hdmi s pouzdrem z hliníkové slitiny a třemi stínícími vrstvami, aby odolal rušení. Změňte audio výstup vašeho notebooku na televizi nebo jiné zařízení. UpozornĚnÍ: nastavení zvuku: systémová nastavení → zvuk → výstup.

Vynikající přenos: tento adaptér displayport samec na hdmi adaptér samice disponuje 24karátovým pozlaceným konektorem a výkonným konverzním čipem s rychlým a stabilním přenosem videosignálu. Je zapotřebí hdmi kabel k dostání samostatně. Univerzální kompatibilita adaptér dp na hdmi podporuje spojení s rozlišením 60 hz při 1080 p 1920 x 1080 full hd. Přístroj musí podporovat režim DP/DP ++. Moderní design: tenký, elegantní a kompaktní.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluJSDENZDP2HDFBK

8. StarTech.com

#ad

černá, StarTech.com MDP2DVI3 kabelové rozhraní a přechodky Mini DisplayPort DVI Černá

#ad
StarTech.com #ad - Benutzerfreundlich: ohne software oder treiber ist der mdp auf hdmi-adapter-Dongle mit jedem Betriebssystem kompatibel Einschließlich macOS, Windows und Ubuntu; kompatibel mit MiniDP-Geräten wie Microsoft Surface PCs oder TB1/TB2 MacBooks. Produktleistung: der mini displayport 12 auf hdmi 14 adapter verbindet ihren mdp host mit einem hdmi-display - unterstützt Ultra HD UHD 4K 30 Hz 3840x2160 und 1920x1200 1080p Video, 71-Kanal Audio, HDCP 14, DPCP - 15 cm langes Kabel.

ZuverlÄssige verbindung: der minidisplayport auf hdmi Videokonverter ist mit vernickelten Steckverbindern ausgestattet, um eine verbesserte Signalqualität zu gewährleisten Getestet mit HDMI-Kabeln bis zu 15 m. HÖhere produktivitÄt: schließen sie diesen mini displayport auf hdmi display-adapter an einen HDMI-Monitor, einen Fernseher oder einen Projektor an oder fügen Sie Ihrem Computer ein zweites Display hinzu Dank seiner geringen Größe lässt sich das Gerät problemlos zwischen Home Office und Büro transportieren.

Host-kompatibilitÄt: aktiver mini dp auf hdmi-adapter unterstützt mdp/mdp++quellen einschließlich thunderbolt 1 & 2, Desktops AMD FirePro/Nvidia Quadro, Laptops, MacBooks, MacBook Air & Mac Mini, Microsoft Surface Pro 1-6, Mini-ITX-Computer, Intel NUC & Docks.
ZnačkaStarTech.com #ad
VýrobceStarTech.com #ad
Výška0.5
Délka8.6
Hmotnost0.04
Šířka1.1
Číslo díluMDP2HD4KS
ModelkaMDP2HD4KS
Záruka2 year manufacturer

9. StarTech.com

#ad

Bílá, StarTech.com MDP2DVI3 kabelové rozhraní a přechodky Mini DisplayPort DVI Černá

#ad
StarTech.com #ad - Produktleistung: mini displayport 12 auf hdmi 14 adapter verbindet ihren mdp host mit einem hdmi bildschirm - Unterstützt 1920x1200 oder 1080p 60Hz Video, HDCP 14, 71ch Audio, DPCP - 13cm angeschlossenes Kabel - Weiß. ProduktivitÄt steigern: mini displayport auf hdmi adapter zum anschluss eines HDMI Monitors, Projektors, Fernsehgeräts, oder eines zweiten Bildschirms; kompaktes Design mit kleinem Formfaktor für den einfachen Transport zwischen Heimbüro und Büro.

ZuverlÄssiger anschluss: minidisplayport auf hdmi video Konverter ist mit vernickelten Steckern ausgestattet, um eine verbesserte Signalqualität zu gewährleisten - Getestet mit HDMI Kabeln bis zu 15m. Host kompatibilitÄt: passiver mini dp auf hdmi video adapter unterstützt mdp++ quellen wie thunderbolt 1 & 2 MacBooks, Laptops, Microsoft Surface Pro 1-6, Desktops AMD FirePro/NVidia Quadro, Mini itx Computer, MacBook Air/Mini, Intel NUC & Docks.

Einfach zu benutzen: der mdp auf hdmi adapter benötigt keine software oder treiber und kann mit jedem Betriebssystem einschließlich macOS, Windows und Ubuntu verwendet werden; kompatibel mit MiniDP Geräten wie Microsoft Surface PCs oder TB1/TB2 MacBooks.
ZnačkaStarTech.com #ad
VýrobceStarTech.com #ad
Výška0.6
Délka6.7
Hmotnost0.05
Šířka1.6
Číslo díluMDP2HDW
ModelkaMDP2HDW
Záruka3 Year

10. VisionTek

#ad

Microsoft Surface Pro 3/4, Mac Mini, konektor na zdířce, Desktop Graphics a další 900691, pro MacBook Pro, VisionTek Mini DisplayPort na HDMI 4K Active Adapter, MacBook Air

#ad
VisionTek #ad - Připojte svůj mdp přístroj k hdmi displeji, TV nebo projektoru. Podporuje amd Eyefinity Multi-Display schopnosti. Není reverzibilní, podporuje pouze mDP na HDMI. Plně kompatibilní s HDMI 2. 0 Není nutný ovladač o/s; Plug 'n Play bez vstupu do proudu. Podporuje rozlišení až 4k uhd 3840 x 2160 @ 60 Hz.
ZnačkaVisionTek #ad
VýrobceVisionTek Products #ad
Výška2
Délka12.5
Hmotnost0.05
Šířka3.5
Číslo dílu900691
Modelka900691