Top 10 LED Streifen Kanal – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

LED pásek Govee Neon 5 m, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek na strop, do kuchyně, světelný pásek, změna barev DIY, hudební synchronizace, neonový LED pásek RGBIC s ovládáním pomocí aplikace, na hraní

#ad
Govee #ad - Jednoduché dálkové ovládání pomocí aplikace Govee Home v síti 2, jako je časovač, 4 GHz. Iroké využití: přidejte vzrušující, obývacího pokoje, výrazné a personalizované osvětlení zdi, ložnice a další. Vychutnejte si přístup k více barvám a funkcím, video, DIY a hudební režim, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.

Podpora pro hlasové ovládání/aplikaci/skupinové ovládání: funguje s amazon alexa a google assistant. Uvidíte pouze světlo, ale je také vhodné pro celou řadu tvůrčích nápadů. Je ještě rovnoměrnější a vidět je pouze světlo, je nejen příjemné na kůži a měkké, ale ne kuličky: Silikonové pouzdro 3081J je kompletně ovinuté, ne jednotlivé kuličky. Inteligentní funkce aplikace: stáhněte si aplikaci govee home český jazyk nelze zaručit, 64 nádherných přednastavených režimů scény, 16 milionů barevných úprav, abyste získali vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, skupinové ovládání s dalšími inteligentními světly Govee a rozsáhlá funkce sdílení s komunitou.

Tento neonový světelný proužek nabízí neomezené možnosti, jak vytvořit útulný prostor. Popusťte uzdu svým nápadů na osvětlení v podobě sítě: díky jedinečnému, vámi navrženému vzhledu bude váš prostor ještě výjimečnější. Hudební režim & rgbic: vaše hudba umí promluvit prostřednictvím světel. Můžete tak spatřit skutečnou synchronizaci hudebního taktu s pulsem a barvou světel.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.65
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. LICHT DISCOUNT

#ad

2dílný nebo sada 3 ks K dispozici včetně síťového adaptéru nebo se spojovacími díly, S20 LED lišty – jednotlivé

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Mnohostranně použitelný }: díky ploché a úzké konstrukci se lišty ideálně hodí k osvětlení skříní, kuchyňských skříní, zásuvek, regálů, vitrín nebo jako noční světlo atd.

5, 5 w led světelná lišta }: s 3 000 kelviny a světelným tokem 360 lumenů nabízí spodní lišej příjemnou teplou bílou barvu světla. Rozsah dodávky }: led lišta délka : cca 50 cm | šířka: cca 2 cm | montážní výška: cca 0, 9 cm včetně vhodného síťového adaptéru s cca 150 cm připojovací kabel a montážní příslušenství. Funkce stmívání se 3 kroky }: lišta má integrovanou funkci Point Touch Dimming, takže lze lištu 3stupňově tlumit. Snadná montáž }: led světelné lišty se upevňují malými šrouby součástí dodávky.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.35
Délka19.69
Hmotnost0.44
Šířka0.79
Číslo dílu50781101

3. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Vezměte prosím na vědomí: pořadí barev světelné lišty je BRG ne RGB. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, na vánoce nebo svatby.

Vyšší světelná účinnost, ra>90 a žádné tmavé skvrny, 180° úhel vyzařování. Vysoce kvalitní světelné perly. Velmi rozšířené pro celou řadu míst. Při připojování prosím zvolte správné pořadí barev pro připojení. Propojitelné provedení. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení.

Díky silné přilnavosti drží světelný proužek pevně na dřevě a jiných čistých površích. Ip30 není vodotěsný. Poklesy napětí atd. Ws2811 rgb, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, s kompatibilním ovladačem, jako je duha atd. Ezné proužky, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, který vyrovnává pokles napětí, aniž by došlo k poškození pásku.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

4. SOTECH

#ad

3 kusy SO-TECH® LED profil 11 černý montážní profil 2000 x 14 x 7 mm s opálovým krytem

#ad
SOTECH #ad - 3 x sotech led konstrukce – profil 11 černý s opálovým krytem. Délka: vždy 2 m / výška: 7 mm / šířka: 14 mm pro LED pásky do šířky 10 mm. Přídržné svorky najdete na amazonu s ASIN: B00EU7LP1W. Materiál: hliník / barva: černá. Vhodné koncové krytky najdete na Amazonu s ASIN: B0127CHXE4.
ZnačkaSOTECH #ad
VýrobceSOTECH #ad
Číslo díluSO60769-II

5. Besseto

#ad

LED Trockenbauprofil,6x1 Meter AluProfil für LED-Streifen,Trockenbau-Aluminium-LED-Profil,LED-Streifen Diffusor Profil für Wände und Decken

#ad
Besseto #ad - Lieferumfang: jedes set enthält 6 x aluminiumkanäle / 12 x endkappen / 6 x diffuses abdeckungen / 24 x Schrauben. Passend fürdieses led-aluminium-profil ist für < 12 mm flexible oder starre LED-Streifen ausgelegt. Wenn sie mehr stile wünschen, suchen Sie bitte direkt nach "Besseto LED-Aluminium-Profil".

Jedes segment ist 1 m, Gesamtlänge ist 6 m. Breite anwendung trimless led-profile sind so konzipiert, wenn sie in Gips/Trockenbau/Gipsdecken oder Wänden installiert sind, dass sie vollständig nahtlos sind, ohne dass Aluminiumrahmen sichtbar sind. Kleben sie einfach die selbstklebende Rückseite des LED-Lichtstreifens in den Aluminiumkanal und befestigen Sie die Diffusorabdeckung. Led-streifen ist nicht im Lieferumfang enthalten.

Schutz fungiert als led-streifengehäuse/gehäuse/kühlkörper, unterstützt die Kühlung; robustes Gehäuse schützt LED-Streifen; reduziert Blendung und mildert die Lichtleistung. Der effekt ist ein sauberer Lichtstrahl, der aus einer Lücke im Putz kommt. Passend für die meisten LED-Lichtstreifen. Einfache installation: kann zugeschnitten und angepasst werden, um für jedes Projekt zu passen. Bitte beachten sie, dass die LED-Lichtstreifen nicht im Lieferumfang enthalten sind.
ZnačkaBesseto #ad
VýrobceBestto #ad
Hmotnost3.77

6. LumenTEC

#ad

Hliníkový led profil LT6 + kryt černý, mléčný, 100 cm profil LED pro LED pásky, Sada: LED profil

#ad
LumenTEC #ad - Rozsah dodávky: 1x profilová lišta + 1x kryt. Kryt: opál. Průhledný / průhledný povrch krytu zajišťuje přímý rozptyl světla z LED pásku. Pro led pásky s šířkou maximálně 12 mm. Délka: 100 cm eloxovaný hliník. Třída ochrany: IP20 .
ZnačkaLumenTEC #ad
Výrobcep6-1 #ad
Výška0.31
Délka39.37
Šířka1.06
Číslo dílu1
Modelkamk121

7. Corsair

#ad

černé, Corsair CL-9011109-WW Lighting Node PRO RGB LED osvětlení

#ad
Corsair #ad - Individuálně přístupné rgb led pásky pro různé světelné efekty a animace na každé liště. Současné ovládání čtyř jednotlivě odpovídajících rgb led pásků a až šesti ventilátorů LL-RGB, HD-RGB nebo SP-RGB. Rozsah dodávky: corsair cl-9011109-ww lighting Node PRO LED osvětlení, černé. Jednoduchá instalace rgb led lišt, jak s lepicími pásky na zadní straně, tak i se zabudovanými magnety. Spojení se softwarem link přes usb 2. 0 rozhraní pro ovládání osvětlení vašeho krytu pohodlně z psacího stolu.
ZnačkaCorsair #ad
VýrobceCorsair Holdings (Hong Kong) Limited #ad
Výška0.47
Délka2.16
Hmotnost0.07
Šířka1.22
Číslo díluLighting Node PRO
ModelkaCL-9011109-WW
Záruka-.

8. Alumino

#ad

Popř. bílé transparentní od Alumino®, 200 cm dlouhé LED hliníkové profily, kulatý hliníkový LED profil, zaoblené s opálovým průsvitným krytem, pravoúhlé

#ad
Alumino #ad - Krytu 3 varianty k zacvaknutí. Pomocí svorek nejsou součástí nabídky profily snadno umístíte na zeď nebo strop. Použití: montáž pravoúhlých hliníkových led lišt pro led je velmi snadná a snadno se provádí jednoduchým zacvaknutím krytů do hliníkových lišt.

Rozměry výrobku: 200 cm délka, 16, 0 mm celková šířka a 16, 0 mm výška – hliníková led lišta vhodná pro LED světelné pásky RGB RGBW do 10 mm – použití zejména v rozích atd. Výhody: led pásky se pomocí našich led profilů alumino pasivně chladí, čímž se prodlužuje životnost LED pásků. Ukončeny jsou koncovými kryty – jeden je speciálně opatřen otvorem pro LED kabel. 200 cm dlouhý eloxovaný led hliníkový profil rohový, kulatý od Alumino vč. Design alumino je moderní a estetický, kryty perfektně doplňují konečný výsledek.
ZnačkaAlumino #ad
VýrobceHansemut GmbH #ad
Výška0.63
Délka78.74
Hmotnost0.44
Šířka0.63
Číslo díluER-200-Opal

9. EDELHAND

#ad

Upevňovacích klipů a vrtací šablony, kryt pro perfektní světlo – hliníkové profily včetně rohových spojek, EDELHAND© LED hliníkový profil 10 x 1 m – U-profil jako kompletní sada s mléčným sklem

#ad
EDELHAND #ad - Led profil z eloxovaného hliníku umožňuje díky svému vysoce kvalitnímu difuzéru z plexiskla kryt luxusní světelnou atmosféru: přitom se všechny přímé světelné paprsky vnitřního LED pásku jemně rozbijí.

Sada led lišt ve tvaru u s příslušným montážním videem umožňuje velmi snadné sestavení hliníkových profilů! clou: s koncovými kryty a rohovými spojkami lze kabely zcela jednoduše skrýt! Díky dodávané vrtací šabloně lze profily led lišt z ušlechtilé oceli zcela jednoduše připevnit: Pro pevné uchycení jsou dokonce 3 montážní klipy na metr hliníkového profilu. Systém led lišt tak vydrží roky! protože lze každou led lištu ušlechtilou rukou zcela individuálně přiřezat na požadovanou délku, 30× klipy, 4× koncové krytky s otvorem a bez otvoru, hodí se sada hliníkových LED profilů pro každé použití! Včetně přesných rozměrů koncových krytů a rohových spojek! 10× hliníkový profil + bílé sklo, 20× rohové spojky, 30× šrouby a 30× hmoždinky.

ZnačkaEDELHAND #ad
VýrobceAbilikey GmbH #ad
Výška0.39
Délka393.7
Hmotnost2.82
Šířka0.79

10. LumenTEC

#ad

LumenTEC Sada: LED profil, 100 cm profil LED pro LED pásky LT4 + kryt LT4P mléčný

#ad
LumenTEC #ad - Třída ochrany: IP20 Kryt: transparentní/mléčná/bez. Na strop nebo stěnu – jednoduše sejměte kryt, vložte LED pásek / nalepte jej na strop/stěnu. Délka: 100 cm eloxovaný hliník. Průhledný / průhledný povrch krytu zajišťuje přímý rozptyl světla od LED pásku. Jednoduchá instalace např.
ZnačkaLumenTEC #ad
VýrobceLT4 #ad
Výška0.28
Délka39.37
Hmotnost0.66
Šířka0.59
Číslo díluANICEMOON