Top 10 Lightning Auf Klinke – Adaptéry pro sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tayte

#ad

2 PC Adaptér na sluchátka Apple pro iPhone 14 Pro Dongle na 3,5 mm jack iPhone adaptér sluchátka Aux audio přípojka rozdělovač sluchátek kompatibilní s iPhone 14 13 12 12 Pro Max 11 XS XR XS Max 7 8

#ad
Tayte #ad - Mfi certifikovaný čip: adaptér pro všechna 3, kompatibilní s iphone 14/14 plus/14 pro/14 pro max/13/13 mini/13 pro/13 pro max/12 mini/12 pro max/11/11 Pro/11 Pro Max/XS/XS Max/XR/8/8/88 Plus / 7/iPad/iPod/6s/5, 5mm sluchátka, tento adaptér lze použít na všech systémech iOS.

Digitální audio vstup pro iPhone, podporuje až 48 kHz, vysoká citlivost. Super kvalita zvuku hifi : s pokročilou technologií potlačení šumu nabízí profesionální design, malá impedance, 26bitový audio výstup, perfektní zvuk. Plug and play: Žádný další software. Servis a záruka: v případě dotazů se na nás ihned obraťte. Musíte pouze připojit a užívat si kvalitu reprodukce vašeho iphonu a užívat si hudbu nebo film s auto/domácím stereozařízením a originálními sluchátky v každé scéně, fitness studio, jako je cestování, kancelář a další každodenní život.

Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám pomohli za méně než 12 hodin. Efektivní přenos: adaptér pro sluchátka lightning na 3, aktualizovaný DAC čip s certifikací MFi, 5 mm má integrovaný, který dokáže rychle číst data a zajistit stabilitu a věrnost přenosu zvuku.
ZnačkaTayte #ad
VýrobceTayte #ad

2. Tayte

#ad

Podpora pro všechny, Adaptér na sluchátka pro iPhone, Apple MFi certifikovaný Lightning na 3,5 mm sluchátka Jack Aux Audio adaptér konvertor Dongle kompatibilní pro iPhone 14/13/12/11/XS/XR/X/8/7 iPad

#ad
Tayte #ad - Tento adaptér lze použít s každým 3, 5mm jackovým příslušenstvím. Integrovaná s čipem smart chip, iPhone 8/8 Plus, nemusíte si dělat starosti s aktualizacemi systému. Apple mfi certified chip adaptér na sluchátka pro iphone prošel certifikací apple mfi, žádné chybové hlášení. Jednoduše jej připojte k iphonu a poslouchejte hudbu nebo filmy s autem/domácím audiem a originálními sluchátky v každém scénáři cestování, kancelář a jiné každodenní scény.

Pro zajištění vašeho nákupního zážitku nás prosím okamžitě kontaktujte, my vás budeme kontaktovat do 24 hodin a my vám poskytneme uspokojivou odpověď. Vynikající zákaznický servis obdržíte kvalitní iphone dongle. Pokud použijete konvertor pro připojení zařízení se sluchátky, můžete si užívat původní hudbu bez poškození. Pokročilá kvalita zvuku 3, 26bitový audio výstup, profesionální design, podporuje až 48 kHz, 5mm adaptér blesku s pokročilou technologií potlačení šumu, může vám nabídnout perfektní zvuk.

Vhodné pro iphone 14/14 plus/14 pro/14 pro max/iphone 13/13 pro max/12 pro/12 pro max/11 pro/11 pro max, iPhone XR/XS Max/X, iPhone 7/7 Plus 6/6Plus iPod/iPad a všechny systémy iOS. Nabízíme vám 36měsíční bezstarostnou službu vrácení peněz. Malý a přenosný adaptér lightning na 3, fitness studio, když cestujete, 5mm konektor pro sluchátka se snadno přenáší, jdete ven nebo jdete domů, bude tento malý předmět vaším nejlepším přítelem.
ZnačkaTayte #ad
VýrobceTayte #ad

3. POSUGEAR

#ad

6,35 jack na 3,5 jack zdířka aux audio adaptér s pozlacenými kontakty pro sluchátka nebo reproduktory …, POSUGEAR Adaptér jack 3,5 mm na 6,35 mm 1 kus

#ad
POSUGEAR #ad - Co obdržíte profesionální adaptér na jack od posugear, 1 × krásná obalová taška, naše tříletá záruka a 24hodinový online zákaznický servis. Po tisících kontrol kvality zvuku a testů spojení jsme dosáhli bezztrátového přenosu signálu a perfektní obnovení kvality zvuku.

24karátová čistá měď pozlacenáadaptér na sluchátka posugear používá masivní mosazný materiál a proces zlacení povrchu, poruchy stínění s vysokou hustotou, stabilní přenos signálu, ochranu proti korozi a výrazně zlepšuje životnost. Rozsáhlá kompatibilitanaše adaptérová sluchátka fungují se všemi přístroji s konektorem 6, 5 mm, elektrických kytar, e-keboardů, včetně mixérů, e-klavírů, av přijímače, přijímače Dolby Atmos, 35 mm a zdířkou 3, dac, vhodné pro nahrávací studia, koncerty a jiné příležitosti.

Konstantní kvalita zvukumáte stále starosti s hlukem a přerušením? pak je náš adaptér jack vaší nejlepší volbou. Dokonale vhodné vnitřní spojeníŽenská hlava 3 5 jack na 6 3 má dobře navrženou strukturu šroubů, která dokáže konektor pevně uzamknout, jak se přístroj pohybuje, a mužská hlava má silné držení a plynulé zavádění, díky čemuž může být spojení zachováno nezávisle na tom, což vede ke stabilnějšímu přenosu zvuku a lepšímu uživatelskému zážitku.
ZnačkaPOSUGEAR #ad
VýrobceAUX-AD-1P #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluAUX-AD-1P
ModelkaBLACK-USB2.0

4. POSUGEAR

#ad

POSUGEAR Adaptér jack 3,5 mm na 6,35 mm 2 kusy, 6,35 jack konektor na 3,5 jack zdířka aux audio adaptér s pozlacenými kontakty pro sluchátka nebo reproduktory..

#ad
POSUGEAR #ad - Rozsáhlá kompatibilita naše adaptéry sluchátek fungují se všemi zařízeními s konektorem 6, 35 mm a 3, av přijímačů, včetně mixérů, DAC, elektrických kytar, elektrických klavírů, které jsou vhodné pro nahrávací studia, elektrických kláves, 5mm zdířkou, přijímačů dolby atmos, koncerty a jiné příležitosti.

24k čistá měď pozlacenáadaptér na sluchátka posugear používá masivní mosazný materiál a proces pozlacení povrchu, stabilní přenos signálu, vysoká hustota stínění, ochranu proti korozi a výrazně zlepšuje životnost. Co dostanete 1 profesionální adaptér posugear jack * 1, krásná obalová taška * 1, naše tříletá záruka a 24hodinový online zákaznický servis. Perfektně padnoucí vnitřní spojení Ženská hlava jack 3 5 na 6 3 má dobře vytvořenou strukturu šroubů, díky čemuž může spojení zůstat zachováno nezávisle na tom, jak se přístroj pohybuje, a mužská hlava má silné držení a bezproblémové zavádění, která může konektor pevně zablokovat, což vede ke stabilnějšímu přenosu zvuku a lepší uživatelské zkušenosti.

Konstantní kvalita zvuku stále si děláte starosti s hlukem a přerušením? pak je náš adaptér jack vaší nejlepší volbou. Po tisících kontrolách kvality zvuku a testování spojení jsme dosáhli bezztrátového přenosu signálu a perfektní obnovení kvality zvuku.
ZnačkaPOSUGEAR #ad
VýrobcePOSUGEAR #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluAUX-AD-2P
ModelkaBLACK-USB2.0

5. POSUGEAR

#ad

POSUGEAR Adaptér jack 3,5 mm na 6,35 mm, adaptér jack 6,3 na 3,5 5 kusů, jack adaptér zdířka Aux Audio s pozlacenými kontakty pro sluchátka nebo reproduktory atd.

#ad
POSUGEAR #ad - Po tisících kontrol kvality zvuku a testů spojení jsme dosáhli bezztrátového přenosu signálu a perfektní obnovení kvality zvuku. Konstantní kvalita zvukumáte stále starosti s hlukem a přerušením? pak je náš adaptér jack vaší nejlepší volbou. Co obdržíte profesionální adaptér na jack od posugear, 1 × krásná obalová taška, naše tříletá záruka a 24hodinový online zákaznický servis.

24karátová čistá měď pozlacenáadaptér na sluchátka posugear používá masivní mosazný materiál a proces zlacení povrchu, poruchy stínění s vysokou hustotou, stabilní přenos signálu, ochranu proti korozi a výrazně zlepšuje životnost. Rozsáhlá kompatibilitanaše adaptérová sluchátka fungují se všemi přístroji s konektorem 6, 35 mm a zdířkou 3, 5 mm, elektrických kytar, AV přijímače, e-keboardů, vhodné pro nahrávací studia, e-klavírů, DAC, přijímače dolby atmos, včetně mixérů, koncerty a jiné příležitosti.

Dokonale vhodné vnitřní spojeníŽenská hlava 3 5 jack na 6 3 má dobře navrženou strukturu šroubů, jak se přístroj pohybuje, a mužská hlava má silné držení a plynulé zavádění, která dokáže konektor pevně uzamknout, díky čemuž může být spojení zachováno nezávisle na tom, což vede ke stabilnějšímu přenosu zvuku a lepšímu uživatelskému zážitku.
ZnačkaPOSUGEAR #ad
VýrobcePOSUGEAR #ad
Hmotnost0.09
Číslo dílu1
ModelkaUYH3

6. HUAWEI

#ad

Huawei Adaptér

#ad
HUAWEI #ad - Originální příslušenství HUAWEI. Micro usb na usb-C adaptér. Funkce nabíjení a výměna dat.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.02
Šířka0
Číslo díluAP52
ModelkaAP52
Záruka-

7. MillSO

#ad

Kytaru, MillSO Audio adaptér 6,35 mm jack na 3,5 mm jack jack prodloužení sluchátek s 24K pozlacenými kontakty pro sluchátka, reproduktory, basový zesilovač a HiFi zařízení – 30 cm

#ad
MillSO #ad - Proces pozlacení chrání aux adaptér 6, 5 jack před oxidací, 35 na 3, aby se zlepšila jasnost signálu a poskytla vynikající kvalitu zvuku. Masivní měděný vnitřní vodič a kvalitní fóliové stínění zajišťují maximální vodivost, trvanlivost a bezztrátový přenos zvuku.

Umožňuje připojit sluchátka nebo reproduktor s konektorem 3, 5 mm na audio zařízení, jako je domácí systém, zesilovač, kytara a klavír se stereo zdířkou 6, 35 mm. Délka 30 cm vytváří více místa mezi dvěma spojovacími zařízeními. Millso stereo sluchátka adaptér kabel se skládá z 3, 5 mm TRS jack zdířka spojky samice a 6, 35 mm TRS jack konektor samec.

Podporuje bezproblémovou 12měsíční záruku MillSO a přátelským zákaznickým servisem. Pomocí adaptéru stereo aux od millso 6, 5 mm lze 3, 5mm audio kabel perfektně připojit k PC, 35 mm na 3, mobilním telefonům, autům, TV, DVD, TV boxu.
ZnačkaMillSO #ad
VýrobceMillSO #ad
Hmotnost0.03
Číslo díluYDL-MTF635U20CM-De
ModelkaF35-M635-30U
ZárukaJsme o našem produktu přesvědčeni a nabízíme proto 12měsíční záruku a 100% záruku vrácení peněz (obraťte se na [email protected], abyste prodloužili záruku na 18 měsíců).

8. Tayte

#ad

Typ C na 3,5 mm jack Aux Audio Dongle kabel kompatibilní s iPhone 15 Plus/15 Pro/15 Pro Max, Samsung Galaxy S23/S22Ultra/Note20, USB C konektor pro sluchátka, adaptér, Huawei P40/P30, iPad Pro,

#ad
Tayte #ad - Vychutnejte si hudbu high fidelity : 100% měděné jádro, které zajišťuje vysokorychlostní a stabilní přenos signálu pro lepší zážitek. Iroká kompatibilita: usb adaptér pro připojení sluchátek typu c na 3, 5 mm, pixel 7 7a 6 5 4 3 2 xl pro fold, xiaomi 6/note 3/mix 2s/mx2/8se/8/9, samsung galaxy s23 s22 s21 pro plus 5g s22.

Vydrží více než 10 000 testů na ohyb. Audio zdířka a konektor usb c pro stabilní připojení a vydrží vícenásobné zapínání a odpojení. Dobrá trvanlivost: jako skořepina používá kvalitní materiál tpe, který vykazuje vyšší odolnost proti opotřebení, tepelnou odolnost a odolnost proti korozi. Uděláme, abychom vám během dvanácti hodin pomohli. Servis a záruka: pokud máte dotazy, co bude v našich silách, kontaktujte nás prosím ihned. Hudba a telefonování : tento usb-c na 3, 5mm adaptér podporuje přehrávání hudby a telefonování pro většinu USB C zařízení.

0 1110 0 s9 s8 plus note 20 10 9 8, kompatibilní s většinou mobilních telefonů typu c; například s iphone 15/15 plus/15p pro/15 pro Max, Huawei Mate 50 40 30 20 10 P60 P50 P40 P30 Pro, One Plus 10 9 8 7 7T Pro a další. Dá se váš usb c smartphone bez audio konektoru na sluchátka, reproduktory a další. Podporuje až 48 k hz a 24 bezztrátových bitových výstupů pro dosažení vysoké věrné hudby, kde si můžete volně užívat svou oblíbenou hudbu, videa a filmy.
ZnačkaTayte #ad
VýrobceTayte #ad

9. Apple

#ad

Barva bila, Apple MMX62ZM/A-sluchatkovy jack adapter,3,5 mm

#ad
Apple #ad - Rezistentní Y Perdurable. 30 días de Devolución. Compra 100% Segura. Materiál de Alta calidad.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška3.46
Délka2.68
Hmotnost0
Šířka0.67
Číslo díluMMX62ZM/A
ModelkaMMX62ZM/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie

10. UGREEN

#ad

UGREEN Lightning na jack adaptér 3,5 mm sluchátka Lightning Aux adaptér Lightning na Aux adaptér kompatibilní s iPhone 14 14 Pro 13 13 Pro 12 Pro 12 Pro Max 12 Mini 11 11 Pro X atd. šedá

#ad
UGREEN #ad - Snadná konverze na jack: pomocí adaptéru lightning na jack lze bez problémů vytvořit spojení mezi iPhone a 3, 5mm audio zařízením. Vynikající kvalita zvuku: ve srovnání s vnitřními vodiči z čisté mědi má smaltovaná měď Lightning s jack Adaters lepší odolnost proti rušení, díky tomu může adaptér Lightning jack poskytovat bezhlučnou zvukovou kvalifikaci.

Certifikace mfi: vestavěná originální sada čipů zaručuje adaptér lightning 3. 5 jack 100% kompatibilitu se všemi zařízeními lightning jako iphone 14/ 14 pro/ 14 pro max, 12/12 pro/12 pro max/12 mini, iphone 7/7 plus, iphone 6s/6s Plus, iPhone XS/Max, iPad, XS iPhone iPhone 8/8 Plus, iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone XR, 13/ 13 Pro, iPhone 6/6Plus, iPad Air, iPhone X, iPad Mini.

Kompaktní a přenosný: díky kompaktní velikosti můžete adaptér lightning Aux jednoduše přenášet do kapsy u kalhot, zejména vhodný pro požitek z hudby při joggingu nebo fitness, na cestách nebo na cestách. Podpora mikrofonu a multifunkcí: Žádné omezení používání regulace hlasitosti, navázání kontaktu, volání, dálkové ovládání pomocí funkčních tlačítek na sluchátkách nebo sluchátkách.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0
Délka4.72
Hmotnost0.02
Šířka0
Číslo dílu30756
Modelka30756