Top 10 Maus Hochkant Bluetooth – Myši

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Podpora Wrist, Logitech Ergonomická bezdrátová klávesnice a myš Combo, Bluetooth nebo USB přijímač, ERGO K860 a MX vertikální myš, přenosná, kompatibilní s notebookem/Windows/Mac

#ad
Logitech #ad - Advanced ergonomické combo: klávesy logitech ergo k860 a mx vertical mouse jsou zabudovány pro každodenní pohodlí, takže můžete vykonávat na své nejvyšší úrovni a relaxovaně, přirozeně vypadat. Vertikální ergonomická pěna: logitech mx vertical places your hand in a natural handshake Position with its unique 57stupňová angle, reducing wrist pressure and improving forearm posture for more comfort.

Advanced optical tracking: mx vertical features 4000 dpi high-precision sensor, který poskytuje ultra přesné sledování a vyžaduje 4x bezstarostný pohyb ruky než tradiční myš se senzorem 1000 DPI. Effortless precision: ergo k860 perfectstroke keys match the Shape of your fingertips so you can type with confidence on a full-size wireless keyboard crafted for comfort, precision and fluidity.

Ultimate wrist comfort: ergo k860 má pillowed wrist rest for 54 percent more wrist support, reducing wrist bending by 25 percent compared to a standard keyboard without a palm rest. Nastavitelný zdvih dlaně: seated or standing, natural position with adjustable tilt legs of 0, this rechargeable cordless keyboard keyboard keeps your wrists in a comfortable, 4 and -7 stupňů.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad

2. Logitech

#ad

Logitech Bezdrátová myš Signature M650 L Left – pro velké levé ruce, tiché kliknutí, kompatibilita s více zařízeními – grafitová, Bluetooth, nastavitelná boční tlačítka

#ad
Logitech #ad - Design pro leváky: tato pohodlná pc myš je koncipována pro větší ruce – optimální tvar pro leváky. Chytřejší posouvání: bezdrátová myš logitech zajišťuje nejvyšší přesnost dokumentů a super rychlé posouvání dlouhých webových stránek – jednoduše měňte režim jedním pohybem SmartWheels.

Funguje na více platformách: zažijte bezproblémovou kompatibilitu s operačními systémy Windows, Chrome OS, MacOS, Linux, ipadOS a Android s myší Logitech Signature M650 Bluetooth. Zlepšete svůj komfort: dlouhá, komfortní práce díky konturovanému tvaru, měkké oblasti palce a bočním gumovým rukojetím, které vaši ruku pevně a bezpečně drží na svém místě. Výdrž baterie 24 měsíců: funguje až 2 roky s jedinou baterií AA, která je součástí dodávky myši MultiDevice**.

Připojení dle libosti: okamžité spojení přes Bluetooth Low Energy nebo Logi Bolt USB přijímač. Přizpůsobitelná boční tlačítka: boční tlačítka počítačové myši lze přizpůsobit pomocí Logitech Options+ k dispozici pro Windows a MacOS preferovaným kombinacím kláves jako kopírování/vkládání. Méně hluku, větší koncentrace: ať už v kanceláři nebo doma, logitech Signature M650 je tichá myš, která díky technologii SilentTouch způsobuje o 90 procent méně klikání.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.63
Délka4.65
Šířka2.58
Číslo dílu910-006239
Modelka910-006239
Záruka2 roky výrobce

3. Anker

#ad

Anker Vertikální myš Vertical Ergonomic Optical Mouse – USB kabel kompatibilní, pro praváky, 1000/ 1600 DPI, komfort & Stamm Elimination na ruce a klouby, 5 tlačítek

#ad
Anker #ad - Usb přípojka, plug and play; kompatibilní se všemi verzemi operačních systémů Windows, mac os x, android, Linux. Technologie optického senzoru s 1000 dpi pro vyšší citlivost než běžné optické myši pro plynulejší a přesnější pohyb na celé řadě povrchů.

Přidejte další tlačítka/zadejte předvolby pro usnadnění navigace na webových stránkách, nejlepší volba pro hráče a lidi, kteří dlouho pracují na počítači. Rozměry výrobku: 115 × 58 × 87 mm; hmotnost výrobku: 127 g. Ergonomický design, který podporuje neutrální a zdravé držení rukojeti zápěstí a paže, pro flexibilnější pohyby a méně únavy.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.95
Délka4.8
Hmotnost0.28
Šířka2.52
Číslo díluAK-98ANWVM-BA-0009
ModelkaAK-98ANWVM-BA

4. Logitech

#ad

Multifunkční, 4000 DPI senzor, Logitech MX Vertical, dobíjecí baterie, 4 tlačítka, PC/Mac/iPadOS, grafit, ergonomická bezdrátová myš, Bluetooth a 2,4 GHz spojení přes USB přijímač

#ad
Logitech #ad - Bezdrátová myš je optimalizována jak pro Mac a iPadOS, tak i pro Windows. Lepší držení při ruce: jedinečný svislý úhel 57° ergonomické myši snižuje tlak na zápěstí a umožňuje pohodlné umístění palce na podložce palce.

Přirozená poloha potřesení rukou: přirozená poloha handshake bezdrátové myši MX Vertica snižuje potřebnou svalovou aktivitu o 10 procent ve srovnání s běžnou myší, aniž by tím trpěl výkon. Testováno a doporučeno uživateli: myš byla vyvinuta a testována podle kritérií předních pracovníků – zlepšení držení těla, snížení namáhání svalů a snížení tlaku na zápěstí. Dobíjecí baterie s rychlým nabíjením: bezdrátové mx vertical má energii při plném nabití až na čtyři měsíce – a životnost tří hodin je způsobena rychlým nabíjením pouze jednu minutu.

Myš umožňuje navázání spojení s až třemi počítači a přepínání mezi těmito zařízeními pouhým jedním stisknutím tlačítka nebo pohybem kurzoru z jedné PC obrazovky na druhou pomocí Logitech FLOW. Pokročilé optické sledování: vysoce přesný senzor 4000 dpi snižuje potřebný pohyb ruky 4krát a méně rychle vás unaví.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška3.09
Délka4.72
Hmotnost0.3
Šířka3.11
Číslo dílu910-005448
Modelka910-005448
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

5. Trust

#ad

černá, 1000/1600 DPI, prevence ramene myši/tenisového ramene RSI syndrom, Trust Vertikální ergonomická myš, LED osvětlení, PC myš s kabelem pro praváky, počítač, notebook, Mac

#ad
Trust #ad - Konec přetížení – tato vertikální myš chrání před přetížením a bolestmi. Přesná kontrola – ergonomie nemusí být nudná. Lepší pocit – myš je obzvláště lehká a tvar je vhodný pro všechny velikosti rukou, opravdové úlevy.

Optický senzor vertikální myši umožňuje dvě rychlosti: 1000/1600 DPI. Přineste světlo do dne – módní a decentní světlo na levé straně myši přináší do pracovního dne více života. Plug & play – jednoduše připojte myš verto pomocí usb kabelu 1, 5 m a začněte přímo pracovat. Podložka na palec a gumová vrstva zajišťují větší úchop a komfort. Modré led světlo osvětluje myš. Dvě tlačítka palce zajišťují přesné a rychlé ovládání. Ergonomický design zajišťuje přirozený úhel 60° paže a zápěstí, aby práce snadno šla z ruky.
ZnačkaTrust #ad
VýrobceTrust #ad
Výška0.04
Délka4.72
Hmotnost0.33
Šířka2.95
Číslo dílu22885
Modelka22885
Záruka2 roky

6. CSL-Computer

#ad

Tenisový loket – obzvlášť šetrný k pažím – 5 kláves černá, CSL – optická myš – vertikální provedení – ergonomický design – prevence proti ramenům myši

#ad
CSL-Computer #ad - Csl tm137g | optická usb myš | vertikální provedení | obzvlášť šetrné k pažím. Usb 2. 0 | optický senzor | vysoká citlivost ve srovnání s jinými běžnými optickými myšími/vzorkovací frekvence 1000 – 1600 dpi volně volitelný přepínačem DPI / přesné ovládání na téměř všech površích.

Tenisovému rameni rsi syndrom | ideální volba pro surfaře a osoby, které denně pracují s počítačem obzvlášť dlouho. Předcházejte případnému rameni myši, resp. 5 tlačítek a rolovací kolečko | levé a pravé tlačítko myši | tlačítko vpřed a zpět nabízí optimálním způsobem pozoruhodný komfort při surfování na internetu | snadno ovladatelná tlačítka a rolovací kolečko | délka kabelu cca 1, 50m. Lepší manipulace ve srovnání s běžnými myší | Barva: černá.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.95
Délka4.72
Hmotnost0.38
Šířka2.36
Číslo dílu26068
Modelka26068

7. CSL-Computer

#ad

Prevence proti rameni myši, obzvlášť šetrná k pažím,, ergonomický design, Bluetooth + 2,4 GHz rádiové provedení – vertikální provedení, tenisový loket, Optická bezdrátová bezdrátová bezdrátová myš CSL

#ad
CSL-Computer #ad - Při dodání se nachází pod přihrádkou na baterie na spodní straně myši. Rádiový modul se zcela jednoduše zapojí do USB portu počítače. Duální režim umožňuje bezdrátové ovládání volitelně přes bluetooth nebo pomocí rádiového modulu 2, 4 GHz. Tlačítko dpi se vzorkovací frekvencí 1000 / 8 / 1600 / 8.

1 / 10 / 2400 dpi | rychlost pollingu: 125 hz | typ připojení: 2, 4 ghz usb dongle a bluetooth | optický senzor: přesné ovládání na téměř všech površích | Kompatibilita operačního systému: Microsoft Windows 7 / 11, macOS 10.6 toto toto a vyšší. Výbava. Určeno pro praváky | 304472. Tenisovému ramenu rsi syndrom. Horní strana: levé a pravé tlačítko myši, spojovací tlačítko pro 2, rychlonavigační tlačítka "vpřed" a "zpět", dpi kolečko myši s funkcí tlačítka, stavová led | spodní strana: spínač ON/OFF, 4 GHz a Bluetooth jakož i přihrádka na baterie a přihrádka pro USB Dongle.

Díky bezdrátovému spojení ovládáte myš volitelně přes 2, 4 GHz nebo Bluetooth, kteří s počítačem pracují denně několik hodin. Ať už chcete pracovat s velkými nebo malými pohyby paží, můžete na vertikálním kolečku nastavit počet DPI se vzorkovací frekvencí 1000, 1600 a 2400 dpi. Bezdrátová vertikální myš je první volbou pro všechny uživatele, resp. Ergonomicky optimalizovaný tvar podporuje ruku a předchází myši, nezávisle a bez kabelů.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška2.48
Délka4.8
Šířka2.99
Číslo dílu722304472722

8. Kensington

#ad

Wireless Pro Fit Ergo Vertikale Computermaus mit Scrollrad, Schwarz, K75501EU, Kensington Kabellose ergonomische vertikale Maus, 4 DPI Einsellungen & 6 Tasten, Inkl. 1 AA-Batterie

#ad
Kensington #ad - Lieferumfang: 1x kensington kabellose ergonomische maus pro fit Ergo, 1 x ‎1 AA. Batterie lebensdauer der aa-batterie beträgt bis zu 6 Monate, Schwarz, K75404EU. 1 aa-batterie im Lieferumfang enthalten.

Individuelle anpassung der Tasten mit kostenloser KensingtonWorks Software möglich. Verbesserte navigation und produktivität dank 5 tasten inkl. Mit dem einstecken des nano-empfängers erhalten sie eine kabellose Plug & Play Verbindungen bis zu 20 m, Für neuere Mac Produkte von Apple wird ein USB C zu USB 3. 0 adapter benötigt. Die ergonomisch geformte vertikale maus mit natürlichem Neigungswinkel 46, reduziert den Druck auf das Handgelenk, 7° hält das Handgelenk in einer neutralen Position, Belastungen und Schmerzen.

Led-anzeige gibt an, wenn ein batteriewechsel erforderlich ist. Vor und zurück und scrollrad, 4 dpi-einstellungen 800/1000/1200/1600 zur Einstellung der Empfindlichkeit & Präzision des Mauszeigers.
ZnačkaKensington #ad
VýrobceKensington #ad
Výška9.06
Délka6.18
Hmotnost0.29
Šířka2.36
Číslo díluK75501EU
ModelkaK75501EU
Záruka3 Jahre

9. Logitech

#ad

Bluetooth nebo Logi Bolt USB přijímač, 4 tlačítka, Logitech Lift Vertikální ergonomická myš, laptop, kompatibilní s Windows/MacOS/iPadOS, PC – šedá, bezdrátový, tiché kliknutí

#ad
Logitech #ad - Zvedněte ruku pro pohodlí: celý den odpočívejte na vertikální myši Lift – s měkkou, texturovanou rukojetí a pohodlnou podložkou na palec pro příjemný komfort na nejvyšší úrovni. Každý den uvolněný a vysoce koncentrovaný: relaxujte při práci s bezdrátovou počítačovou myší – s přizpůsobitelnými tlačítky, tichými kliknutími a funkcí SmartWheel pro plynulé a bezproblémové posouvání.

Vysoko ruce: když je každodenní život v kanceláři vyčerpávající, pomáhá ergonomická myš Logitech Lift Vertical, která je ideální pro praváky s malými a středně velkými rukama. Spojení vlastním způsobem: propojte přes bluetooth low energy nebo Logi Bolt USB s Windows, iPadOS, MacOS, Chrome OS nebo Linux a užívejte si životnost baterie až 2 roky.57° komfort: vertikální tvar pomáhá zápěstí cítit se dobře při práci a podporuje přirozenější držení předloktí – pro celodenní komfort a produktivitu.

Plastové díly lift jsou částečně vyrobeny z certifikovaného recyklovaného plastu grafit: 70 %, růžová a šedobílá: 54 % – kromě plastu v přijímači, baterii, sestavy desek plošných spojů PWA, kabelu FFC a obalu. Certifikováno ergo: bezdrátová vertikální myš Lift byla navržena, testována a schválena podle kritérií stanovených předními ergonomickými prvky.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.8
Délka4.25
Hmotnost0.46
Šířka2.76
Číslo dílu910-006473
Modelka910-006473
Záruka2 roky výrobce

10. Logitech

#ad

Bezdrátový, Logitech Lift Vertikální ergonomická myš, 4 tlačítka, tiché kliknutí, PC – bílá, laptop, kompatibilní s Windows/MacOS/iPadOS, Bluetooth nebo Logi Bolt USB přijímač

#ad
Logitech #ad - Vysoko ruce: když je každodenní život v kanceláři vyčerpávající, pomáhá ergonomická myš Logitech Lift Vertical, která je ideální pro praváky s malými a středně velkými rukama. Kompatibilita s více operačními systémy spojení přes Bluetooth / Logi Bolt. Certifikováno ergo: bezdrátová vertikální myš Lift byla navržena, testována a schválena podle kritérií stanovených předními ergonomickými prvky.

Každý den uvolněný a vysoce koncentrovaný: relaxujte při práci s bezdrátovou počítačovou myší – s přizpůsobitelnými tlačítky, tichými kliknutími a funkcí SmartWheel pro plynulé a bezproblémové posouvání. Zvedněte ruku pro pohodlí: celý den odpočívejte na vertikální myši Lift – s měkkou, texturovanou rukojetí a pohodlnou podložkou na palec pro příjemný komfort na nejvyšší úrovni. Plastové díly lift jsou částečně vyrobeny z certifikovaného recyklovaného plastu grafit: 70 %, sestavy desek plošných spojů PWA, baterii, růžová a šedobílá: 54 % – kromě plastu v přijímači, kabelu FFC a obalu.

Spojení vlastním způsobem: propojte přes bluetooth low energy nebo Logi Bolt USB s Windows, MacOS, iPadOS, Chrome OS nebo Linux a užívejte si životnost baterie až 2 roky.57° komfort: vertikální tvar pomáhá zápěstí cítit se dobře při práci a podporuje přirozenější držení předloktí – pro celodenní komfort a produktivitu.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška2.8
Délka4.25
Hmotnost0.49
Šířka2.76
Číslo dílu910-006475
Modelka910-006475
Záruka2 roky výrobce