Top 10 Mk Smartwatch Damen – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Michael Kors

#ad

Dvoubarevný, MTK5137, Michael Kors Sada dámských chytrých hodinek Gen 6 Bradshaw s integrovanou Alexou, Náramek, Růžové zlato a stříbro, dvoubarevný pásek z ušlechtilé oceli

#ad
Michael Kors #ad - Výdrž baterie 24 hodin nebo dokonce několik dní v rozšířeném režimu **výdrž baterie v závislosti na použití a instalaci aktualizací** USB datový kabel s indukční nabíječkou lze připevnit na štěrbinové kroužky na spodní straně pouzdra a otočit o 360 stupňů Za cca 30 minut až 80 procent nabitý. Už nikdy nezmeškáte žádný hovor: telefonujte přímo přes hodinky, když smartphone někdy není v dosahu.

Optimalizovaná výdrž baterie s čerstvými, zjednodušenými chytrými bateriemi. Wear os by google je kompatibilní s chytrými telefony s nejčerstvější verzí Android s výjimkou edice Go a smartphonů bez Google Play Store a iOS. Automatické sledování cílů aktivity, srdeční frekvence, kardio úrovně, spánku, kroků, spo2 saturace kyslíkem v krvi a více aktivních režimů s GPS zaznamenává vaši ujetou vzdálenost a cestu. Vždy zapnutý displej nyní jasnější a s více barvami tisíce ciferníků pro váš osobní vzhled a vždy viditelné zobrazení času, jako je Google Assistant, zprávy, sociální média, stovky aplikací, hry, hudba, placení, fitness, stopky a další Vodotěsné provedení do 3 ATM a nabíjení za zhruba půl hodiny: perfektní pro všechny vaše aktivity.

Pokrokové senzory shromažďují údaje pro všechny vaše zdravotní a fitness aplikace. Změny kompatibility jsou vyhrazeny. Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na platformě a zemi. Zůstaňte vždy ve spojení: oznámení o hovorech, textových zprávách a aplikacích a automatická synchronizace času, časového pásma a kalendáře.
ZnačkaMichael Kors #ad
VýrobceFossil Group #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.22
Šířka0
Číslo díluMKT5137
ModelkaMKT5137

2. RUXINGX

#ad

IP67 fitness tracker SpO2 hodinky na sledování tepu, kalorie Android iOS zlato, Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, RUXINGX 1,32 palců HD Full Touchscreen náramkové hodinky dámské chytré hodinky s Bluetooth voláním

#ad
RUXINGX #ad - Udržuje vás vždy online a poskytuje větší bezpečnost lidem, není váš mobilní telefon u sebe? RUXINGX chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, kteří se o vás starají. S aplikací "fitcloudpro" pro záznam každého tréninkového pokroku a efektu. V aplikaci je více než 180 integrovaných ciferníků a můžete také přizpůsobit ciferníky tak, 32palcovou TFT barevnou obrazovku, abyste si kdykoli a kdekoli vytvořili svůj osobní styl.

Vždy přitom – vždy online jste zaměstnáni v práci a není čas se podívat na váš mobil? pokud běžíte a trénujete, používají hi-fi reproduktor a mikrofon, mohou uskutečňovat a přijímat hovory bez vkládání SIM karty. Dodává se 2 náramky, 8 mm štíhlé a lehké tělo, 10, elegantní náramek milanese a pohodlný silikonový náramek, vhodný pro mnoho příležitostí. Dodává se také se sledováním menstruačního cyklu pro ženy, poskytuje Vám přesnější naměřené údaje. Fitness tracker dámy podporuje také přehrávání a ovládání hudby. Náramek zahajte svůj nový inteligentní život funkce telefonu bluetooth, kalorie, 19 sportovních režimů, obrazovka s uzamčením heslového kódu, vzdálenost, hudební přehrávač, srdeční frekvence / kyslík krve / krevní tlak / monitorování spánku, německý operační systém, budík, dálkově ovládané fotografie, stopky, inteligentní oznámení, sledování aktivity kroky, předpovědi počasí atd.

Sport – jsme profesionálníbohaté sportovní režimy, můžete kdykoli a kdekoli přehrávat hudbu, jízda na kole, jóga a plavání. Fitness hodinky monitorují srdeční frekvenci v reálném čase, které vám pomohou regulovat vaše tělo. NutnÉ vaše zdraví – vždy viditelnés výkonným senzorem lc11 a pravým kyslíkem vc32 krve, dámské náramkové hodinky se podařilo další průlom v oblasti monitorování zdraví, podporují monitorování spánku/kyslíku a krevního tlaku a sdílejí zdravotní údaje.
ZnačkaRUXINGX #ad
VýrobceRUXINGX #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.49
Šířka0.79
Číslo díluG35
ModelkaG35
Záruka2

3. fitonyo

#ad

Monitor spánku, ovládání hudby, dámské hodinky s funkcí volání, monitor srdečního tepu, Chytré hodinky s funkcí telefonu Diamond, menstruační cyklus, SpO2, 1,32", 19 sportovních režimů, hodinky pro

#ad
fitonyo #ad - V dámských chytrých hodinkách s funkcí telefonu je 146 lesklých štrasových diamantů, což je skutečně kombinace sportu a módy. Chytré hodinky rosegold, pomocí kterého můžete uskutečňovat nebo přijímat hovory fitonyo náramkové hodinky. Fitonyo zosobněte si život: chytré hodinky pro android ios s 1, 32palcovým barevným displejem full-touch a rozlišením 360 * 360 x 360 s vysokým rozlišením a živé barvy zajišťují křišťálově čistý zážitek ze sledování.

Multifunkční život začíná: dámský chytrý telefon fitonyo s hlasovým asistentem ai, který může otevřít mobilní aplikaci, přehrávat hudbu a některé jednoduché hry synchronizací hlasového asistenta telefonu. Všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí a upozorní vás vibracemi upozornění na volání, Facebook, které můžete posílat a volat SMS, Twitter, mají integrovaný reproduktor a mikrofon, WhatsApp. Pokyny - pro prodloužení životnosti baterie se ujistěte, 3 x náramky k hodinkám zlatý náramek z ušlechtilé oceli + růžový + bílý silikonový náramek, když je používáte poprvé. Pro ochranu soukromí můžete heslo kdykoli a kdekoli nastavit/změnit/smazat na svých dámských hodinkách s funkcí volání.

Stylové hodinky fitonyo jsou dárkem pro vás samotné, připomenete a chráníte nezkušené maminky, než dorazí promyšlené návrhy, abyste mohli plánovat dopředu a vyhnout se přerušení. Vědecky navrhnout zdravý životní styl: dámské chytré hodinky podporují nepřetržité sledování srdeční frekvence a monitorování krevního tlaku a kyslíku v krvi, které mohou sledovat dobu spánku a nabízí komplexní analýzu kvality spánku. Fitonyo dámské elegantní fitness hodinky, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, které obdržíte: 1 x Bluetooth hodinky, 1 x USB magnetický nabíjecí kabel, že chytré hodinky pro kompatibilitu s iPhone plně nabijete, 1 x příručka pro připojení.
Značkafitonyo #ad
Výrobcefitonyo #ad
Výška0.79
Délka10.24
Hmotnost0.01
Šířka3.94
Záruka1

4. LIGE

#ad

Ocelové, růžové zlato, monitor spánku, sportovní fitness sledovač aktivity, diamant, dámské, 1,32" HD Full Touch Screen srdeční frekvence, Smart Watch dámské Bluetooth hovory pro Android iOS telefon

#ad
LIGE #ad - Nebo ios 8. 4 nebo vyšším, bluetooth ble 5. 0, ne pro tablety nebo notebooky, hodí se k většině mobilních zařízení na trhu. Tyto sportovní a fitness hodinky pro ženy jsou kompatibilní s android 4. 4. Tyto stylové dámské chytré hodinky mají exkluzivní design s jedinečným okrajem ciferníku zdobeným jiskřivými diamanty a elegantním designem náramku, který ještě zesiluje lesk a činí hodinky rafinovanějšími než šperky a zvýrazní váš půvab.

Přizpůsobte si svůj ciferník. 0°–40 °c. Dokáže zaznamenávat údaje o vašich každodenních aktivitách, 32", mořské vodě nebo vodní páře. Upozornění: hodiny nemohou zaznamenávat údaje o plavání, barevné obrazovky s rozlišením 360 × 360 cm, jako jsou kroky, běhu, dámské chytré hodinky pro Android mají 20 sportovních režimů, dobu tréninku, jízdy na kole, aby se zabránilo horké vodě, včetně turistiky, badmintonu a dalších.

Hodinky lige mají 30denní záruku vrácení peněz a 90denní záruku kvality. Můžete přijímat zprávy a zobrazovat zprávy ze sociálních sítí z SMS a SNS Facebook, Twitter atd. Elegantní dámské chytré hodinky z ušlechtilé oceli. Módní chytré hodinky lige mají funkci monitorování srdeční frekvence, což z ní dělá perfektní dárek pro ženu, lehkému spánku a bdění.
ZnačkaLIGE #ad
VýrobceLIGE #ad
Výška0.47
Délka8.66
Hmotnost0.19
Šířka1.73
ModelkaBW1845D-DE-XD

5. elfofle

#ad

Menstruační cyklus, měření tepu, 1,39" TFT HD dotykové obrazovky, elfofle Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu, náramkové hodinky, monitor spánku, vodotěsnost IP67 se 120 sportovními hodinkami SpO2

#ad
elfofle #ad - Zkontrolujte stav svého těla kdykoliv během tréninku, turistika, jízda na kole, v aplikaci je více než 100 druhů sportu, které můžete nabídnout. Srdeční frekvence, stav spánku atd. Jóga, které jsou pro ženy výhodné. Sportovní režim 120+: chytré hodinky elfofle mají zabudované 8+1 sportovní režimy, jako např. Klasické nadčasové černo-zlaté hodinky: elfofles nejnovější sportovní chytré hodinky s 2, 5d zahnutým sklem a 1, jasnější vidění, vhodné pro dlouhodobé používání hodinek pro ženy.

Reaguje na potřeby žen ve všech fázích. Podporuje uživatelsky definované ciferníky, nastavení jasu, přehrávání hudby, stopky, aplikaci. Dlouhá životnost a mnoho funkcí: chytré hodinky elfofle vydrží 5 – 7 dní a plné nabití trvá pouze 2 hodiny. Chytré dámské hodinky jsou kompatibilní také s hlasovým asistentem. Chytré bluetooth calling function: elfofle chytré hodinky mají nejnovější čip ble5. 2, můžete hodinky spojit s vaším mobilním telefonem, jak jdete, přijímat a odmítat hovory, vyzvednout telefon, do a tak dále, když zvednete ruku, jsou velmi pohodlné a můžete také zobrazit informace ze sociálních platforem jako WhatsApp, abyste mohli žádné důležité termíny ververversedí.

Kromě toho existuje celá řada monitorovacích funkcí, sledují vaše zdraví kdykoliv, podporují fyziologický cyklus ženy, přátele!. Vzdálenvzdálenosti, Srdeční frekvence atd. Zlaté tělo s růžovým a clashing nylonovým páskem, lehké a kompaktní pouzdro, snadno čitelné informace při jasném světle, jednodušší nošení, 360 × 360 ultra vysoké rozlišení, 39palcovou dotykovou obrazovkou, hodí se k různým outfitům!.
Značkaelfofle #ad
Výrobceelfofle #ad
Číslo díluG37
ModelkaS51
Záruka1 month

6. TUYOMA

#ad

Vodotěsné sportovní hodinky, Dámské chytré hodinky, fitness hodinky dámy, SpO2, IP68, pro iOS a Android, 1,28 palcová dotyková obrazovka, monitor spánku, krokoměr se srdeční frekvencí

#ad
TUYOMA #ad - Uživatelsky definované nastavení pro chytré dámské hodinky- naše sportovní hodinky jsou vybaveny pouzdrem z hliníkové slitiny a silikonovým náramkem šetrným k pokožce. Hlavní rozhraní se skládá ze 4 různých uživatelských rozhraní a jednoho přizpůsobitelného rozhraní. Vodotěsné do 3 atm ip68, jízda na kole, fotbal, tenis, můžete je nosit při mytí rukou, plavání, běh, pocení nebo běhání.

Komplexní monitorování zdraví, monitoruje srdeční frekvenci v reálném čase, chytré hodinky – dámské krokoměr, která ženám pomáhá předpovědět nebo připomenout další menstruaci a načasování ovulace, kyslík krve a stav spánku hluboký/lehký spánek. Můžete si vybrat libovolný obrázek, který chcete nahrát jako ciferník. Navíc má menstruační monitorovací funkce, a tím zajišťuje lepší péči. Magnetické rychlé nabíjení, používání až 7 – 10 dní, velmi praktické pro služební cesty nebo cestování.

Tyto dámské hodinky vám usnadní život. 15 dní dlouhý pohotovostní režim & velká kompatibilita-fitness hodinky jsou vybaveny systémem ble 5. 0, doba nabíjení pouze 2 hodiny, dlouhá výdrž baterie, pohotovostní režim 15 dnů, 300 mAh baterií s velkou kapacitou a čipem Bluetooth Low Energy. Multifunkční fitness sportovní hodinky ip68 vodotěsné – chytré hodinky dokážou zaznamenávat údaje o aktivitě po celý den, 8 sportovních režimů plně splní vaše každodenní potřeby tréninku chůze, jóga atd.
ZnačkaTUYOMA #ad
VýrobceTUYOMA #ad
Výška0.44
Délka1.96
Hmotnost0.1
Šířka1.78
Číslo díluTUYOMA Akıllı Saatler
ModelkaLW36

7. Donerton

#ad

Vodotěsné IP68, 112 + sportovní režimy, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, sportovní hodinky, 1,85" Smart Watch

#ad
Donerton #ad - Vezměte prosím na vědomí: 1. Dámské hodinky mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, abyste ukázali svůj osobní styl. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qR kódu na dámských hodinkách nebo si stáhnout aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store.

Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, včetně hluboký spánek, lehký spánek, bdění, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. Kromě toho mohou tyto chytré dámské hodinky měřit záznamy o vašem spánku, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z dámských hodinek.

Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, horolezectví atd. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich dámských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

8. Michael Kors

#ad

Z ušlechtilé oceli, Michael Kors Dámský náramek pro Apple Watch®, 38/40/41 mm a 42/44/45/49 mm, Zlatá, Klasický

#ad
Michael Kors #ad - Kompatibilní s: apple watch řady 1, 3, 5, 2, 6, 4, 7 a 8. Materiál pásku: Milanaise z ušlechtilé oceli. Individuální tvar pro apple watch s krytem 38 mm, 41 mm, 44 mm, 42 mm, 40, 45 mm a 49 mm. Barva pásku: Zlatá barva. Uzávěr: magnetický uzávěr.
ZnačkaMichael Kors #ad
VýrobceFossil Group #ad
Číslo díluMKS8052E
ModelkaMKS8052E

9. Tisoutec

#ad

Fitness hodinky, fitness tracker, dotykový displej 1,85", dámské, hodinky, kyslík v krvi/sportovní hodinky, Tisoutec Chytré hodinky, tracker s funkcí telefonu, pánské, sledovač, vodotěsnost IP67

#ad
Tisoutec #ad - Pokud máte dotazy nebo problémy po prodeji, neváhejte nás kontaktovat a my vám je pomůžeme vyřešit během 24 hodin. 250 mah baterie s velkou kapacitou, kterou lze zřetelně vidět i při slunečním světle. 24hodinové monitorování dat dokáže přesně zaznamenávat vaši srdeční frekvenci, ujetou vzdálenost a spálené kalorie během tréninku, počet kroků, což vám může pomoci dosáhnout vašich vlastních tréninkových cílů.

Multifunkční a 123 sportovních režimů : tyto fitness hodinky tisoutec pro muže a ženy mají 123 sportovních režimů běh/chůze/badminton/jízda na kole/basketbal/fotbal/švihadlo atd. Kompatibilní s operačním systémem android ios, nejlepší zákaznický servis: tyto hodinky tisoutec vám nabízejí dobrou kvalitu a nabízíme vám také perfektní zákaznický servis.

Současně jsou tyto chytré hodinky kompatibilní se systémy Android 4. 4 nebo iOS 8. 0 a vyššími, které podporují Bluetooth 5. 0 Vezměte prosím na vědomí:. V aplikaci si můžete vybrat z více než 180 krásných ciferníků nebo jednoduše přizpůsobit a nahrát své oblíbené obrázky, 85" IPS obrazovku, 85" IPS obrazovkaTyto hodinky Tisoutec mají 1, 1, baterii 250 mAh s velkou kapacitou a jasnou a nastavitelnou obrazovku, abyste předvedli svůj jedinečný styl.
ZnačkaTisoutec #ad
VýrobceCXKJ-EU #ad
Hmotnost0.11
ModelkaG89 Pro

10. LIGE

#ad

Dámské, Smart Watch dámské Bluetooth hovory pro Android iOS telefon, diamantové, sportovní fitness sledovač aktivity, monitor spánku, elegantní, ženy, 1,32" HD Full Touch Screen srdeční frekvence

#ad
LIGE #ad - 0°–40 °c. Má také vzpomínku na sezení a vzpomínku na vodu a vzpomínku na období, která měří dynamickou srdeční frekvenci. Módní chytré hodinky lige mají funkci monitorování srdeční frekvence, lehkému spánku a bdění. Výdrž baterie 230 mAh, Bluetooth BLE 5. 0, pohotovostní režim s telefonním připojením na cca 30 dní.

Můžete přijímat zprávy a zobrazovat zprávy ze sociálních sítí z SMS a SNS Facebook, Instagram, LinkedIn, WhatsApp, Twitter atd. Dvojité náramkové hodinky pro ženy: náramek z ušlechtilé oceli v růžově zlaté barvě je elegantní a elegantní, takže vaše zápěstí je pohodlnější a prodyšné. Dámské chytré hodinky mají funkci voice wake up pro dokončení operací prostřednictvím hovoru, uvolněte ruce a užívejte si pohodlný život. Naše klasické chytré hodinky v neformálním stylu pro ženy automaticky monitorují váš spánek a analyzují kvalitu vašeho spánku díky hlubokému spánku, což z ní dělá perfektní dárek pro ženu, která je pro vás důležitá.

Dvojitý náramek vám nabízí více možností, hodí se k vaší přítomnosti při formálních akcích nebo obchodních příležitostech. Na dial marketplace najdete více než 100 tapet pro Váš ciferník. Aplikace podporuje také uživatelsky definované tapety pro hodiny. Upozornění: hodiny nemohou zaznamenávat údaje o plavání, barevné obrazovky s rozlišením 360 × 360 cm, včetně turistiky, badmintonu a dalších.
ZnačkaLIGE #ad
VýrobceLIGE #ad
Výška0.47
Délka8.66
Hmotnost0.19
Šířka1.73
Číslo díluBW1845E-DE-XD
ModelkaBW1845E-DE-XD