Top 10 MOTU Origins Figuren – Akční hrací figurky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Star Wars

#ad

Hasbro Star Wars The Black Series Archive Dengar 15 cm große Action-Figur zu Star Wars: Die Rückkehr der Jedi-Ritter, für Kids

#ad
Star Wars #ad - Die archive kollektion: die epischen, 15 cm großen Action-Figuren mit einem Premium Dekor und Design aus der Star Wars Black Series sind mit Black Series Archive zurück. Premium bewegungspunkte und details: star wars enthusiasten und Sammler werden eingeladen, diese vollbewegliche Figur mit beweglichem Kopf, beweglichen Armen und Beinen sowie einem Premium Design in ihrer eigenen Sammlung zu präsentieren.

Dengar: dengar war zwar grob und lotterig, doch trotzdem ein effektiver Kopfgeldjäger. Es gibt noch andere figuren aus einer weit, weit entfernten galaxis: Mit Figuren aus der Star Wars Black Series zu den Filmen und Serien lässt sich eine ganze Star Wars Galaxis erschaffen jeweils separat erhältlich.

Auf dem film basierendes, zum charakter passendes zubehÖr: Diese Action-Figur aus der Star Wars The Black Series kommt mit 2 durch die Serie inspirierten Accessoires, die sie zu einer tollen Erweiterung jeder Star Wars Kollektion machen. Während einige kopfgeldjäger Wert auf Finesse und Stil legten, bevorzugte Dengar Feuerkraft und Zerstörung.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška9.76
Délka2.01
Hmotnost0.23
Šířka6.38
Číslo díluF4365
ModelkaF4365
Záruka1 Jahr beim Hersteller

2. Masters of the Universe

#ad

Masters of the Universe Origins Skysled Prinz Adam Schlitten für MotU Spiel- und Sammelspaß, Geschenk für Kinder ab 6 Jahren

#ad
Masters of the Universe #ad - Enthält eine exklusive figur von prinz Adam, die nirgendwo anders zu finden ist! Ein tolles Geschenk für erwachsene Sammler und Kinder ab 6 Jahren.

Fans werden diesen modularen Schlitten lieben, der dem traditionellen Stil von Masters of the Universe treu bleibt und zugleich neue Designdetails mitbringt. Motu ist zurück – für eine neue fangeneration! auf in den kampf, um he-man dabei zu helfen, das Universum vor dem bösen Skeletor zu schützen! Der origins skysled prinz adam schlitten ist ein umbaubarer Schlitten, der durch den Austausch von Kopf und Logo für Gut Greif oder Böse Schlange eingesetzt werden kann.
ZnačkaMasters of the Universe #ad
VýrobceMattel #ad
Výška9.06
Délka9.45
Hmotnost1.12
Šířka3.94
Číslo díluGPP30
ModelkaGPP30

3. Masters of the Universe

#ad

Masters of the Universe Originální akční figurka 14 cm Trap Jaw

#ad
Masters of the Universe #ad - Motu je zpět, skeletor, beast-man, aby inspiroval zcela novou generaci fanoušků! Sbírka s cca 14 cm velké akční figurky obsahují He-Man, Teela a mnoho dalších fanoušků.

S 16 pohyblivými klouby mohou figurky zaujmout nejrůznější pózy. Bojová hračka akční figurky eternia princ adam síla heman she-ra hračka se silou posílení silné ženské postavy bojová hra hrdina dobrá proti zlu, mám moc meč magie a technologie M. Vyznání fanoušci budou nadšeni balením v retro stylu a minikomišéfem pro každou postavu! Skvělý dárek pro dospělé sběratele a děti od 6 let.
ZnačkaMasters of the Universe #ad
VýrobceMattel #ad
Výška11.38
Délka2.5
Hmotnost0
Šířka6
Číslo díluGNN97
ModelkaGNN97

4. Masters of the Universe

#ad

Dárek pro 6-10leté a dospělé sběratele, cca 14 cm velká akční figurka, Masters of the Universe GRX00 – Akční figurka Origins Roboto, figurky na hraní a sbírání

#ad
Masters of the Universe #ad - Jeho ozubená kola se otáčejí a jeho čelist se otevírá! vyznání fanoušci budou nadšeni obalem v retro stylu a příběhem, který je vyprávěn v minikomické brožuce MOTU. S 16 pohyblivými klouby může figurka zaujímat nejrůznější pózy. Skvělý dárek pro dospělé sběratele a děti od 6 let. Motu je zpět pro novou generaci fanoušků, a zde přichází odvážný a mocný roboto! Tato 14 cm velká akční figurka roboto origins je mimořádně detailně replikována podle svého vzoru a zachycuje styl mocného obránce Eternia.
ZnačkaMasters of the Universe #ad
VýrobceMattel #ad
Výška6.1
Délka1.58
Hmotnost0
Šířka3.94
Číslo díluGRX00
ModelkaGRX00
ZárukaZáruka 2 roky

5. MERCHANDISING LICENCE

#ad

MERCHANDISING LICENCE G.I. Joe F4022 Classified Serie Tomax Paoli Actionfigur 44 Sammlerstück Premium Spielzeug, mehrere Zubehör 15,2 cm groß mit Custom Package Art, Mehrfarbig

#ad
MERCHANDISING LICENCE #ad - Joe f4022 classified serie tomax paoli actionfigur 44 sammlerstück Premium Spielzeug, mehrere Zubehör 15, 2 cm groß mit Custom Package Art, Mehrfarbig. G. I.
ZnačkaMERCHANDISING LICENCE #ad
VýrobceMERCHANDISING LICENCE #ad
Výška9
Délka2
Hmotnost0.33
Šířka6
Číslo díluF4022
ModelkaF4022
ZárukaKeine garantie.

6. Masters of the Universe

#ad

Launcher & 3 Plazma Blasts – obsahuje stojan na displej – 7' vysoký – dárek pro děti 6+, Masters of the Universe Origins Stridor Figure – With Robot Horse

#ad
Masters of the Universe #ad - Díky dodávanému stojanu jsou možné ještě dynamičtější pózy jednoduše spojit s hrací sadou Masters of the Universe Origins Castle Grayskull k dostání samostatně pro zvětšení výstavy.

Rozměry cca 18 cm vysoká a téměř 27 cm dlouhá figurka stridor je vybavena 19 pohybovými body a může tak v akční hře nebo na legendárních výstavách zaujmout extrémní pózy díky kloubům v nohách, krku, ocasu a tlamě! Robotický kůň má 2 odpalovací zařízení pro 3 obsažené plazmové projektily, se kterými se nepřítel dostane na trať. S helmou a uzdou s pravou šňůrkou je postava nejlépe vybavena, aby mohla vstoupit do boje s He-Manem a hrdinskými bojovníky. Akční figurky masters of the universe origins zabalené v retro stylu jsou inspirovány originální animační sérií Masters of the Universe a mohou však zaujímat modernější pózy.
ZnačkaMasters of the Universe #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.17
Délka10.55
Hmotnost1.62
Šířka10.55
Číslo díluHDT26
ModelkaHDT26
ZárukaZáruka 2 roky

7. Masters of the Universe

#ad

Gift for Kids Age 6 and Older and Adult Collectors, MOTU Collectors, Masters of the Universe Masterverse Stinkor Action Figure 7 in MOTU Battle Figures for Storytelling Play and Display

#ad
Masters of the Universe #ad - Všechny výrobky jsou k dostání samostatně. Tato vlna akčních figurek masters of the Universe Masterverse slaví začátek vzrušující animované série Revelation na Netflixu.

Vyznání fanoušci budou milovat zachování tradice MOTU v kombinaci s modernizovanými designovými prvky. Figurky jsou enormně pohyblivé, protože mají minimálně 30 pohybových bodů. Tato kolekce masterverse s cca 18 cm velkých akčních figurek obsahuje He Man, Skeletor a mnoho dalších oblíbených figurek pro fanoušky ke sbírání a hraní. Ke každé figurce patří alespoň jeden díl příslušenství, například zbraň nebo vyměnitelná hlava.
ZnačkaMasters of the Universe #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7
Délka1.5
Hmotnost0.5
Šířka3.25
Číslo díluHDR36
ModelkaHDR36
ZárukaZáruka 2 roky

8. Mega

#ad

Skvělá hračka, MEGA Stavebnice HFF27 – Mega Construx Masters of the Universe She-Ra vs Hordak & Monstroid útočné vozidlo, dárek od 8 let, stavebnice pro děti

#ad
Mega #ad - Stavebnice monstroid s vysokou sběratelskou hodnotou, se 4 pohyblivými nohami, která napodobuje kultovní hračku, svorkovými drápy a funkcí víru.

S klikou lze otáčet tělem, hlavou a pažemi Monstroidu. 306 stavebních kostek a dílů lze kombinovat se všemi stavebními hračkami Mega Construx a jsou kompatibilní s jinými značkami. Tato stavebnice je ideální pro děti od 8 let a díky autentickému designu podporuje kreativní myšlení. Obsahuje 3 autenticky detailní mikro akční figurky, vždy s 12 kloubovými body, mezi nimi poprvé She-Ra a Hordak, stejně jako princ Adam, stojany na displej a vyměnitelným příslušenstvím.
ZnačkaMega #ad
VýrobceMattel #ad
Výška4.75
Délka9
Hmotnost0.84
Šířka6
Číslo díluHFF27
ModelkaHFF27
ZárukaZáruka 2 roky

9. Masters of the Universe

#ad

Masters of the Universe Masterverse Revelation Teela Action Figure 7 in MOTU Battle Figures for Storytelling Play and Display, Gift for Kids Age 6 and Older and Adult Collectors, MOTU Collectors

#ad
Masters of the Universe #ad - Figurky jsou enormně pohyblivé, protože mají minimálně 30 pohybových bodů. Tato vlna akčních figurek masters of the universe masterverse slaví začátek vzrušující animované série Revelation na Netflixu! Tato kolekce masterverse s cca 18 cm velkých akčních figurek obsahuje He-Man, Skeletor a mnoho dalších oblíbených figurek pro fanoušky ke sbírání a hraní.

Všechny výrobky jsou k dostání samostatně. Ke každé postavě patří alespoň jeden díl příslušenství, například zbraň nebo vyměnitelná hlava! Vyznání fanoušci budou milovat zachování tradice MOTU v kombinaci s modernizovanými designovými prvky.
ZnačkaMasters of the Universe #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7
Délka1.5
Hmotnost0.44
Šířka3.25
Číslo díluHDR44
ModelkaHDR44
ZárukaZáruka 2 roky

10. Funko

#ad

Nápad na dárek, Hračka pro děti a dospělé, Oficiální zboží, TV fanoušci, Skeletor s Night Stalkerem, Vinylová sběratelská figurka, Funko Pop! Rides: Masters of The Universe

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, akční hračky, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky mistrů univerzálních fanoušků – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem pro každou sbírku zboží Masters of the Universe.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Rides collectible velikost - s velikostí cca Šířka 14 cm a výška 14 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na psací stůl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6
Délka4
Hmotnost0.25
Šířka5
Číslo dílu56201
Modelka56201
Záruka1 rok záruka výrobce