Top 10 Oma Perücke Grau – Paruky a příčesky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WIG ME UP

#ad

4204-P6 Masopust Karneval Halloween Paruka Dámská paruka žena v domácnosti Natáčky hnědé Trashy Drag Queen, WIG ME UP

#ad
WIG ME UP #ad - Kód barvy: P6. Seru na to, pověst je již dávno zničena … skvělá kýčovitá paruka, do jejichž zlatohnědých kadeří ještě skrývají natáčky – neomezená, nepříjemná zábava jako divoká žena v domácnosti. Značka: wig mE UP. Paruka pro dospělé. Délka: cca 20 cm. Slo výrobku: 4204-P6J527.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo dílu4204-P6(J527)
Modelka4204

2. Maskworld

#ad

Maskworld Knírač – profesionální vousy z pravých vlasů – knír blond – příslušenství ke kostýmu – halloweenský karneval, tematická party

#ad
Maskworld #ad - Včetně lepidla Mastix 2 ml. Díky speciálnímu postupu tvořícímu masky v realistickém tvaru a s autentickým barevným melírováním. Vrchní vousy z pravých vlasů v blond barvě. S podrobným, ilustrovaným návodem k použití. Falešné vousy – opakovaně použitelné.
ZnačkaMaskworld #ad
VýrobceMaskworld #ad
Číslo dílu15551

3. WIG ME UP

#ad

WIG ME UP – 68 prodloužení ZA4/ZA63 paruka pánské karneval Děda Professor Polopleší s dlouhými vlnitými šedý melír Wild ozdobený

#ad
WIG ME UP #ad - Značka: wig me UP. Kód barvy: za4/ZA63. Slo výrobku: 68 – a za4/za63 J465. Kurios schrullige altherren-paruka – dunkelbraunen, se s šedě melírovaných vlasy o polopleší okolo v divoké kadeře. Délka: cca 40 cm.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo dílu68-A-ZA4/ZA63(J465)

4. LeMarnia

#ad

Paruka babičky, LeMarnia Stříbrně šedá stará dámská paruka s kvizitami, paruka na halloweenskou party

#ad
LeMarnia #ad - Příležitosti: halloween, kostýmní kostýmová party, kostým nebo jen tak pro zábavu. Velikost: nastavitelná síťová krytka 21-24, 5 palců je vhodná pro většinu dospělých.

Výrobky z paruky podléhají vlastnímu výrobku! Zobrazení obrázku slouží pouze jako reference! Vezměte prosím na vědomí: všechny paruky se především při prvním nošení lehce rozpadnou, což je normální. Pohodlné a měkké na dotek. Protože je tvar obličeje a hlavy každého člověka jiný, nemůže být efekt nošení přesně stejný jako na zobrazených fotografiích. Balíček obsahuje: 1 x paruka staré dámy; 1 x čepička na paruku; 1 x brýle pro babičku; 1 x řetízek na brýle; 1 x řetízek na krk z umělých perel. Materiál: paruka babičky ze 100% umělých vláken.
ZnačkaLeMarnia #ad
VýrobceLeMarnia #ad

5. BEIIEB

#ad

9dílná sada kostýmových kostýmových kostýmových kostýmů, náušnice, babičkou paruku, náramky, vánoční cosplay atd., brýle s řetízkem na brýle pro Halloween, řetízek z umělé perličky

#ad
BEIIEB #ad - Balení obdržíte 9dílná sada pro staré dámy, 1 brýle, 1 čepici na paruku a 1 řetízku na perlové brýle zlatá, včetně 1 paruky oma paruky, 1 řetízek z umělé perlové perly, 2 náušnice s umělým náramkem, 1 řetízek na brýle, dostatek pro vaše potřeby. Je vhodný pro kombinaci se všemi druhy brýlí a oblečení.

Pohodlný a bezpečný, na cestách nebo na banket, je to váš oblíbený partner na brýle. Sada falešných perliček vyrobeno z umělých perel a odolné kovové přezky, nebledne snadno ani lámou, tématické party, perfektní na make-up party, je lesklé, cosplay nebo jakoukoli zvláštní příležitost, aby vaše party vypadala. Hodí se na ocas brýlí, aby brýle během tréninku neklouzaly. Iroké spektrum použití perfektní pro vaše oblečení jako starou dámu, vhodné pro halloweenskou party, školní divadlo, tématickou party, halloweenský kostým na make-up, kostýmovou party.

Oma paruka vyrobeno z látky oma paruky, s čepicí na paruku můžete paruku snadno nosit, ale nejsou tenké, lze je mnohokrát znovu používat, nedá se snadno poškodit, vlasy jsou silné, nebledne snadno, dobrá elasticita je vhodná pro většinu dospělých a teenagerů. Přinášejí spoustu zábavy. Jevištní vystoupení, karneval, naši babickou sadu lze nosit společně nebo kombinovat s jinými rekvizitami, rodinné kostýmy atd. Brýle protiskluzový řetízek na brýle je dobře zpracovaný, s dobrou povrchovou strukturou.
ZnačkaBEIIEB #ad
VýrobceBEIIEB #ad
Výška0.39
Délka7.87
Hmotnost0.13
Šířka5.91

6. WIG ME UP

#ad

WIG ME UP, 3195-ZA68A Paruka dámská paruka Halloween karneval šedá kadeře kudrnaté natáčky babička babička

#ad
WIG ME UP #ad - Vlasy z umělých vláken jsou přišité na velmi lehkou, elastickou síťku na vlasy, která se dobře přizpůsobí i menším obvodům hlavy. Paruka pro dospělé. S nápaditými, festivalech, na stadionech, nápady na paruky pro každou relaci a přesvědčivou kvalitou jsou karnevalové paruky od WIG ME UP již mnoho let vzrušujícím středem mnoha kostýmových večírků, rozlučky se svobodou a v divadle.

Délka: cca 25 cm ~ kód barvy: za68a ~ barevný odstín: stříbrošedá ~ zpracování: paruka na party na pruzích ~ Materiál: 100% polyester ~ Číslo výrobku: 3195-ZA68AJ714 ~ značka: WIG ME UP. Paruka pro dospělé. Paruku lze velmi pohodlně nosit až do obvodu hlavy 60 cm. Typ - lehce senilní babička. Pro zkrocení vlastních vlasů si paruku jednoduše nasadíte bez deformací a trvale visících pramenů, můžete si případně koupit výhodnou síťku na vlasy.

Opravdu skvělá karnevalová paruka z kolekce wig me up pro party paruky na halloween a masopust, označené bílými etiketami. Nepotřebujete žádné další příslušenství. Témata: babička a dědeček, pro cosplay, na halloween a karneval, paruky koš. V této šedé kudrnaté dámské paruce na Halloween a masopust zůstalo ještě několik natáček ve vlasech.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo dílu3195-ZA68A(J714)

7. iZoeL

#ad

IZoeL Paruka Vokuhila 80. 90. léta outfit doplňky pánské – blond paruky, kostýmy na Halloween, masopustní kostýmy, sluneční brýle, paruky, řetízek na krk – pánský karneval, party kostýmy

#ad
iZoeL #ad - Velmi klasika! Doufáme, tematické party 80 . Necháme znovu oživit 80 Let: nápadné sluneční brýle ve stylu na hnědé barvě, zdůrazňuje retro vzhled. Velké, nápadné náhrdelníky byly v 80 Masopustní paruka: materiál: 75 % polyester, který je lehký a příjemný na nošení; má nastavitelnou čepici, 25 % modakryl, která zaručuje individuální tvar a zůstává pohodlný po celý večer.

Paruka vokuhila, vzadu dlouhá, vpředu krátká a objemná, blond, typická 80. Let s parukou Vokuhila! Ponořte se do vzrušujícího světa 80 Léta outfit pro 4dílné pro pány na halloween party, 1 x velký zlatý řetízek, masopustní karneval, obsahuje 1 x blond paruku ve vokuhile, 1 x sluneční brýle a 1 x vousy.

Let. Pánské doplňky oblečení 80 Letech velmi oblíbené. Století, sada doplňků ke kostýmu vám přinese spoustu zábavy na karnevalových večírcích, že 80 Léta. Léta paruka, masopustní noci, masopustu, sluneční brýle, halloweenské party, letní party nebo při revivalu Woodstock. Noste zlatý řetízek, abyste zvýraznili svůj vzhled. 80
ZnačkaiZoeL #ad
VýrobceiZoeL #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo dílu627-HL
Modelka627-HL
ZárukaNení relevantní

8. WIG ME UP

#ad

Dlouhé hladké kouzelníky pacholek Ruprecht prorokem věk Biker, WIG ME UP – PW0210 pro ZA68E paruka & vousy Halloween karneval Šedá

#ad
WIG ME UP #ad - Slo výrobku: pw0210-za68EA552. Paruka pro dospělé. Délka paruky cca 55 cm, vousy cca 50 cm. Skvělá sada z dlouhé paruky se střední pěšinkou a silnými, dlouhými vousy – sada je nabízena v různých barvách, v této velmi pěkné šedé se skvěle hodí pro starého kouzelníka, otroka Ruprechta nebo proroka. Značka: wig me UP. Kód barvy: ZA68E.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo díluPW0210-ZA68E(A552)

9. WIG ME UP

#ad

Paruka 90891-ZA60TZA1 dámská a pánská karneval 80. léta Wave Punk Popstar šedá černá a bílá mix toupovaná, WIG ME UP

#ad
WIG ME UP #ad - Dlouhá paruka vokuhila na party, nějak přece jen velmi 80 . Značka: wig mE UP. Paruka pro dospělé. Kód barvy: za60TZA1. Délka: cca 45 cm. Tětinštětin. Slo výrobku: 90891-za60tZA1J245. Léta pop cirkus s velkým množstvím inspirovaných odpory punk, představitelná jak pro muže, se strmými šedými vlasy a bílými špičkami – šedé vlasy jsou výsledkem černo-bílé směsi – nádherně šikmá a pointovaná chuťově zmatená, tak i ženy, Wave a rozbíjením genderových rolí.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo dílu90891-ZA60TZA1(J245)
Modelka.

10. WIG ME UP

#ad

PW0035-K309 paruka šedá lokny babička stará dáma, WIG ME UP

#ad
WIG ME UP #ad - Kód barvy K309. Edá, krátká babička paruka s kadeřemi. Značka: wig me UP. Diskrétní zaslání v neutrálním balení, NOVÉ s etiketou.
ZnačkaWIG ME UP #ad
VýrobceVK Event Fashion #ad
Délka0
Číslo díluPW0035-K309(A228)
ModelkaPW0035-K309(A228)