Top 10 Planters Indoor Big – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

Vysoce kvalitní plast, Lechuza 16080 CLASSICO Premium LS 43 Vyjímatelná vložka pro rostliny s patentovaným rámem rukojeti, 43 x 43 x 40 cm, pro interiérové osvětlení, bílá s vysokým leskem, vč. zavlažovacího systému

#ad
Lechuza #ad - Zavlažovacího systému a vložky na rostliny, rozměry: 43 x 39, barva: bílá s vysokým leskem, vložka na rostliny: Ø 41, materiál: Plast, 5 cm, 16080. Zalévání méně často: snadné naplnění nádrže pro samostatné zásobování rostlin vodou, LECHUZA-PON vč.

Dné vlhkosti: kontrola množství náplně pomocí dodaného indikátoru hladiny vody, vyjímatelná vložka na rostliny s patentovaným, zapuštěným rámem rukojeti pro výměnu a přesazení rostlin. Dlouhodobého hnojiva pro optimální dávkování přívodu vody vody a živin. Rozsah dodávky: 1x lechuza classico premium ls 43, 2 cm, vč. Klasický, perfektní na každé ploše v domě, kulatý květináč z prémiové série s lakovaným povrchem pro rostliny, použití v samostatném uspořádání nebo ve skupině.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní, ideální pro obytné prostory, robustní lakování s vysokým leskem, ordinace nebo obchodní prostory, uv odolná nádoba na květiny z plastu, podtácky na kolečkách jsou k dostání samostatně.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška15.75
Délka16.93
Hmotnost12.79
Šířka16.93
Číslo dílu16080
Modelka16080

2. Decorasian

#ad

Decorasian 3dílná sada kulatých pletených květináčů z mořské trávy s plastovou vložkou k osázení – 16 cm + 20 cm + 26 cm

#ad
Decorasian #ad - Hrnec by neměl být neustále vystaven povětrnostním vlivům. Díky přirozenému vzhledu slámy, resp. Květináče decorasian z mořské trávy se vyrábějí udržitelně z obnovitelných surovin.

Při použití jako okrasný květináč může zachytit vytékající vodu. Vodní hyacintu se tento květináč hodí k vytvoření obzvlášť útulného, teplého klimatu a hodí se také k severskému stylu. Přírodní materiál má přirozenou ochranu a lze jej bez problémů setřít. Květináče se hodí zejména jako okrasný květináč, ale také jako květináč.

Perfektní pro každodenní použití jako koš na květiny v kuchyni, v koupelně, ložnici nebo také jako dekorace v celém domě. Jako nádoba na květiny v domě a také na terasu nebo balkon. Květináče mají velikosti 16 × 14 cm, 20 × 17 cm, 26 × 24 cm, resp.34 × 31 cm. Díky plastové vložce lze květináč přímo osázet, resp.
ZnačkaDecorasian #ad
VýrobceDecorasian #ad
Hmotnost4.63
Číslo díluDA-T0006
ModelkaDA-T0006

3. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Premium 30 scarlet červená vysoký lesk 16467

#ad
Lechuza #ad - Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení.

Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cube premium, vč. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu. Zavlažovacího systému, 5 x 29, 5 x 25, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l objem rostliny: 12 l vsadbová vložka: 25, rostlinného substrátu Lechuza-PON jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody.

Ideální pro všechny pokojové rostliny. K dostání v různých barvách a velikostech. Materiál: plast rozměry: 29, 5 cm.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.72
Šířka11.81
Číslo dílu16467
Modelka16467

4. elho

#ad

Elho Greenville kulatý 30 – květináč pro vnitřní a venkovní použití – samozavlažovací hrnec – 100% recyklovaný plast – Ø 29,5 × V 27,8 cm – černá/obývací černá

#ad
elho #ad - Nemusíte si proto dělat starosti. Včetně podložky | greenville je důkazem toho, že vzhled a účelnost mohou jít ruku v ruce. Květináč má atraktivní, štíhlý design a je opatřen podložkou.

3letá záruka. Mix & match | tento květináč je k dostání v různých barvách a velikostech, které můžete snadno vzájemně kombinovat. Jeho barva zůstává krásná jak uvnitř, je mrazuvzdorná a dobře snáší. Proto se najde vhodný květináč pro každou místnost a každou rostlinu. Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný.

Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím! Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, tak i venku, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho.
Značkaelho #ad
VýrobceELHO #ad
Výška10.94
Délka11.61
Hmotnost1.96
Šířka11.61
Číslo dílu0462732943300
Modelka0462732943300
Záruka3letá záruka výrobce.

5. D'vine Dev

#ad

Weiß, runder Übertopf Topf, 20,3 cm, 94-O-M-1, Indoor Zylinder, Keramik-Pflanztopf mit Ablaufloch und Untersetzer

#ad
D'vine Dev #ad - International products have separate terms, age ratings, including fit, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Einfacher, eleganter und moderner zylindrischer, gerader runder Ãœbertopf mit Untersetzer und Ablaufloch. Passender keramik-Ãœbertopf für den Innenbereich, Keramiktablett, Untersetzer inklusive. Pflanztopf mit drainageloch, Netz-Drainagennetz und Kratzschutz im Lieferumfang enthalten. Mittlerer blumentopf: 20, 3 cm höhe, 1 cm Durchmesser x 19, weiße Farbe.
ZnačkaD'vine Dev #ad
VýrobceD'vine Dev #ad
Výška8
Délka8
Hmotnost7.6
Šířka8

6. elho

#ad

100% recyceltem Plastik, Blau/Tiefes Blau, elho Vibes Fold Rund 22 Pflanzentopf, Ø 22.0 x H 20.2 cm, Blumentopf für Innen

#ad
elho #ad - Die farbe bleibt schön und er kann auch durchaus was vertragen. Natur im haus | mit einem elho-produkt holen sie sich die natur ins haus. Die 3-jährige garantie gewähren wir Ihnen nicht umsonst, das versprechen wir Ihnen.

Langlebig | der topf ist so beschaffen, dass man besonders lange seine Freude daran haben wird. Daher findet sich für jede Einrichtung und jede Pflanze der passende Topf. Das ist ein wunderbares gefühl! wussten sie, dass pflanzen glücklich machen, dass Sie sich gesünder fühlen und dass sie Ihnen einen Energieschub geben? Viel Spaß damit! Mix & match | dieser topf ist in verschiedenen farben und größen erhältlich, die Sie leicht miteinander kombinieren können.

Modernes design & rippenmuster | ein freundliches rundes Design mit moderner Rippung ist in verschiedenen verspielten Farben erhältlich. Gerecyceltes plastik | hergestellt aus 100% recyceltem Plastik — mit Windenergie und zudem zu 100 % recycelbar.
Značkaelho #ad
VýrobceElho #ad
Výška7.94
Délka8.67
Hmotnost0.93
Šířka8.67
Číslo dílu2712002229400
Modelka2712002229400
Záruka3years.

7. BigDean

#ad

Antracitový, odolný vůči povětrnostním vlivům – odtok vody odolný vůči UV záření z nerozbitného plastu – vhodný pro vnitřní + venkovní použití – vyrobeno v Evropě, kulatý, BigDean 3× květináč s podtáckem, ø 50 × V 38 cm

#ad
BigDean #ad - Zde najdete doma nejen květiny, rostliny aloe vera nebo olivovníky. Středomořský vzhled: naše květináče přesvědčí svým kulatým designem a středomořským zakřiveným vzhledem, robustností a možností drenáže. Květináče jsou díky modernímu designu – v kombinaci s vašimi květinami nebo rostlinami – vždy skvělým poutačem pozornosti.

Také v interiéru zajišťují skvělé barevné akcenty. Voda tak efektivně proudí a chrání před vlhkostí. Terase nebo balkonu. Odtok vody: ve dně květináčů jsou otvory pro možnost odvodnění. Mnohostranně použitelné: květináče vytvářejí skvělou středomořskou atmosféru na zahradě, ale také bylinky, citrónové stromy, rostliny a palmy, chilli, resp. Jsou perfektně vhodné pro vnitřní i venkovní použití. V závislosti na výrobě může být možné, že otvory ještě musí být otevřeny. Vysoce kvalitní materiály: díky použití stabilního a nárazuvzdorného pp plastu jsou naše květináče a podložky pod rostliny odolné proti povětrnostním vlivům, UV záření a jsou dimenzovány pro dlouhou životnost.

Detaily: průměr hrnce vnější: cca 50 cm // výška hrnce: cca 38 cm // vnější průměr podložky: cca 41, 5 cm // barva: antracitová/tmavě antracitová // rozsah dodávky: 3x květináč + 3x podložka // Detailní rozměry najdete na fotografiích // Důležité upozornění: skutečná barva je o něco tmavší, než je vidět na fotografiích. Nabízí vám bezpočet možností pro osázení květináčů.
ZnačkaBigDean #ad
VýrobceThats Shopping GmbH #ad
Číslo dílu799880

8. Fox & Fern

#ad

Plant Pot, Pflanzentöpfe groß, Blumentopf hoch 34cm, Übertöpfe für Zimmerpflanzen, Blumentopf 38cm Durchmesser, Blumentopf Gross inkl. Wasserabfluss, Fox&Fern Übertopf XL, Blumentopf mattweiß

#ad
Fox & Fern #ad - Handgefertigt aus fiberstone: optisch identisch, jedoch 70% leichter als Keramik, sind diese Übertöpfe für Zimmerpflanzen ebenso hevorragend geeignet, wie als Pflanzentöpfe für draußen. Optimale kombination: dieser Übertopf/pflanzentopf passt perfekt zu unseren Fox&Fern Pflanzenständern Größe XL, welche aus nachhaltigem Holz gearbeitet sind.

Natur fÜr zuhause: verleihen sie ihren pflanzen ein upgrade mit diesem pflanztopf groß. Dieser blumentopf in weiß ist dazu noch UV- und frostresistent. Die teile dieser blumentopf Sets passen perfekt zusammen mit minimalem Montageaufwand, ganz ohne Kleber oder Verschrauben. Lebenslange garantie: dank der hohen qualität unserer Produkte ist eine endlose Lebensdauer garantiert. Suchen sie einfach amazon nach "fox&fern blumenständer" und verwenden Sie Rabattcode "AGOODFIT10" an der Kasse für 10% Rabatt auf Ihr individuelles Pflanzenset.

Sparen sie jetzt beim Kauf Ihres modernen Sets aus Blumentopf und Pflanzeständer. Zudem kann bei diesem blumentopf gross überschüssiges Wasser einfach abfließen dank dem Drainagestöpsel im Boden. Bertopf im minimlistischem look: dieser blumentopf 38cm Durchmesser besticht durch sein hochwertiges Design und seinem matten Finish.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška14.57
Délka14.57
Hmotnost4.85
Šířka14.57
Číslo dílu8719327037300
Modelka8719327037300

9. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 28 břidlicově šedá 13204

#ad
Lechuza #ad - Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám.

Materiál: plast rozměry: 28, 5 x 28, 0 l Zásobník vody: 2, vč. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.

Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, 0 l. Vše v jednom: 1x květináč classico color, 5 x 26 cm objem rostliny: 9, substrát pro rostliny lechuza-pon jako drenážní vrstva. K dostání v různých barvách a velikostech. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost3.97
Šířka11.02
Číslo dílu13204
Modelka13204

10. Stewart Plastics Ltd

#ad

Stewart terasu květiny 50 cm Gun Metal

#ad
Stewart Plastics Ltd #ad - Lehký materiál. Z trvanlivého plastu. Stewart. Vhodné pro květiny, zeleniny a salát. Atraktivní design.
ZnačkaStewart Plastics Ltd #ad
VýrobceStewart Company #ad
Výška6.05
Délka7.75
Hmotnost2.2
Šířka7.75
Číslo dílu2559036
Modelka5022938559363