Top 10 Rauchmelder Q Zertifiziert – Detektory kouře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ei Electronics

#ad

Ei Electronics Ei650 Virtual Bundle detektor kouře

#ad
Ei Electronics #ad - Rozsah dodávky: 1 x hlásič kouře, 5 mm, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, průměr 119, včetně manuálu, 1 x 185 g. Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je hlásič vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji.

Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit. Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř.

Vítěz testu nadace - test: jako vícenásobný vítěz testu s nejlepším známkou se Ei650 vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému spínacímu tlačítku pro ztlumení. Vynikající záchrana života: hlásič kouře rozpozná požáry včas a zajišťuje tak větší bezpečnost pro vás a vaši rodinu – nekompromisní z hlediska kvality a spolehlivosti.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics #ad
Výška1.77
Délka4.53
Hmotnost0.4
Šířka4.53
Číslo díluEi650-3XD
ModelkaEi650-3XD
ZárukaŽádné údaje.

2. SHD

#ad

Ø 70 mm, SHD Lepicí podložky magnetický držák detektoru kouře pro požární hlásič, bezpečná, bez vrtání a šroubů, 5dílná sada, rychlá a snadná montáž, 3M samolepicí podložky s magnetickým držákem

#ad
SHD #ad - Pokud je třeba hlásič vyměnit, jednoduše nalepte nový. Hodí se dobře do každého domova: "neviditelný" design magnetických lepicích podložek znamená, že je lze natírat, aby se spojila s vnitřním zařízením, aniž by ovlivnila jejich extra silnou přilnavost.

S průměrem 7 cm je vhodný pro alarmy ve standardní velikosti. Vhodné pro hlásiče ohně a co2: univerzální design zajišťuje, že je tato magnetická lepicí podložka kompatibilní s detektory požáru a oxidu uhličitého. Rychlé testování a výměna: díky použití magnetického držáku je nyní jednodušší než kdy dříve provést funkční testy nebo vyměnit baterii. Lepicí podložku lze jednoduše a snadno nalepit během jedné minuty, aby se zabránilo poškození kabelů nebo potrubí při instalaci.

Nejsilnější držák v domácnosti: vyvinuto se 2 neodymovými magnety – které jsou dlouho považovány za nejsilnější druh magnetů na světě – má tento držák super silnou oporu, takže může spolehlivě zavěsit na strop po celá léta. Snadná montáž, žádné vrtání: namáhavé vrtání a riziko zasažení drátů odpadá.
ZnačkaSHD #ad
VýrobceSHD #ad
Výška0.2
Délka2.76
Hmotnost0.25
Šířka2.76
Číslo díluRM.MG70-5er
ModelkaRM.MG70-5er

3. X-Sense

#ad

Certifikováno TÜV, kompatibilní s, X-Sense Detektor kouře XS01-M ProConnected se základní stanicí SBS50, propojitelný požární hlásič, bezdrátový hlásič kouře, bezpečnostní systém domácího zabezpečení

#ad
X-Sense #ad - Splňuje normu eN 14604 pro spolehlivou ochranu. Jednoduše si stáhněte aplikaci x-sense home security, připojte zařízení přes 2, 4 GHz WLAN síť není kompatibilní s 5 GHz s aplikací a zabezpečte si svůj domov. Dosah přenosu 500 m ve volném terénu zajišťuje stabilní komunikaci mezi zařízeními. Praktické tlačítko párování/vypnutí zvuku: jednoduše připojte základní stanici k síti wlan pomocí tlačítka párování/vypnutí zvuku.

Zůstaňte vždy informováni: náš kouřový hlásič s certifikátem tÜv vám zašle okamžitě push oznámení při detekci kouře. Okamžitě připraveno k provozu: 1 základní stanice sbs50, 6 kouřových hlásičů xs01m, 1 síťový adaptér a 1 síťový kabel jsou součástí dodávky. Rozšiřte svůj systém smart home podle libosti: k základní stanici sbs50 lze přidat až 50 výstražných hlásičů, aby bylo dosaženo síťového systému, jako jsou hlásiče kouře a oxidu uhelnatého atd. Takže všechna zařízení zazvoní alarm, když zařízení spustí alarm.

Přes aplikaci x-sense home security – budete také upozorněni, jakmile již nehrozí žádné nebezpečí. Systém můžete rychle ztlumit klepnutím na tlačítko pro vypnutí zvuku v aplikaci nebo jednoduchým stisknutím tlačítka na základní stanici. Základní stanice a všechny výstražné hlásiče spustí současně alarm, aby si každý v domě všiml nouze. Slyšitelné hlasitosti: při aktivaci vytvoří základní stanice zvuk s hlasitostí až 100 db a všechny instalované v domě s ním spojené kouřové hlásiče vždy 85 dB hlasitý zvuk – to je dostatečně hlasité, aby je všichni přítomní v domě slyšeli všude.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška4.06
Délka10.12
Hmotnost0.2
Šířka6.81
Číslo díluFS61
ModelkaFS61

4. Ei Electronics

#ad

Vítěz testu Stiftung Warentest s baterií na 10 let, bílý, sada z detektoru kouře s rádiovým připojením a rádiového modulu, Ei Electronics Bezdrátový detektor kouře Ei650RF

#ad
Ei Electronics #ad - Dné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je bezdrátový detektor kouře vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji. Značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř.

Rozsah dodávky: 1 x detektor kouře s rádiovým modulem ei600mrf, průměr 119, vč. Manuálu, šroubů a hmoždinek a pevně zabudované 10leté baterie, 5 mm, 1 x 210 g. Zvýšená bezpečnost: kouřový hlásič s rádiovým modulem rozpozná požáry včas a v případě nebezpečí upozorní všechny síťové hlásiče současně – komplexní bezpečnost pro vás a vaši rodinu.

Německá verze: tento produkt je vhodný pouze pro německy mluvící prostory, protože návod k obsluze je obsažen výhradně v němčině český jazyk nelze zaručit. Vítěz testu nadace test: jako vícenásobný vítěz testu se můžete spolehnout na detektor kouře – díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému tlačítku pro přepínání ztlumení se vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics (Non-Consi) #ad
Výška2.36
Délka7.87
Hmotnost0.64
Šířka5.12
Číslo díluEi650RF-3XD
ModelkaEi650RF-3XD

5. ALPENLUFT

#ad

Požární signalizace, ALPENLUFT Detektor kouře baterie 10 let, bez LED blikání – kouř, požární hlásič plochý, požární hlásič, bez vrtání, hlásič kouře

#ad
ALPENLUFT #ad - Nejmodernější protipožární ochrana s fotoelektrickým senzorem a hlasitostí >85 dB vás včas varuje v případě nebezpečí. Naše požární hlásiče jsou vhodné i do ložnic.

Super jednoduché – zapnutí, nalepení/vrtání, hotovo. Důvěryhodná ochrana – je jedno, v jaké místnosti se nacházíte. Bezpečný domov – na náš poplašný hlásič se můžete spolehnout – od okamžiku uvedení do provozu až do konce vaší doby. Moderní design – s hloubkou pouhých 24 mm se super plochý inteligentní hlásič kouře harmonicky začlení do každého individuálního prostorového konceptu, aniž by rušil. S baterií 10 let máte ochranu po celou dobu předepsanou zákonem až do příští výměny hlásiče. Užívejte si plnou bezpečnost i během spánku bez nepříjemného blikání hlásiče. Vhodné do ložnice – bez led blikání.
ZnačkaALPENLUFT #ad
VýrobceMAJUMU GmbH #ad
Hmotnost0.93
Číslo díluSM11
ModelkaSTA-10000

6. ALPENLUFT

#ad

ALPENLUFT Kouřový hlásič rádiově propojený akumulátor 10 let, bez LED blikání, hlásič kouře a detektor tepla 2 v 1, bezdrátový detektor kouře připojitelný | bez vrtání, požární hlásič, požární hlásič

#ad
ALPENLUFT #ad - Maximální ochrana – na rozdíl od jiných detektorů kouře lze alpský hlásič kouře a tepla 2 v 1 používat také v místnostech jako kuchyň, koupelna a garáž. Rádiové připojení všude – bez ohledu na to, v jaké místnosti se nacházíte.

Bez blikání led – naše požární hlásiče s baterií 10 let jsou vhodné také do ložnice. Moderní design – s hloubkou pouhých 24 mm se super plochý inteligentní hlásič kouře harmonicky začlení do každého individuálního prostorového konceptu, aniž by rušil. Přítomné osoby v domě jsou okamžitě varovány a ne teprve tehdy, když se kouř dostane k detektoru v jejich blízkosti. Užívejte si plnou bezpečnost i během spánku bez nepříjemného blikání hlásiče. Bezpečný domov – na náš poplašný hlásič se můžete spolehnout – od okamžiku uvedení do provozu až do konce vaší doby.
ZnačkaALPENLUFT #ad
VýrobceMAJUMU GmbH #ad
Výška0.94
Délka0
Hmotnost1.51
Šířka0
Číslo díluSM11HR
ModelkaFSH-10000

7. Homematic IP

#ad

Nouzové LED osvětlení, hlásič kouře upozorňuje lokálně přes sirénu a prostřednictvím push oznámení v aplikaci pro chytrý telefon, Homematic IP Smart Home Startovací sada detektorů kouře s označením Q

#ad
Homematic IP #ad - Přímo propojené detektory kouře spolupracují v kolektivu a informují tak i o požárech v odlehlých prostorách. Optický detektor kouře rozptýleného světla s q-značkou.

Bezúdržbový provoz detektoru kouře díky pevně zabudovaným bateriím s životností 10 let. Startovací sada detektorů kouře hlásí vznikající vývoj spalin nejen spolehlivě uvnitř vlastních čtyř stěn, ale také prostřednictvím bezplatné aplikace na smartphone. Vysoká bezpečnost díky rozsáhlému šifrování aes-128 a umístění serveru Německo – není nutná žádná registrace nebo vytvoření uživatelského účtu. Certifikováno podle en 14604 a vfdb 14-01 testovacím centrem KRIWAN.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Číslo dílu150788A0

8. Ei Electronics

#ad

Ei Electronics Ei650 Virtual Bundle detektor kouře, 12 Kusů

#ad
Ei Electronics #ad - Německá verze – vhodné pouze pro německy mluvící prostory. 5násobná ochrana před chybným alarmem. Vč. Roubů, hmoždinek a baterie. Značková kvalita – od evropského výrobce Ei Electronics. Vhodné do ložnice, žádné rušivé LED blikání. Pevně zabudovaná 10letá lithiová baterie Panasonic. Detektor kouře na principu rozptýleného světla. Ivotnost výrobku 10 + 1 rok.
ZnačkaEi Electronics #ad
VýrobceEi Electronics (Non-Consi) #ad
Výška1.77
Délka4.53
Hmotnost6.35
Šířka4.53
Číslo díluEi650-3K161
ModelkaEi650-3K161
ZárukaZáruka 5 let.

9. AEGISLINK

#ad

Výstraha slabé baterie, 6dílná sada detektorů kouře, mini fotoelektrický hlásič ohně, hlásič požáru s tlačítkem pro testování/vypnutí zvuku, AEGISLINK 10letá baterie, S500

#ad
AEGISLINK #ad - Vysoce kvalitní materiál: hlásič je vyroben z kvalitního abs materiálu, který je nehořlavý i odolný vůči vysokým teplotám a zajišťuje, že přístroj bude i v nebezpečné situaci i nadále poplašovat. Mini přesto funkční: zahrnuje vynikající funkčnost do miniaturizovaného designu; hlasitá siréna přes 85 dB, tlačítko testování/vypnutí zvuku a funkce automatického testování.

Zabudovaná 10letá lithiová matrace: klidně spíte s fotoelektrickým kouřovým hlásičem AEGISLINK, který obsahuje zapečetěnou lithiovou baterii, která má životnost 10 let a není třeba ji nikdy vyměňovat. Snadná instalace: tento hlásič ohně na baterie má štíhlý, moderní design, který se nenápadně montuje na stěnu nebo strop; snadno se instaluje pomocí držáku šroubového uzávěru a příslušenství.

Pokročilý fotoelektrický senzor: tento detektor kouře využívá nejnovější fotoelektrickou technologii, která reaguje rychleji na kouř z doutnajících požárů a poskytne vám co nejdříve varování před potenciálním nebezpečím.
ZnačkaAEGISLINK #ad
VýrobceAEGISLINK #ad
Výška1.89
Délka3.07
Hmotnost1.63
Šířka3.07
Číslo díluS500-6
ModelkaS500

10. WISUALARM

#ad

Hlásič ohně s tichým tlačítkem/testovacím tlačítkem, odpovídá normě EN 14604 Standard, hlásič kouře baterie 10 let, Hlásič kouře

#ad
WISUALARM #ad - 85 db alarmu: alarm má vestavěný bzučák s vysokou hlasitostí přes 85 dB při 3 metrech, ultra velký zvuk alarmu zajišťuje, že nezmeškáte žádná oznámení. Dálkové vypnutí : můžete jej dálkově ztlumit jakýmkoli dálkovým ovládáním ve vašem domě, protože tento detektor kouře má zabudovaný infračervený senzor.

Baterie 10 let: tento požární hlásič se dodává s vyměnitelnou baterií s životností 10 let, která je součástí dodávky. Design pro ochranu sluchu: pro ochranu sluchu je testovací tlačítko dimenzováno s nízkou intenzitou pípání, při testování alarmu vás a vaše sousedy neruší a nehlučí. Design klíčů: testovací a tichá tlačítka jsou uspořádána na jednom tlačítku, takže můžete jednoduše vyzkoušet jedno tlačítko, aniž byste museli přesně. Inteligentnější detektor kouře : tento detektor kouře používá nejnovější technologii Split-Spectrum, která reaguje přesněji a nepřerušuje vás chybnými alarmy.

Už nikdy nestoupejte po žebřících, abyste alarm ztlumili. Při nabíjení baterie nebudete mít žádné časté problémy. Certifikace kvality: tento požární hlásič byl přísně testován německou laboratoří a schválen, aby splňoval evropskou normu EN 14604. Spolehlivý servis: kromě bezplatné 5leté záruky výrobce je pro technickou podporu volitelný místní tým zákaznických služeb.
ZnačkaWISUALARM #ad
VýrobceHuaxiao Tech #ad
Výška1.7
Délka3.86
Hmotnost0.37
Šířka3.86
Číslo díluDHI-HY-SA20A
ModelkaDHI-HY-SA20A
Záruka5 jaar.