Top 10 Rigipsdübel Metall – Hmoždinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fischer

#ad

Kamene, cihel, sádrokartonu atd. , 50 hmoždinek + 50 šroubů, 2složková hmoždinka, univerzální hmoždinky se šroubem Panhead, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, fischer DUOPOWER 6 x 30 S PH

#ad
Fischer #ad - Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, zda se roztáhne, která sama rozhodne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, děrovaných a deskových stavebních materiálech.

535463 od fischer. Rozsah dodávky: 50 x duopower 6 x 30 s ph ld + 50 x šroub na panhead 4, 5 x 40 výr. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí výrazně méně úsilí vrtání a tím kratší šrouby, pojistka proti otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zatlačení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí. č. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinka nabízí velmi dobré přídržné hodnoty – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí sprchových závěsů, poštovních boxů, sádrokartonu, sádrokartonu a dřevovláknitých desek, cihly, štítků a čísel domů do mnoha stavebních materiálů jako je beton, vápenného písku a děrovaného kamene, detektorů pohybu, svítidel, cihly, přírodního kamene, dutých stropů a dřevotřískových desek. Dodávané šrouby jsou optimálně sladěny s hmoždinkami.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška2.76
Délka1.77
Hmotnost0.46
Šířka3.54
Číslo dílu535463
Modelka535463
Záruka2 roky výrobce.

2. Fischer

#ad

Duo TEC 10, praktická sada k upevnění, hmoždinky Duo Charge a Duo Power 60 ks. 6 x 30, 30 ks. 8 x 40, fischer FIXtainer Duo Line, krabice na hmoždinky a šrouby se 181 šrouby

#ad
Fischer #ad - Absolutně výkonná: sklápěcí hmoždinka duo je vhodná s malým průměrem otvoru 10 mm a krátkým sklápěcím prvkem pro použití v úzkých, izolovaných dutinách a zajišťuje absorpci vysokého tahu a příčného zatížení do deskových stavebních materiálů.

6 × 30, 30 ks. 8 x 40 a šrouby fischer. To je uvnitř: praktický fix nabízí díky hmoždinkám duo power, lamp, zrcadel, duotec a šroubům vše, jako je např.548862, bedna s 181 hmoždinkami duo 10, douBLADE a Duo Power 60 ks. V různých stavebních materiálech, co potřebujete k montáži obrazů, plné cihly a dřevotřískové desky. Beton, regálů atd. Snadná montáž a silný výkon: samovrtací duo blade je inovativní hmoždinka, kterou lze díky vícesložkové technologii přesně nasadit ostrým kovovým hrotem a zcela bez speciálního nářadí a předvrtání, zajišťuje efektivní vrtání a bezpečnou instalaci.

Rozsah dodávky: 1 x fixtainer duo-line výr. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: obsažená hmoždinka duo power je první hmoždinka, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí požadavkům všech stavebních materiálů, která sama rozhodne, zda se roztáhne, dosahuje nejvyšších hodnot zatížení a lze ji univerzálně používat. č.
ZnačkaFischer #ad
Výrobcefischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška2.44
Délka10.24
Hmotnost0
Šířka6.06
Číslo dílu548862
Modelka548862

3. fischer

#ad

Plastové hmoždinky k upevnění do betonu, cihel, výkonné 2komponentní hmoždinky, sádrokartonu atd., kamene, praktická kulatá dóza s 80 univerzálními hmoždinkami, fischer Duopower 8 x 40

#ad
fischer #ad - č. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: obsažená hmoždinka duo power je první hmoždinka, zda se roztáhne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí požadavkům všech stavebních materiálů, která sama rozhodne, dosahuje nejvyšších hodnot zatížení a lze ji univerzálně používat.

Přírodní kámen, beton, okenní rolety atd. Nepřekonatelný pomocník při montáži: dóza z robustního plastu obsahuje mnohostranně použitelné plastové hmoždinky Duo Power pro obzvlášť silné držení – bez ohledu na to, zda jsou dutiny nebo masivní materiály, máte správné příslušenství vždy po ruce. Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až středně těžkých předmětů, jako např. Rozsah dodávky: 1 x hmoždinka duo power výr.

Výkonný při každé montáži: kompaktní tvar univerzální hmoždinky se nejlépe hodí pro upevnění kolem vtahu, renovace a opravy. 535982, praktická kulatá dóza s 80 hmoždinkami Duo Power 80 ks. 8 x 40 od fischer. Mají výrazně sníženou náročnost vrtání, úzký okraj hmoždinky zabraňuje proklouznutí do otvoru a pojistka proti soustružení hmoždinky. V mnoha stavebních materiálech, zrcadlové skříně, jako jsou svítidla, regály, sádrokartonové desky a dřevotřískové desky.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška3.94
Délka4.09
Hmotnost0.15
Šířka4.09
Číslo dílu535982
Modelka535982
Záruka2 roky limited warranty.

4. Fischer

#ad

K upevnění do betonu, 50 hmoždinek + 50 šroubů,, plastové hmoždinky, 2komponentní hmoždinky, cihel, sádrokartonu atd., univerzální hmoždinky s bezpečnostním šroubem, fischer 555106 Duo Power 6 x 30 S

#ad
Fischer #ad - Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí vrtání a tím i kratších šroubů, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí na sprchový závěs, jako je beton, svítidla, sádrokarton a vláknité desky, pohybových čidel, štítků a domovních čísel v mnoha stavebních materiálech, sádrokarton, celoděrované a děrované cihly, poštovní schránky, vápenopískový plný a děrovaný kámen, přírodní kámen, duté stropy a dřevotřískové desky. Rozsah dodávky: 50 x duopower 6 x 30 s + 50 x šroub se zápustnou hlavou 4, 5 x 40 výr. Fischer. Dodávané šrouby jsou optimálně přizpůsobeny hmoždinkám.

Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duo power je první hmoždinka, která sama rozhodne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, zda se roztáhne, děrovaných a deskových stavebních materiálech. č. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka nabízí velmi dobré hodnoty přídržného materiálu – šedá komponenta automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztažení.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.18
Délka1.18
Hmotnost0.22
Šířka0.24
Číslo dílu555106
Modelka555106

5. Fischer

#ad

Cihel, výkonné 2složkové hmoždinky, sádrokartonu atd. , kamene, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, fischer 555005 DUOPOWER 5 x 25, bez šroubů, 100 kusů, univerzální hmoždinky

#ad
Fischer #ad - Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, zda se roztáhne, která sama rozhodne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, děrovaných a deskových stavebních materiálech.

Rozsah dodávky: 100 x duopower 5 x 25 výr. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k instalaci lehkých předmětů, přírodní kámen, obrázky, vápenný písek plný a děrovaný kámen, jako jsou soklové lišty, kabelové kanály, sádrokartonové desky a dřevovláknité desky, dekorace, cihly, sádrokarton, jako je beton, cihly, misky na mýdlo nebo držáky toaletního papíru v mnoha stavebních materiálech, duté stropy a dřevotřískové desky. č. 55005 od fischer. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí výrazně méně úsilí vrtání a tím kratší šrouby, pojistka proti otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zatlačení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí.

Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinky je použitelná se šrouby Ø 3 - 4 mm a nabízí velmi dobré hodnoty držení – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška0.2
Délka0.98
Hmotnost0.02
Šířka0.2
Číslo dílu555005
Modelka555005

6. Fischer

#ad

Kamene atd. , univerzální hmoždinky, 50 kusů, cihel, bez šroubů, fischer DUOPOWER 8 x 65, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, výkonné 2komponentní hmoždinky

#ad
Fischer #ad - Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých nástěnných regálů a zrcadlových skříní, závěsných kamen, záclonových kolejnic, cihly, cihly, duté stropy, elektrických instalací a nástěnných hodin v mnoha stavebních materiálech, vápenný písek plný a děrovaný kámen, přírodní kámen, jako je beton, lehký beton a pórobeton.

č. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinky je použitelná se šrouby Ø 4, 5 - 6 mm a nabízí velmi dobré hodnoty držení – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování. 538241 od fischer. Rozsah dodávky: 50 x duopower 8 x 65 výr. Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, která sama rozhodne, zda se roztáhne nebo složí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných a děrovaných stavebních materiálech.

Dodávané šrouby jsou optimálně sladěny s hmoždinkami. Absolutně výkonný: při vražení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení zabraňuje otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí.
ZnačkaFischer #ad
Výrobcefischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška2.56
Délka2.56
Hmotnost0.36
Šířka0.31
Číslo dílu538241
Modelka538241
Záruka2 roky výrobce.

7. fischer

#ad

Fischer 553306 Duopower Dübel 6x30, 300 Stück

#ad
fischer #ad - Fischer dübel duopower 6x30 mit 2k-technologie perfekte Verschmelzung von Nylon mit Polypropylen für den Einsatz auf massiven Oberflächen, Hohlräumen und Gipskarton Gipskarton.

Die umrandung des dübel verhindert ein Durchbohren während der Installation. Er bietet eine glatte, stärkste und sichere Installation der Nylon-Verankerungen. Duopower queue 6x30 im würfelformat 300 Stück für intensive Benutzer. Der duopower zeichnet sich durch sein verhalten auf jeder Bodenplatte oder Oberfläche aus. Hauptanwendungen, je nach Durchmesser Regal, Thermoskannen, Lampen, Bilder und Durchgänge u. A.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo dílu553306
Modelka553306

8. Fischer

#ad

Fischer DUOPOWER 12 x 60, výkonné 2složkové hmoždinky, kamene atd. , plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, bez šroubů, cihel, univerzální hmoždinky, 25 kusů

#ad
Fischer #ad - Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, která sama rozhodne, zda se roztáhne nebo složí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných a děrovaných stavebních materiálech. Oblasti použití: výkonné hmoždinky se hodí k instalaci lehkých zrcadlových skříní, vápenný písek a děrovaný kámen, umyvadel, duté stropy, přírodní kámen, šatů, nástěnných regálů, cihly, stěn nástrojů, sanitárních/topení/klimatizace a koupelen a wC zařízení v mnoha stavebních materiálech, jako je beton, závěsných skříní, těžkých zrcadel, cihly, lehký beton a pórobeton.

Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí výrazně méně úsilí vrtání a tím kratší šrouby, při zatlačení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí.

č. 538243 od fischer. Dodávané šrouby jsou optimálně sladěny s hmoždinkami. Rozsah dodávky: 25 x duopower 12 x 60 výr. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinky je použitelná se šrouby Ø 8 - 10 mm a nabízí velmi dobré hodnoty držení – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška3.54
Délka3.54
Hmotnost0.29
Šířka3.54
Číslo dílu538243
Modelka538243

9. fischer

#ad

Krabice se 100 nylonovými hmoždinkami, vápenopískovém kameni atd., sádrokartonu, FISCHER Univerzální hmoždinky UX 5 x 30, pro optimální držení při upevnění v betonu, univerzální hmoždinky bez okraje

#ad
fischer #ad - Oblasti použití: univerzální hmoždinky ux na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až středně těžkých předmětů, jako jsou obrázky, přírodní kámen, soklové lišty, zrcadlové skříně atd. Lze použít všude: univerzální hmoždinka ux pokrývá každou oblast aplikací v oblasti renovace, opravy, stěhování a vkládání – pro pevné ukotvení ve stavebních materiálech s neznámým důvodem ukotvení.

94721, karton se 100 nylonovými univerzálními hmoždinkami 100 ks. Rozsah dodávky: 1 x skládací krabice univerzální hmoždinky ux výr. Univerzální princip fungování: plastové hmoždinky jsou tou správnou volbou v případě neznámého důvodu ukotvení, protože se podle potřeby uzly nebo roztáhnou, bez tvarovaného okraje je hmoždinka optimálně vhodná pro montáž přes zasunutí.

Optimální vedení šroubů: hmoždinka má šikmé spojovací můstky a usnadňuje tak zašroubování šroubu, zatímco pilovité pojistky proti kroucení zabraňují přetočení a zajišťují maximální bezpečnost při montáži. č. Ve všech stavebních materiálech, svítidla, sádrovláknité desky, jako např.5 x 30 od fischer. Beton, dřevotřískové desky a plné cihly.
Značkafischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška0.39
Délka2.36
Hmotnost0.13
Šířka0.39
Číslo dílu094721
Modelka094721

10. Fischer

#ad

Kamene, univerzální hmoždinky s bezpečnostním šroubem, cihel, fischer DUOPOWER 10 x 50 S, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, sádrokartonu atd. , 2složková hmoždinka, 25 hmoždinek + 25 šroubů

#ad
Fischer #ad - Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění zrcadlových a závěsných skříní, nástěnných regálů, přírodní kámen, jako je beton, sádrokarton, cihly, cihly s vysokými otvory, vápenný a děrovaný kámen, těžkých zrcadel a šaten v mnoha stavebních materiálech, sádrokarton a dřevovláknité desky, stěn nářadí, sádrokarton, duté stropy a dřevotřískové desky.

č. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinka nabízí velmi dobré přídržné hodnoty – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí výrazně méně úsilí vrtání a tím kratší šrouby, pojistka proti otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zatlačení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí.

Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, která sama rozhodne, zda se roztáhne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, děrovaných a deskových stavebních materiálech.55110 od fischer. Dodávané šrouby jsou optimálně sladěny s hmoždinkami. Rozsah dodávky: 25 x duopower 10 x 50 s + 25 x 6hranný bezpečnostní šroub 7 x 69 výr.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost1.54
Šířka0.39
Číslo dílu555110
Modelka555110
Záruka2 roky výrobce.