Top 10 Sistema To Go – Sady dóz

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MLRYH

#ad

6 ks, MLRYH Sada nádob na potraviny, odolné proti vytečení, na dipy a koření., nádoba na koření s nepropustným silikonovým víkem, 70 ml malý salátový dresink z ušlechtilé oceli

#ad
MLRYH #ad - Průhledné víko v barvě duhy je stylové a lze jej také použít k rozlišení různých omáček v nádobě. 100% spokojený zákaznický servis nádoby na koření jsou nutností v každé domácnosti pro práci, cestování, pikniky a další. Máte-li dotazy nebo potřebujete pomoc, můžete se na nás obrátit.

Ošetřete svou svačinovou tašku. Učiňte své jídlo zdravější a příjemnější. Barevná sada může splnit různé preference dospělých a dětí. Nádoba na salátový dresink je bezpečná pro děti i dospělé. Perfektní pro školní nebo pracovní večeře, cestování atd. Bezpečné a opakovaně použitelné vyrobeno z kvalitního silikonu a ušlechtilé oceli 18/8, bez bpa a vhodné pro potraviny. Vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Je vhodný do myčky a mrazu, snadno se čistí a znovu použitelný, čímž lze vyměnit jednorázové plastové nádoby.

Snadné otevírání a zabezpečení proti vytečenídíky vylepšenému uzavíracímu mechanismu lze naše silikonové víko nejen velmi snadno nasadit a sundat, zajišťuje, aby nádoba na koření zůstala uzavřená, ale také dostatečně husté, že tekutiny nevytékají nebo přetékají. Snadno otevíratelné barevné víkokombinace měkkého silikonového víka a rukojeti je nejen sladká, ale také pro děti velmi snadná. 10dílná sada může splnit vaše požadavky na malé kapacity a více druhů.
ZnačkaMLRYH #ad
VýrobceMLRYH #ad
Výška2.56
Délka4.53
Hmotnost0.51
Šířka2.56
Číslo díluCT-6
ModelkaCT-6

2. KICHLY

#ad

Bez BPA, KICHLY 18dílné dózy na potraviny ze skla 9 nádob a 9 víček – transparentní prvotřídní skleněná nádoba s víkem – vzduchotěsná, odolná proti vytečení

#ad
KICHLY #ad - Mohou být skladovány všude, protože jsou koncipovány tak, že je lze stohovat na sebe. Nádoby jsou k dostání v různých velikostech a tvarech. Skleněné nádoby z mikrovlnné trouby – skleněné nádoby lze bezpečně používat v mikrovlnné troubě a v troubě bez víka až 450 °c. Jsou také odolné vůči mrazu.

Multifunkční použití – zmrazení, pečení, skladování a servírování. Jsou ideální pro použití v kanceláři, ve fitness studiu, v kuchyni a na cestách. Vzduchotěsné víko – víko lze snadno otevřít a zavřít. Sada zásobních nádob - tato sada obsahuje 9 skleněných nádob a 9 průhledných plastových víček. Nádoby jsou vzduchotěsné, které jsou opatřeny gumovým těsněním, které vytváří silné utěsnění, vodotěsné a zabezpečené proti vytečení a udržují potraviny tak čerstvé jako dříve. Prémiové dózy na uchovávání čerstvosti s víkem – nádoby na potraviny ze skla jsou pečlivě navrženy a vyrobeny z vysoce odolného borosilikátového skla společně s průhlednými plastovými víčky z polypropylenu PP.

K dispozici jsou 2 čtvercové nádoby 320 ml a 800 ml, ohřívání, dvě s 840 ml a 1520 ml a 3 kulaté nádoby 240 ml, 4 obdélníkové tvarované nádoby 330 ml, 400 ml a 950 ml. Díky tomu se ideálně hodí pro vaření v troubě a jsou nejvhodnější pro dlouhodobé skladování potravin, takže můžete v jednom pracovním kroku vyrábět a skladovat velké množství domácích pokrmů. Jsou opatřeny čtyřmi uzávěry, aby se zabránilo vlhkosti.
ZnačkaKICHLY #ad
VýrobceKICHLY #ad
Výška7.17
Délka14.06
Hmotnost8.82
Šířka10.98
Číslo díluEU0310
ModelkaPack de 18

3. HomeyGear

#ad

Auslaufsicher, Küchenutensilien, Suppen-Aufbewahrungsdosen mit Schraub- und Verschlussdeckel, 237 ml, stapelbar, HomeyGear Frischhaltedosen mit Drehverschluss, 4, BPA-frei, wiederverwendbar, luftdicht

#ad
HomeyGear #ad - Ideal für nahezu endlose aufbewahrungsbedürfnisse: unsere 237 ml lunchbehälter sind rundum zur Aufbewahrung von Arbeitspferden. Sie sind ideal in einer werkstatt zur Aufbewahrung von Nägeln, Suppen, Schrauben und anderem kleinen Zubehör. Unsere saucenbecher sind stapelbar, sodass sie nicht viel Platz in Ihrer Speisekammer oder Ihrem Schrank einnehmen.

Diese kleinen Becher mit Deckel sind hart wie Nägel. 1 in qualität und haltbarkeit, im gefrierschrank und in der spülmaschine verwendet werden, BPA-freiem Kunststoff. Das gleiche gilt nicht für ähnliche To-Go-Behälter. Nimmt nicht viel platz in ihrer speisekammer ein – das Öffnen ihrer Küchenschränke zu einem unorganisierten Stapel von Kunststoffbehältern ist kein einladender Anblick.

Deckel bilden eine luftdichte, kann keine flüssigkeit austreten. Die nr. Verwenden sie sie in der küche für Reste, Gewürze, Tee und Kaffee. Sie können sie auf den kopf stellen und schütteln, auslaufsichere Versiegelung: Wenn Sie die Kappen an die Snackbehälter schrauben, und kein Tropfen wird herauskommen. Sie können sicher in der mikrowelle, entworfen für die Ewigkeit – diese Gefrierbehälter sind aus dickem, ohne sich Sorgen machen zu müssen, dass sie reißen oder schmelzen.
ZnačkaHomeyGear #ad
VýrobceHomeyGear #ad
Číslo dílu2940
Modelka2940

4. Sistema

#ad

Sistema BAKE IT Backset Vorratsdosenset, BPA-frei, perfekt für Müsli, Pasta und vieles mehr, Mehl, 5 Schüttdosen mit Deckeln und 2 Messbechern

#ad
Sistema #ad - Enthält: 3 backbehälter mit deckeln 3, 645 ml, 4 l, 25 l, 2 mini-backbehälter mit deckeln 985 ml, 2, 685 ml, 2 Cups. Dank der einfach zu verschließenden clips und einer erweiterten Seitendichtung bleiben Ihre Backwaren und Zutaten länger frisch; mit geformten Griffen und praktischen Ausgießern.

Die langlebigen lebensmittelbehälter eignen sich hervorragend für die Aufbewahrung von Mehl und anderen Backzutaten, während die Cups das Abmessen der Zutaten erleichtern. Das baukastendesign lässt sich mit anderen Sistema BAKE IT-Behältern platzsparend stapeln, um die Vorratskammer gut organisiert zu halten.

Geld sparen und die umwelt schonen: Halten Sie Backwaren und Zutaten frisch, ohne Alu- oder Frischhaltefolie. Aus phtalat- und bpa-freiem kunststoff; spülmaschinengeeignet oberstes Fach; geeignet für die Aufbewahrung im Kühl-/Gefrierschrank; ohne Deckel mikrowellengeeignet; entwickelt und hergestellt in Neuseeland.
ZnačkaSistema #ad
VýrobceSistema #ad
Hmotnost2.03
Číslo dílu82004
Modelka82004

5. Sistema

#ad

Sistema KLIP IT Collection dózy na uchovávání potravin 18dílná 18dílná průhledná/modrá

#ad
Sistema #ad - Die rechteckige form reduziert den Platzbedarf und erhöht somit den Platzbedarf. Modulares stapeldesign spart wertvollen Platz in Speisekammer, Arbeitsplatte, Kühlschrank und Gefrierschrank. Deckel mit einfach verschließbaren Clips und verlängerter flexibler Dichtung halten Lebensmittel länger frisch. Kompakte frischhaltedosen für Lebensmittel und Zutaten einer Vielzahl von Größen. Enthält vier 200-ml-behälter, zwei 382-ml-behälter und einen 2, 0-l-behälter, 0-l-Behälter, zwei 1, zwei 300-ml-Behälter, alle mit Deckel.
ZnačkaSistema #ad
VýrobceSistema #ad
Výška6.61
Délka14.25
Hmotnost2.14
Šířka7
Číslo díluCOMINHKPR135428
Modelka62601

6. Vtopmart

#ad

Kuchyňský stohovatelný úložný box na čajové sáčky, Vtopmart Sada 2 ks organizérů na chladničku se 4 přihrádkami, průhledný, koření, bez BPA, svačinky

#ad
Vtopmart #ad - Průhledné a stohovatelné – tyto organizéry jsou průhledné, abyste mohli obsah rychle najít. Tyto boxy se perfektně hodí pro organizování svačinek, polévek atd. Hlednější skladování – pokud chcete uspořádat balíčky nebo něco jiného, čajových sáčků, omáček, koření, jsou pro vás naše organizéry do chladničky dobrou volbou.

Můžete rychle vidět a chytit to, co potřebujete. Kromě toho stohovatelný design šetří ještě více místa, takže můžete umístit více úložných boxů pro více předmětů. Jsou ještě multifunkční: lze je použít v kuchyni, spíži, koupelně a obývacím pokoji, kde chcete. Vyjímatelné přepážky – v každém organizéru jsou 3 vyjímatelné přepážky, které usnadňují oddělení a organizaci vašeho zboží.

Velikost každého organizéru kuchyňské skříňky je: 10, 5 palců V. Lehký a robustní a multifunkční – tyto organizéry na potraviny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyetylenového materiálu bez obsahu BPA, pracovní desce, v lednici, jsou lehké a robustní. Pokyny k čištění a velikost – tento úložný box čistěte pouze ručně jemným mýdlem a teplou vodou, 4 palců d x 6, 1 palců Š x 3, není vhodný do myčky.
ZnačkaVtopmart #ad
VýrobceVtopmart #ad
Výška2
Délka9
Šířka5
Číslo díluSVM03022
ModelkaSVM03022

7. RobLuX

#ad

Nádoba vhodná do mikrovlnné trouby, 160 ml, malé průhledné dózy, dózy do mrazáku, porce s víkem, plastové kelímky, dózy na zásoby, mrazicí přihrádky 4 barvy, RobLuX 8 ks malá dóza na tuppery

#ad
RobLuX #ad - Vlastnosti: malé dózy s plastovým víkem jsou odolné, zabraňte tomu, znovu použitelné, odolné proti pádu, aby byly křehké jako sklenice, aby nedošlo k poškození dětí. Design výrobku: naše malé dózy lze stohovat, víko má hluboké drážky, má dobrý design zabezpečený proti vytečení, je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a lze je použít v chladicích a mikrovlnných troubách, maximálně šetří místo, -20 až +120 stupňů celsius.

Vysoce kvalitní materiál: mini dózy s víkem z kvalitního plastu pp s pe plastovým víkem, bez BPA, snadno vidíte, každá dóza je průhledná, co je uvnitř, nebo pro identifikaci připevněte na víko štítek. Výrobek lze mýt v myčce na nádobí a snadno se používá.

Nízká hmotnost, do práce a na piknik, omáčky, marmelády, abyste si mohli vychutnat jídlo.8 * 5 cm/3, 97 palců, malá velikost, 15 * 1, jednoduché provedení. Obsah balení: obdržíte 8 kusů malých zásobních dóz s víkem, 2 v modré poklici a azurová poklice 4 růžové víčko 160 ml. Velmi rozšířené: dózy ke zmrazení platí salátové dresinky, koření, vezměte si s sebou do školy, hořčice a dipy.
ZnačkaRobLuX #ad
VýrobceRobLuX #ad
Výška2.09
Délka3.07
Hmotnost0.6
Šířka3.07
Číslo díluZQ-BXH-Z23
ModelkaZQ-BXH-Z23

8. Sistema

#ad

Stohovatelné dózy s víkem, 150 ml, kulaté, 2 kusy, Sistema Jogurt To Go dózy na uchovávání čerstvých potravin

#ad
Sistema #ad - Stohovatelné díky klenutému víku; praktické, těsně uzavírací víko. Vyvinuto a vyrobeno na novém Zélandu, bez ftalátů a BPA. Vhodné do myčky nádobí pouze horní koš, vhodné do mikrovlnné trouby bez víka, vhodné pro skladování v lednici/mrazničce. Ušetřete peníze a chraňte životní prostředí: Vezměte si svačinu na cesty a nepoužívejte hliníkovou nebo potravinářskou fólii. Nádoby na jogurt, občerstvení a dipy s sebou.
ZnačkaSistema #ad
VýrobceSistema #ad
Výška7.05
Délka2.91
Hmotnost0.08
Šířka2.91
Číslo dílu21466
Modelka21466ZS

9. SIGNORA WARE

#ad

Malé úložné boxy vhodné do mikrovlnné trouby s víkem – sada mini kempinkových plastových dóz na omáčky, dipy a koření, SIGNORA WARE Nepropustné dózy na uchovávání čerstvých potravin 40 ml – vzduchotěsné

#ad
SIGNORA WARE #ad - Tyto dózy na koření jsou extrémně trvanlivé a robustní. Různé velikosti – tyto užitečné plastové kontejnery obdržíte v 6dílné sadě v různých velikostech. Pokud jste na cestách, můžete mini boxy uzavřít víkem.

Perfektní dárek – udělejte radost svým přátelům nebo rodině! tyto kontejnery To Go Storage jsou perfektní dárková sada pro každého táborníka, přítele přírody a pro nový byt. Mějte vždy vhodnou dózu. Extrémně praktické – protože můžete vzduchotěsně uzavřít boxy, které jsou odolné proti vytečení, které lze mýt v myčce, nemohou vaše omáčky a dipy vytékat.

V průhledných dózách je vše v bezpečí. K dispozici je 40 ml, 70 ml. Vysoce kvalitní materiály – pro výrobu těchto dóz na uchovávání potravin se používá výhradně nejkvalitnější plast bez BPA. Perfektní na cesty – tyto vysoce kvalitní nádoby na potraviny jsou perfektní pro práci, školu a kempování.
ZnačkaSIGNORA WARE #ad
VýrobceSIGNORA WARE #ad
Hmotnost0.08
Číslo díluSNR-C243
ModelkaSNR-C243

10. Sistema

#ad

6 Vorratsdosen mit Deckel, BPA-frei, 4 TO GO-Dressingbehälter, Sistema KLIP IT Frischhaltedosen Set, 10 Behälter für Gefrierfach/Kühlschrank/Vorratskammer

#ad
Sistema #ad - Die behälter im baukastendesign mit erhöhtem Deckel benötigen weniger Platz im Kühlschrank, dem Gefrierfach oder der Vorratskammer. Geld sparen und die umwelt schonen: Halten Sie Reste und Rohkost frisch, ohne Alu- oder Frischhaltefolie.

Aus phtalat- und bpa-freiem kunststoff; spülmaschinengeeignet oberstes Fach; geeignet für die Aufbewahrung im Kühl-/Gefrierschrank; ohne Deckel mikrowellengeeignet; entwickelt und hergestellt in Neuseeland. Enthält: 2 behälter mit deckel 2 l, 2 behälter im baukastendesign mit Deckel 200 ml, 2 Behälter mit Deckel 1 l, 4 Dressingbehälter mit Deckel 35 ml. Die rechteckigen behälter verfügen über die einzigartigen Sistema-Clips und eine flexible Dichtung, wodurch Lebensmittel länger frisch bleiben.

Die dressingbehälter verfügen über dicht schließende Schraubdeckel, wodurch Salatdressings und Soßen problemlos separat aufbewahrt werden können, bis sie zum Einsatz kommen. Die langlebigen lebensmittelbehälter in verschiedenen Größen lassen sich gut organisiert in der Küche verstauen und eignen sich perfekt zur Nutzung unterwegs, als Lunchbox für die Schule und zur Aufbewahrung von Essensresten.
ZnačkaSistema #ad
VýrobceSistema #ad
Hmotnost2.07
Číslo dílu82003
Modelka82003