Top 10 Staubsauger Waschen Und Saugen – Válcové vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. THOMAS

#ad

Thomas 788563 Aqua + PET & Family vysava? a mycí vysava?, oranžový, plast

#ad
THOMAS #ad - Vysávání bez sáčku s vodním filtrem; zvířecí chlupy, prach a pachy se spolehlivě váže ve vodě a likvidují se znečištěnou vodou. Made in Germany. Perfektní proti zvířecím chlupům, skvrnám a pachům. Speciální stříkací tlakový systém pro odstraňování skvrn. 1700 w. Se speciálními tryskami na zvířecí chlupy. Vysoce savý vysavač pro milovníky zvířat. Max. Výkon motoru.
ZnačkaTHOMAS #ad
VýrobceThomas #ad
Výška12.05
Délka19.13
Hmotnost18.19
Šířka12.52
Číslo dílu788563
Modelka788563
Záruka2 roky výrobce.

2. KANWOD RELY ON QUALITY

#ad

Na mokré i suché multitalent na koberce, tvrdé podlahy a čalounění | revoluční technologie čištění | univerzální sada příslušenství, Vysavač Kanwod Superwash All-in-One – ultimativní sací výkon

#ad
KANWOD RELY ON QUALITY #ad - Největší výběr příslušenství – díky tomu je vysavač mnohostranně použitelný, čalouněného nábytku, od vysávání suchých nečistot až po mytí čalounění nebo koberců. Můžeme jej použít k mytí koberců, matrací, autosedaček a dlaždic. Superwash shromažďuje během přívodu vody také znečištěnou vodu v nádrži, čímž se snižuje doba schnutí povrchu o 50 %.

Kromě toho má superwash funkci vysávání za mokra, v garáži, pomocí které můžete po dětské party u bazénu vysávat rozlitou vodu ve sklepě, v kuchyni nebo na terase. Nebo pokud máte nečekanou návštěvu nebo jedete na dovolenou, můžete s touto funkcí nafouknout nafukovací matrace. Pokud nemáte po ruce profesionální dmychadlo, můžete vysavač Kanod rychle použít jako odfukovač listí.

Funkce blow – je vynikající funkcí pro všechny, kteří mají zahradu nebo zahrádku. 2w1 vysavač na mokré a suché – budete jej používat pro každodenní práci a pro úklid vaší domácnosti. Funkce vysávání a sušení – vysavač podporuje čisticí prostředky a vodu a vytváří jemnou pěnu. Vysavač je díky vysokému vakuu 18 kPa velmi efektivní. Vysavač je ideální pro použití jako mokrý vysavač do auta. Funkce praní – důkladné čištění koberců, čalouněného nábytku, koberců nebo autočalounění.
ZnačkaKANWOD RELY ON QUALITY #ad
VýrobceKANWOD RELY ON QUALITY #ad
Hmotnost19.84
Číslo díluSUPERWASH10W1V1
ModelkaSUPERWASH10W1V1

3. Vacmaster

#ad

Předložky, dekontaminace | 800 W, schodiště a auta | Mokrý a suchý vysavač silný sací výkon při mytí vody, čalounění, čistič skvrn na koberce, čistič koberců, Vacmaster SCA0801 mycí vysavač

#ad
Vacmaster #ad - Včetně čisticího vzorce: dodávaný čisticí roztok na koberce Spot & PET byl vyvinut speciálně pro použití s čističem koberců Vacmaster EasyClean. Systém dvou tanků umožňuje čištění čistou vodou, zatímco nečistoty a prach jsou uloženy v samostatné nádrži.

Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění. Výkonné čištění: vacmaster sca0801 je profesionální čistič skvrn. Má výkonný motor 800 W. Výkonná sací funkce: tento přenosný čistič koberců a koberců je vybaven silnou sací silou, která odstraňuje skvrny a odolné nečistoty.

Ideální pro dům a auto: s integrovanou 1, 8 m dlouhou hadicí odstraňovače skvrn můžete bez problémů vyčistit rohy vašeho bytu a sedadla a čalounění v autě. Vynikající pro odstraňování odolných skvrn. Velký dosah – extra dlouhý 6 m dlouhý síťový kabel a 1, 8 m dlouhá hadice zajišťují, že můžete čistit déle a dál.
ZnačkaVacmaster #ad
VýrobceCleva #ad
Výška17.32
Délka15.16
Hmotnost14.11
Šířka10.24
Číslo díluSCA0801 03
ModelkaSCA0801 03
Záruka2 roky limited warranty.

4. Kärcher

#ad

Plastová nádoba: 17 l, hubice na dno a štěrbiny, Kärcher Mokrý/suchý vysavač WD 3 V-17/4/20, funkce foukání, sací hadice: 2 m a uložení hadice, netkané filtrační sáčky, 1000 W, vč. patronového filtru

#ad
Kärcher #ad - Mokrý/suchý vysavač: s výkonem 1000 w vysává mokrý/suchý vysavač bez problémů jemné částice a hrubé nečistoty. Také při čištění interiéru auta nebo renovaci je spolehlivým pomocníkem.

Komfortní vybavení: vysavač má 17l sběrnou nádobu z robustní ušlechtilé oceli, 2 metry dlouhou sací hadici a možnosti uložení příslušenství, kabelu a hadice. Díky funkci foukání lze listy nebo štěpky jednoduše odfouknout. Zajišťuje, že může současně nasát mokré a suché nečistoty, aniž by musel měnit filtr. Mnoho účelů použití: mokrý/suchý vysavač se hodí pro čištění podlah v domě, zahradě nebo dílně.

Mokré vysávání bez výměny filtru: wd 3 v-17/4/20 má patronový filtr. Rozsah dodávky: v sadě se nachází mokrý/suchý vysavač kärcher wd 3 v-17/4/20, patronový filtr, hubice na dno i spár, vliesový filtrační sáček, sací hadice a 2 sací trubky.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška19.37
Délka13.74
Hmotnost14.55
Šířka12.91
Číslo dílu1.628-101.0
Modelka1.628-101.0

5. Vileda

#ad

Vysávání a stírání a sušení v jediném kroku, vakuový stěrač pro všechny tvrdé podlahy, Vileda JetClean 3v1 podlahový čistič, spořič času

#ad
Vileda #ad - Pro všechny tvrdé podlahy - například pro laminátové, zateplené dřevěné podlahy a dlaždice. Suché podlahy během několika sekund: pomocí jedinečného gumového stahováku lze účinně vysát i velké množství vody.

Systém dvou nádrží - díky samostatným nádržím na čerstvou a odpadní vodu je podlaha vždy čištěna čistou vodou. Istič podlah 3v1: vysávání, stírání a sušení v jednom kroku - to šetří čas a energii. Isté podlahy - díky efektivnímu sacímu výkonu a rotačnímu válečku z mikrovlákna odstraní JetClean veškeré nečistoty, prach, kapaliny a dokonce i odolné skvrny.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška35.04
Délka10.16
Hmotnost10.36
Šířka12.32
Číslo dílu163300
Modelka163300
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Bissell

#ad

Mokrý/suchý vysavač Crosswave od Bissell, 3 v 1 

#ad
Bissell #ad - Vynikající design a funkce: vítěz renomované ceny red dot design awards, toto zařízení se dodává se 7, 5 m dlouhým kabelem pro rozšířený dosah a obsahuje zkušební velikost víceplošného čisticího prostředku. Multifunkční řešení pro čištění povrchů: bissell crosswave je bezpečné a efektivní čisticí roztok, laminát, linoleum, který je vhodný pro dlaždice, gumové rohože, zapečetěné dřevěné podlahy, koberce, dřevotřískové desky a další.

Přístroj čistí směsí čisté vody a čisticího prostředku ze samostatných nádrží. Všestranná čisticí síla 3 v 1: dosáhněte pohodlí mokrého a suchého vysávání, stírání a sušení v jednom bezproblémovém pracovním kroku s naším čističem podlah 3 v 1. Efektivní technologie dvojité nádrže: udržujte čistou vodu a čisticí prostředky odděleně od znečištěné vody a usazenin ve snadno vyjímatelných nádržích.

Stáhněte si uživatelskou příručku: pro podrobné pokyny k používání produktu přejděte na stránku produktu dolů na "Průvodce k produktu a dokumenty" a stáhněte si užitečnou uživatelskou příručku. Optimální výkon: dosáhněte špičkového výkonu tím, že používáte výhradně čisticí roztoky BISSELL Multi Surface, Multi Surface Pet nebo Wood Floor. Objevte všechny funkce a využijte svůj produkt optimálně! .
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška45.98
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo dílu17132
Modelka17132
Záruka2 roky výrobce.

7. JONR

#ad

JONR Vysavač na mokré a suché vysávání ED12, samočištění, vysavač a mop 4 v 1, bezkabelový mokrý a suchý vysavač, 850 ml nádržka na vodu, kartáč na čištění hran, 30 min doba provozu na tvrdé podlahy,

#ad
JONR #ad - Vodní nádrže s vysokou kapacitou samostatné nádrže na čistou a spotřebovanou vodu zajišťují, že budete vždy čistit čistým kartáčem. Rychlý vysavač a stěrač vysávání 4 v 1, stírání a sušení podlah v jednom pracovním kroku vám pomůže zametat a drhnout podlahy.

Samočistícíkartáč čistěte automaticky stisknutím tlačítka, aby bylo vše organizované, aby vaše ruce zůstaly bez nečistot. Ištění od hrany k hraně s vylepšeným čisticím kartáčem od hrany k hraně se mop JONR ED12 specializuje na těžko přístupné oblasti – čistí v blízkosti podlahových lišt a hluboko v rozích. Dlouhá doba provozu mokrý a suchý vysavač ed12 prodlužuje dobu provozu až na 30 minut s inteligentně optimalizovaným sacím a akumulátorovým výkonem.

Nádrže s velkým objemem 850 ml nádržka na čerstvou vodu a 450 ml nádrže na starou vodu umožňují delší čištění bez vyprázdnění nebo doplňování. Díly lze rozložit a čistit samostatně, čisté a bez zápachu. Nečistoty, mytí, prach, vlasy, nečistoty, rozlité tekutiny a nečistoty se silným drhnutím a robustním sacím výkonem.
ZnačkaJONR #ad
VýrobceJONR #ad
Výška44.09
Délka11.1
Hmotnost3.5
Šířka10.24
ModelkaJONR ED12 Aspirateur Eau et Poussière

8. Bissell

#ad

Čistič skvrn BISSELL 36988 SpotClean ProHeat, odstraňuje skvrny od koberců a čalounění, 330 W, 2,5 l

#ad
Bissell #ad - Bissell spotclean proheat odstraňuje skvrny a nečistoty, jako jsou pohovky, matrace, kobercích a měkkých površích, ať jsou kdekoli: na kobercích, interiéry automobilů a další.

Odstraňuje skvrny a nečistoty rychle a snadno ve spojení s výkonnými čisticími prostředky BISSELL včetně 2 vzorků čisticích prostředků. Snadno uchopitelné ploché plnící nádoby umožňují rychlé plnění a snadné vyprazdňování. Snadné skladování - lehký a kompaktní design zabírá málo místa. Zahrnutý nástavec 8 cm pro odolné skvrny je vhodný pro každodenní skvrny a skvrny.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost8.6
Šířka9.7
Číslo dílu36988
Modelka36988
Záruka2 roky výrobce.

9. Kärcher

#ad

Funkce proplachování, pracovní šířka 75 mm, čištění auta, bez, extra mycí a štěrbinová hubice pro čištění čalounění, Kärcher SE 3-18 Compact akumulátorový prací vysavač integrovaná stříkací hadice

#ad
Kärcher #ad - Pohybový kloub zajišťuje, že se hadice nezahákne. Rozsah dodávky: do sady patří akumulátorový mycí vysavač kärcher 18 v se 3-18 compact s rozprašovací hadicí, mycí hubice na polstrování a jedna pro spáry.

Díky funkci sušení jej lze následně ihned uložit. Kompatibilní kärcher 18V akumulátor je k dostání samostatně. Integrovaná stříkací hadice: s přiloženou hadicí se stříká i vysává. Jednoduché uložení: mycí vysavač lze po použití jednoduše a bez kontaktu s nečistotami čistit. Hloubkové čištění vláken: akumulátorový prací vysavač se 3-18 compact odstraňuje prach, nečistoty a skvrny čistě a hygienicky z autosedaček, čalouněného nábytku, koberců a jiných textilií.

Maximální flexibilita: kompaktní design a nízká hmotnost zajišťují, že lze bezdrátový akumulátorový vysavač používat flexibilně, například při čištění auta.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška10.28
Délka18.43
Hmotnost10.97
Šířka8.86
Číslo dílu1.081-500.0
Modelka1.081-503.0

10. Albatros

#ad

Albatros Mycí vysavač Hydro 7500 – 4 v 1, čistič čalounění bezsáčkový + čistič koberců – 1200 W, objem 20 l, sací výkon 16 kPa – vítěz srovnání: velmi dobrý 09/2020

#ad
Albatros #ad - 1200 w; sací výkon: 16 kpa; objem kotle: 20 litrů; nádrž na čisticí prostředek: 4 litry; délka síťového kabelu: 5 metrů; testováno GS; rozměry v x š x h: 53 x 36 x 36 cm, hmotnost: 5, 7 kg netto. Funkce foukání. Mycí vysavač a čistič koberců šamponujte a vysávejte v jednom pracovním kroku, 4 funkce: 1.

Rozsah dodávky: čisticí přístroj albatros hydro 7500 rozměry 53 x 36 x 36 cm vxŠxh, 1x polstrování štěrbinová hubice, 1x malá hubice na vysavač, 1x mycí tryska 12 cm šířka, 1x mycí tryska 24 cm šířka, 75 kg, 1x suchá podlahová hubice, 1x teleskopická trubka, hmotnost 5, 1x mycí hubice, 1x vymývací hubice. Lze použít také k čištění dlaždic, mramoru a plastu. Trvale udržitelný a úsporný: jako skutečná inovace byl integrován opakovaně použitelný sáček na prach.

Mokrý a suchý vysavač, 3. Pěnový filtr, čisticí hadice, 1x opakovaně použitelný sáček na prach. 1 přístroj, 2. Ekologický čistič čalounění tedy šetří životní prostředí a peněženku. Polstr, pvc, auto a další: hydro 7500 slouží k profesionálnímu čištění a úpravě čalounění, koberec, interiérů automobilů a koberců. Univerzální pro profesionální čištění/přípravu. Silný výkon: max.
ZnačkaAlbatros #ad
VýrobceAlbatros International GmbH #ad
Výška20.87
Délka14.17
Hmotnost12.57
Šířka14.17
Číslo dílu33874A