Top 10 Geschenke Jungen 10 Jahre – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OSMO

#ad

Sichtwörter und Rechtschreibung, Für iPad oder Fire Tablet, STEM Spielzeug Osmo Base Required, Amazon Exclusive, Telefon, Osmo, Interaktive Buchstabenerkennung, Alter 6–10 Jahre, Genius Words

#ad
OSMO #ad - Kompatibilität für ipad & fire tablet: kompatible ipads: alle ipads außer generation 1-4 und ipad mini 1. Und 11. Osmo ist magisch: lustige und preisgekrönte lernspiele. Generation, separat erhältlich, ipad pro 11 Zoll & iPad Pro 12, benötigt für: Fire HD 8 10.

Osmo base und ipad/fire Tablet nicht im Lieferumfang enthalten, erforderlich für Spiele. Und 10 Kinder interagieren mit echten handheld-teilen und einem iPad oder Fire Tablet, erwecken Spielfiguren und Aktionen des Kindes zum Leben kein WLAN notwendig für Spiele. Gen und fire HD 10 11. Gen. Fire reflektor 2021, ipad Air 4-5, 9 Zoll 3-5.

Fähigkeiten: rechtschreibung, visuelles Denken, wortschatz, Hören, Lesen, Problemlösung und Feinmotorik. Generation und fire hd 10 9. Ipad reflektor 2021 für ipad mini 6, fire hd 8 8. Generation. Alter & kapazität: alter 6-10+ spiele sind für anfänger bis experten konzipiert. Lieferumfang: wortsteine, stapelbare Aufbewahrung für Spiel und 1 Spiel-App: Wörter. Kompatible fire Tablets: Fire 7 9.
ZnačkaOSMO #ad
VýrobceOSMO #ad
Výška9.11
Délka2.24
Šířka7.45
Číslo dílu902-00019
Modelka902-00019

2. National Geographic

#ad

Pedagogická hračka, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, dětská sada fosilií, skvělá exkluzivně v obchodě Amazon

#ad
National Geographic #ad - Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa.

Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář. Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další.

Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, dláta, štětce a lupy!.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

3. Ravensburger

#ad

Stavebnice pro děti od 8 let, Ravensburger GraviTrax rozšíření trampolíny – ideální příslušenství pro velkolepé kuličkové dráhy

#ad
Ravensburger #ad - U této stavebnice se kreativitě meze nekladou: jednoduše zkombinujte trampolim se startovací sadou GraviTrax také GraviTrax PRO a zajistěte ještě více akce ve světech kuličkových drah, které si sami vytvoříte.

Trampolína gravitrax je rozšířením interaktivního kuličkového systému GraviTrax: S GraviTrax děti nejen staví jednoduché kuličkové dráhy, ale vytvářejí celé světy kuličkových drah. S trampolínou gravitrax mohou děti plánovat, vyzkoušet je a realizovat ještě napínavější trasy – díky tomu se GraviTrax nikdy nudí a zůstane vždy skvělou zábavou a ideální činností pro děti.

V kombinaci se startovací sadou také GraviTrax PRO kulka impozantně skáče přes dráhu. Jako hračka mint umožňuje trampolínu gravitrax hravě zažít gravitaci a je ideálním dárkem k narozeninám, vánočnímu nebo velikonočnímu dárku pro děti, které chtějí rozšířit nebo upravit své kuličkové dráhy. Na trampolíně kulka vzdoruje gravitaci.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška1.89
Délka7.48
Hmotnost0.37
Šířka7.48
Číslo dílu27613
Modelka27613
ZárukaZáruka 2 roky

4. Kosmos

#ad

Start, experimentální krabice na elektrotechniku, zkoumání vzrušujících elektrických obvodů s motorem a měřicím přístrojem, Kosmos 620547 Easy Elektro

#ad
Kosmos #ad - Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady Easy Elektro. Pičkové pokusy: cool poplašná zařízení s relé, nechte vrtule proplout vzduchem, postavte elektrický kódový zámek.

Na základě jednoduchých a pokročilých pokusů se sériovým a paralelním zapojením, motorem, měřicím přístrojem, magnetem a cívkou se děti krok za krokem naučí základní pojmy elektřiny. Ideální kombinace: systém easy click s praktickými patentkami doplňuje snadno srozumitelné a ilustrované schémata zapojení pro děti k napodobení. Jak se pomocí magnetů vytváří proud? jak funguje elektrický kódový zámek? sada pro začátečníky pro napájení, napětí, elektrické obvody a magnetismus – jednoduchá a intuitivní pro děti od 8 do 12 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost2.23
Šířka12.99
Číslo dílu620547
Modelka620547
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun, zvukové zařízení, budování rádia, experimentální schránka pro, poplašné zařízení, napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením

#ad
Kosmos #ad - Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let. Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro". Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení. Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

6. Kosmos

#ad

Znalosti o tématu zvířecích rekordů,, KOSMOS 741419 Co je to rekordy světa zvířat, pro děti od 8 let, trumfová karetní hra

#ad
Kosmos #ad - Zábava trumfů s předáváním znalostí o tématu rekordů zvířat. Ideální pro nošení do kapsy kalhot nebo jako dárek. Pro 2–4 děti od 8 let. Hraje se za méně než 10 minut. Z řady, co je to kvízová hra. V praktickém pouzdře, ideální jako malý dárek nebo jako suvenýr k dětským narozeninám.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška4.06
Délka3.11
Hmotnost0.12
Šířka3.94
Číslo dílu741419
Modelka741419

7. Kosmos

#ad

Pro děti od 7 do 10 let, pro fanoušky středověku a malé archeology, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny, KOSMOS 657994 rytířský poklad, experimentovací sada s kladivem a dlátem

#ad
Kosmos #ad - Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa.

Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti. Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

8. National Geographic

#ad

National Geographic Crystal Growing Kit – 3 pestré krystaly pro pěstování s osvětleným stojanem a návodem český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit včetně 3

#ad
National Geographic #ad - Pěstujte živé barevné krystaly – pěstujte krystaly ve 3 úžasných barvách: modrá, fialová a zelená. S tímto napínavým a pedagogicky vědeckým experimentem pro děti nebyla chemie nikdy tak zábavná a pestrá! Displej nočního světla – ukažte své vlastní krystaly na dodaném osvětleném displeji.

Začněte sbírku kamenů – tato sada obsahuje 3 exempláře pravých drahokamů, spolu s podrobným návodem na výuku, který vysvětluje, zelený fluorit a modrý kalcit, mezi nimi geode, jak rostou krystaly a další! Vynikající STEM dárek pro chlapce a dívky. Růstový prášek, jasné osivo, růstová komora, osvětlený displej a snadno srozumitelné pokyny. ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, dejte nám vědět, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, abychom to pro vás mohli udělat správně.

Naše jedinečná flexibilní růstová komora vám umožňuje snadno odstranit Vaše krystaly bez poškození. Se 7 jednotlivými barevnými režimy, duhovým barevným režimem, 3 světelnými displeji a 3 stupni jasu na výběr zazáří vaše krystalické poklady. Kompletní sada na vychytávání – obsahuje vše, co potřebujete.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška11.22
Délka9.06
Hmotnost2.25
Šířka3.54
Číslo díluNGLITCRYSTAL
ModelkaNGLITCRYSTAL

9. Kosmos

#ad

Nastavitelná velikost, experimentální schránka pro děti od 10-14 let, vhodná i pro leváky, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka

#ad
Kosmos #ad - Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem. Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována.

S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka. Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém. Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let. Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte.

Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje. Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

10. Kosmos

#ad

Hluboko ukrytá v sádrovém bloku, pravěk, dárek, dinosaury, suvenýr, vykopávky, KOSMOS 658021 Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let, fosilie

#ad
Kosmos #ad - Skvělá experimentální sada od kosmos. S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex s 11 jednotlivými částmi. Pro děti od 7 let. Pro vlastní vykopávání nebo jako progamový bod pro příští dětskou narozeninovou oslavu.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.22
Šířka5.12
Číslo dílu658021
Modelka658021
ZárukaZákonná záruka