Top 10 Gewürzgläser mit Regal – Skleničky na koření

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Talented Kitchen

#ad

Leere quadratische Gewürzgläser mit Streudeckel und silberfarbenen luftdichten Kappen, 237 ml, Talented Kitchen 8 große Gewürzflaschen aus Glas mit 239 vorgedruckten Etikettenaufklebern

#ad
Talented Kitchen #ad - Nachfüllbar: die 237 ml gewürzgläser mit deckel können mit dem zusammenklappbaren silikontrichter nachgefüllt werden; Handwäsche oder in die Spülmaschine geben und vor dem erneuten Etikettieren gründlich trocknen; die Gewürzaufkleber enthalten über 192 häufig verwendete Gewürze wie gewürztes Salz, Zitronenpfeffer und Pfefferflocken. Platzieren sie die umrechnungstabelle zum kochen auf Ihrem Kühlschrank oder jeder flachen magnetischen Oberfläche; es bietet Gewichtsumrechnungen in Unzen, Gallonen und Liter Unzen seine; Temperaturumwandlung in Celsius und Fahrenheit.

Messumrechnungstabelle: sie erhalten auch eine 12, pints, tassen, teelöffel, Esslöffel, Quarts, 7 x 17, pfund und gramm; flüssigkeitsvolumenumrechnungen in flüssige unzen, 8 cm große Küchenmessungstabelle mit den gängigsten metrischen und imperialen Umrechnungen.22 etikettenstile: passen sie die 8 unzen leeren gewürzgläser mit etiketten in 2 stilen an; die 126 runden kreidetafel-Etiketten mit 96 Gewürznamen, 6 Speisekammer-Aufkleber, 18 Rohlinge und 6 Zahlen; 113 Stück 3, 8 x 1, 3 cm rechteckiger schwarzer Text auf einem klaren Hintergrund mit 96 Gewürznamen und 17 Rohlinge. Fügen sie mit den kleinen sieblöchern nach und nach gewürze hinzu oder geben Sie mehr Gewürze auf einmal mit der Ausgießoption; es ist einfach, Ihre Küche anzupassen und Zutaten frisch zu halten mit einfach zu bedienenden Gewürzgläsern mit Etiketten.

Gewürzgläser aus glas mit etiketten: unser all-in-one-gewürzorganisationsset wird mit 8 leeren gewürzgläsern aus Glas mit Deckel, 1 kleinen Silikontrichter, 8 groben Streuern, 8 Sieb- und Gießstreuern, 239 minimalistischen Gewürzetiketten in 2 Stilen geliefert, 1 magnetischen Kochumrechnungstabelle, darunter 126 runde Kreidetafel-Etiketten und 113 rechteckige schwarze Texte auf transparentem Hintergrund. Bleiben sie frisch: die durchsichtigen gewürzgläser mit einem fassungsvermögen von 237 ml haben einen einsatz für einen sicheren, luftdichten Verschluss.
ZnačkaTalented Kitchen #ad
VýrobceTalented Kitchen #ad
Výška8
Délka2
Hmotnost0.5
Šířka1
Číslo dílu8541987377
Modelka8541987377

2. Cuccinara

#ad

Cuccinara® Sada sklenic na koření hranaté – 24 ks I 120 ml – 10,5 cm x 4,3 cm se štítky na koření, sypací vložkou a bílou křídou k popisování etiket I silikonový trychtýř + čisticí kartáč

#ad
Cuccinara #ad - Pro kutily nebo také jako dekoraci. Bohaté a multifunkční příslušenství: 24 kvalitních sklenic na koření, skládací kuchyňský trychtýř, křídový popisovač a čisticí kartáč. Kromě toho je přiložena skládací kuchyňská nálevka pro naplnění úložných sklenic.

Hygienické a potravinářské výrobky – naše sklenice na koření jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla, jsou bez BPA a jsou vhodné pro potraviny. Svěží & ochrana proti molům – plný požitek díky čerstvému koření a bylinkám díky vzduchotěsnému šroubovacímu uzávěru z kovu. Díky tomu zůstává aroma vašich koření a bylin čerstvé. Kromě toho je můžete používat i mimo kuchyň, 200 samolepících etiket na koření, např.

Současně zůstávají vaše koření bez molů, protože uzávěr zabraňuje pronikání hmyzu. Pořádek v kuchyni – 24 hranatých sklenic na koření vnese rychle a jednoduše pořádek do vašeho regálu na koření a je perfektním kuchyňským organizérem pro vaše koření. Optimální skladování koření. Snadné čištění a plnění – sada je vhodná do myčky nádobí a obsahuje speciální čisticí kartáč na čištění nádob na koření.
ZnačkaCuccinara #ad
VýrobceCataleya GmbH #ad
Výška6.89
Délka14.88
Hmotnost0.01
Šířka10.31
Číslo dílu80010
Modelka800000

3. KitHero

#ad

1 Stahltrichter für Kühlschrank, Mikrowelle – komplettes Set Gewürz-Organizer, KitHero Magnetische Gewürzregale mit 24 Gläsern, 216 Etiketten

#ad
KitHero #ad - Der 2-in-1-shaker-deckel verfügt über sieb- und gießdeckel, so dass es leicht ist, das Gewürz zu finden, wodurch er einfach zu verwenden für leichte Würze ist. Die schutzschiene schützt auch Ihre Gläser vor dem Herunterfallen. Organisieren sie ihren raum: verabschieden sie sich von unaufgeräumten küchentheken und Schränken.

Das produkt enthält auch 184 vorgedruckte Gewürzetiketten und 32 Blanko-Etiketten zum Selbermachen, das Sie beim Kochen benötigen. Einfache montage das magnetische regal ist bereits montiert, die Gewürzgläser zu füllen, so dass es einfach in Ihrer Küche aufgebaut werden kann. Komplettes setdas gewürz-organizer-set enthält alles, was sie brauchen, um Ihre Gewürze zu organisieren: 4 magnetische Regale, 24 leere gewürzgläser aus Glas mit 2-in-1-Deckel, 216 Gewürz-Etiketten und 1 Stahl-Trichter.

Dieser gewürz-organizer hält ihre gewürze ordentlich und organisiert und ist somit ein großer Platzsparer für Kühlschränke, Mikrowellen, Waschmaschinen und Trockner. 24 gläser und etiketten jedes der 24 bleifreien gläser kann 118 ml gewürze halten. Super magnetisches regal die magnetischen regale sind unglaublich stark, können bis zu 3 kg Gewicht tragen, ohne zu verrutschen. Der mitgelieferte stahltrichter macht es einfach, ohne ein Chaos auf Ihrer Arbeitsplatte zu machen.
ZnačkaKitHero #ad
VýrobceKitHero #ad
Výška3
Délka2
Hmotnost11.57
Šířka12
Číslo dílumagnetic
Modelkamagnetic

4. Greeano

#ad

Greeano Sada sklenic na koření 24 x 120 ml s 300 etiketami na koření DE – hranaté sklenice na koření se sypacím nástavcem – sada dóz na koření – sklenice na koření – sklenice na koření se sypacím

#ad
Greeano #ad - Další výhoda: hranaté sklenice na koření lze optimálně seřadit, ale také efektivně. Kromě toho je přiložen skládací kuchyňský trychtýř pro snadné plnění skleněné nádoby na koření. Navíc je sada vhodná do myčky. Pořádek v kuchyni – naše sada 24 x 120 ml kořenek de slouží nejen pro pořádek, ale lze ji také dekorativně umístit na váš regál na koření, kuchyňské skříňky nebo v zásuvce na koření.

Naši sadu vám zašleme v krásném a nerozbitném obalu. Skleněné kořenky sada s 24 sypacími vložkami pro jemné a 24 sypacích nástavců na hrubé koření. Optimálně vhodné jako sada kořenek. Robustní sklo – naše sada nádob na koření se vyrábí s velkou péčí a láskou. Sklenice na koření s kovovým víkem se dodávají s 300 vodotěsnými etiketami na koření DE v minimalistickém designu, perem, 48 posypem a trychtýřem.

Vzduchotěsné skladování koření – plné aroma místo hrudkovitého koření. Naše sklenice na koření s víkem jsou díky šroubovému uzávěru z nerezového kovu vzduchotěsné/vodotěsné. Kompletní sada kořenek – 24 kvalitních sklenic na koření k naplnění. Naše sklenice na koření jsou vyrobeny z nerozbitného skla, díky tomu využijete své místo nejen dekorativně, jsou bez BPA a jsou vhodné pro potraviny.
ZnačkaGreeano #ad
VýrobceGreeano #ad
Hmotnost6.17
Číslo dílu18091951
Modelka180919512

5. CLIDOR

#ad

CLIDOR ® Hranaté sklenice na koření – sada 12 × 160 ml – extra silné sklo – stohovatelné dózy na koření s dřevěným víkem – malý organizér na koření do kuchyně – vhodné jako skladování koření

#ad
CLIDOR #ad - Sklenice jsou stohovatelné, šetří místo a upoutají pozornost v každé kuchyni. Stabilní a dlouhá životnost – naše sklenice na koření jsou vyrobeny z robustního skla o tloušťce 3 mm, což je činí obzvláště odolnými.

Sklenice na koření, která nejen dobře vypadá, ale je také bezpečnou investicí. 100denní ochrana proti rozbití – spolehněte se na 100denní slib proti rozbití na skleněné výrobky CLIDOR. Odolná vůči aromatickým vlivům – sklenice na koření s dřevěným víkem z bambusu zajistí, že vaše koření bude chráněno před vlhkostí a moly, zatímco zůstane čerstvé a aromatické.

Praktické & snadná údržba – nádoby na koření lze mýt v myčce pro snadné čištění. Perfektní pro dlouhodobé používání. Organizované a stylové – vneste pořádek do sbírky koření s naší sadou sklenic na koření. S dodávanou popisovací sadou zůstane vaše uložení koření vždy přehledné.
ZnačkaCLIDOR #ad
VýrobceCLIDOR #ad
Hmotnost3.75
Modelka12er Set eckig

6. SpaceAid

#ad

Schrank, SpaceAid 36 Gewürzgläser mit Etiketten, leere 113 ml Glas-Gewürzgläser mit Deckel, Schublade, Gewürzbehälter Organizer mit faltbarem Trichter, Gewürzbehälter für Gewürzregal

#ad
SpaceAid #ad - 36 gewürzgläser mit 772 Etiketten. Großartige möglichkeit, ihre gewürze zu organisieren: Unsere leicht lesbaren Gewürz-Etiketten machen Ihr Leben in der Küche leichter. Praktische anwendungen: dieses set gewürzgläser-Set ist ein tolles Produkt für den täglichen Gebrauch, wenn Sie täglich kochen. Komplettes gewürzdosen-set: quadratische leere Gewürzgläser, Streudeckel und wasserdichte Gewürzglas-Etiketten, ein Silikon-Trichter zum Nachfüllen von Aufgaben. Doppelfunktionale streudeckel: Kann je nach Gewürzart verwendet werden, ohne den Deckel zu wechseln.
ZnačkaSpaceAid #ad
VýrobceSpaceAid #ad
Hmotnost4
Číslo díluPZ-TWO-36
ModelkaPZ-TWO-36

7. Deco haus

#ad

Sklenice na koření se sypacím nástavcem, sklenice, Deco haus® Hranaté sklenice na koření se štítkem na koření, nádoba na koření, sada 36 ks – kořenky sada nádob na koření, nádoba na koření

#ad
Deco haus #ad - Mnohostranně použitelný – tuto sadu však můžete použít nejen na koření nebo do kuchyně, ale také například pro kutily, jako dekoraci nebo jako malý dárek. Vč. Vzduchotěsné víko – víčka jsou vyrobena z robustního hliníku a skla vzduchotěsně uzavírají.

2 různých nástavců vždy 36 ks. Skvělé příslušenství – navíc obdržíte 48 předtištěných německých etiket, 48 holých, které můžete popsat pomocí přiloženého křídového popisovače, 48 francouzských, čisticí kartáč a skládací silikonový trychtýř. PotravinovÉ – naše šroubovací sklenice jsou vyrobeny z kvalitního skla, proto neobsahují BPA a jsou bezpečné pro potraviny a nezkreslují vaše bylinky.

Sada sklenic na koření je perfektním kuchyňským organizérem pro vaše koření. Vaše bylinky tak zůstanou déle čerstvé. Pro větší pořádek – od nynějška prezentujete své koření v našich 36 sklenicích jednotně a stylově. Optimální skladování koření.
ZnačkaDeco haus #ad
VýrobceMortred #ad
Hmotnost11.49
Číslo dílu36er Set
Modelka36er Set

8. mDesign

#ad

MDesign Regál na koření pro kuchyňskou skříňku a pracovní plochu – výsuvný stojan na koření z plastu pro pořádek v kuchyni – praktický kuchyňský organizér na 3 úrovních – průhledný

#ad
mDesign #ad - Není vhodný do myčky. Otevřený design: stojan na koření umožňuje snadný přístup, takže jej lze použít i v kuchyňské skříni. Mnohostranně použitelný: praktický kuchyňský regál se hodí také pro uložení přísad do pečiva, čajových dóz nebo jiných předmětů v domácnosti a všude přispívá k pořádku.

Variabilní velikost: 23, 3 cm x 10, 5 cm x 27, 3 cm velký organizační systém pro kuchyň a zásobní skříň lze rozšířit na 51 cm a nabízí tak velkou odkládací plochu. Robustní provedení: aby bylo možné odolat požadavkům každodenního používání v kuchyni, je úložný prostor vyroben z odolného průhledného plastu. Spousta místa: na třech úrovních nabízí skladování koření dostatek místa pro slánky a pepřenky, papriku nebo kari a mnoho dalších druhů koření.
ZnačkamDesign #ad
VýrobceMetroDecor #ad
Výška10.75
Délka4.06
Hmotnost1.72
Šířka20
Číslo dílu1870MDKEU
Modelka1870MDKEU

9. MEckily

#ad

Nasazovací díly šejkru a široký trychtýř, objem 120 ml, MEckily 24dílná sada sklenic na koření, čtvercové skleněné nádoby na koření, 10,5 x 4,3 cm, tabule a transparentní etiketa, vzduchotěsné víčko

#ad
MEckily #ad - Užijte si tento nákup absolutně dnes. Multifunkční »použijte naše čtvercové kořenky s nasazovacím nástavcem pro organizování zásuvek, soli, pepře, bylin, koření, uchovávání koření, kutilství a mnoho dalšího!.

Nerezová hliníková víčka a krytky jsou vzduchotěsné, takže vaše bylinky zůstanou déle čerstvé. Uspořádejte své kuchyňské skříňky a regály na koření pomocí našich sklenic a etiket. Kompletní sada čtvercových lahví na koření »24 sklenic z čirého skla je připraveno na vaše oblíbené koření. Stay fresh & prémiová kvalita » láhve jsou vyrobeny z čistého skleněného materiálu, který je mimořádně bezpečný, bez BPA a olova.

Každá sada je dobře zabalena v atraktivní krabičce, ideální jako dárek. 100% záruka kvality »pokud nejste se svým nákupem zcela spokojeni, jednoduše nám to sdělte a my vám vrátíme peníze v plné výši. Použití a gif » tyto mini dózy se hodí pro různé účely, jako jsou party potřeby, kutilské nebo kancelářské potřeby, dekorativní projekty nebo domácí dobroty. Díky skládací trychtýři je přidávání koření zmatněno.
ZnačkaMEckily #ad
VýrobceMEckily #ad
Výška5.63
Délka13.58
Hmotnost0.25
Šířka9.45
Číslo dílu24
Modelka24

10. MRVNN

#ad

6 × 100 ml, sada kořenek, sklenice s otočným víkem se 2 druhy otvorů na koření, MRVNN Sklenice na koření ve tvaru srdce se sypacím nástavcem, organizér na koření pro lepší zážitek z kuchyně

#ad
MRVNN #ad - Protiskluzový design na dně sklenice na koření. Mnohostranně použitelný: trojúhelníková sada sklenic na koření nejen uspořádá koření, ale je svým designem ve tvaru srdce také skvělým doplňkem do vaší kuchyně a skvělým dárkem pro milovníky vaření. Bez bpa, bezpečné používání.

Během 24 hodin vám poskytneme perfektní řešení. Startovací sada sklenic na koření: sada kořenek obsahuje 6 trojúhelníkových kořenek skla 100 ml, 1 silikonovou nálevku, 10 černých čtvercových vodotěsných prázdných etiket, 1 bílou tužku, v x Š: 11 cm x 5 cm s mnohostrannými víčky, 1 štětec. Tyto kořenky jsou také ideálním doplňkem k sadám slápky MRVNN s 12 a 24 trojúhelníky. Víceúčelové víko ve tvaru srdce: víko ve tvaru srdce se dá snadno otáčet a je k dostání se dvěma otvory 7 mm a 2 mm. Tato sada od spice jars vám přinese nový a vylepšený zážitek v kuchyni.

Víko z nerezové oceli a abs s těsněním, aby bylo koření čerstvé. Trojúhelníková sklenice na koření: díky trojúhelníkovému tvaru skleněné nádoby – ale také víka – máte tyto sklenice mnohem lépe v ruce a lze je také snadněji otevřít a zavřít mokrýma nebo mastnými rukama. Nádoby na koření se snadno čistí a lze je prát v ruce nebo v pračce. Otvory na koření jsou umístěny v jedné linii s rohy trojúhelníku, aby bylo umožněno logické rozložení hrubého a jemného koření. Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem.
ZnačkaMRVNN #ad
VýrobceWW #ad
Výška4.33
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluW096
ModelkaW096