Top 10 Kreativset Erwachsene Frauen – Sady barev podle čísel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SUMGAR

#ad

Dárek pro přítele, domácí díl, s rámečkem na Vánoce, sada pro začátečníky, pár, 40 × 50 cm, seniory, SUMGAR Malování podle čísel květiny dospělí pestrý olej na plátno, malování, malování

#ad
SUMGAR #ad - Můžete si vychutnat plnou radost z malování a rozšířit svůj Horizon. Radostné a uvolňující diy malování podle čísel je dobrý tvar pro relaxaci. Jediné umělecké dílo malování květin podle čísel je originální design od profesionálních designérů sumgar. Je to také skvělý nápad pro vytvoření vztahů mezi lidmi, když malujete malbu společně s jinými lidmi.

Během procesu můžete nejen odbourat stres, ale také zlepšit trpělivost. Snadné malování a zavěšenívýrazná čísla jsou vytištěna již na plátně. Snadno čitelné a vy vám mohou pomoci rozpoznat správnou barvu. Malování rámečkembalíček obsahuje: 1 vodoodpudivé plátno s vysokým rozlišením tištěných čísel s rámem, již hotové na rámu jako malba, 3 nylonové štětce různé velikosti, pár živých akrylových barev, 1 upozornění na fotografii hotového malování a několik háčků na zavěšení.

Malování květin podle čísel je vhodné nejen pro dospělé na všech úrovních, seniory, studenty i lidi. Dárek snů malování podle čísel je perfektní dárek pro rodiče, dožínkám, svatbě, Dni otců, Velikonocům, ke Dni matek, přátele, milované, seniory ke dni svatého Valentýna, Vánocům atd. Postupujte podle pokynů, ale také pro začátečníky, malujte podle Zalen a jeden po druhém. Díky rozmanitým barvám a jedinému designu je malování podle čísel živější. Nic není naplňující, než pověsit své působivé mistrovské dílo na zeď a ozdobit váš domov.
ZnačkaSUMGAR #ad
VýrobceSUMGAR #ad

2. LEBENSKOMPASS

#ad

Mandaly pro dospělé a mládež – pozornost a klid díky omalovánkám – omalovánky myšlenky a sebeláska, relaxace, Lebenskompass Omalovánky 100 motivů pro dospělé

#ad
LEBENSKOMPASS #ad - Různé světy zajišťují rozmanitost. Značkové zboží: kompas life je startup, který byl založen v roce 2019, aby tě doprovázel s láskyplnými a detailními produkty na vaší cestě k větší péči o sebe a pozornosti.

Nechte se spadnout a uzdu své kreativitě. Dlouho zábava: s každým motivem malování celé hodiny pro dospělé. 100 motivů: každý ze 100 motivů je ručně ilustrován a vytvořen s láskou k detailu – přizpůsobený inspiraci a cvičení, která vás čekají v omalovánkách pro dospělé. Perfektní rovnováha: motivy nejsou příliš jednoduché, ale ani příliš složité – omalovánky pro dospělé tak přispívá zejména k uvolnění.
ZnačkaLEBENSKOMPASS #ad
VýrobceLebenskompass #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluLK181

3. Dabble

#ad

Dabble™ Prémiová sada "Malování podle čísel" pro dospělé a začátečníky S příslušenstvím: plátno, akrylové barvy, rostliny – Green Fingers, štětec, rám, květiny

#ad
Dabble #ad - Ivot je někdy chaos – nedělejte si starosti, Dabble: relaxujte s malováním podle čísel pro dospělé a začátečníky. Jakmile budete hotovi, je vaše kresba podle čísel připravena zarámovat a vystavit. Originální a neobvyklá umělecká díla: probuďte estetiku svého domova zvláštním uměleckým dílem, že naše sady malování podle čísel nabízejí moderní a trendy motivy, které jste sami namalovali! Jsme hrdí na to, se kterými můžete svému domovu propůjčit zvláštní ráz.

Připraveno k vystavení: každé z vašich třínásobných plátna se dodává napnuté na lehké a stabilní podložce. Naše malířské sady kromě toho obsahují další květináče každé barvy, takže nehrozí žádné nebezpečí, že vám dojdou. Vaše sada pro malování podle čísel od dabble obsahuje vše, co potřebujete, abyste během tvorby vlastních malých uměleckých děl vypnuli a zotavili se z náročností dne.

Sada na malování v prémiové kvalitě: Navrženo a vyvinuto ve Velké Británii. Profesionální barvy s vysokou hustotou: garantovaná krycí schopnost se sytými, silnými akrylovými barvami. To zaručuje povrch zcela bez záhybů, na kterém můžete začít bez překážek. Tři velikosti štětců: v naší sadě pro malování podle čísel jsou obsaženy tři štětce, abyste mohli jednoduše vyplnit jak velkoplošné pozadí, tak i drobné detaily. Dabble.
ZnačkaDabble #ad
VýrobcePott'd #ad
Výška13
Délka8.5
Šířka2
Číslo díluDBGreen
ModelkaDBGreen

4. IDEAPOOL

#ad

Zlatý držák na tužky a úvod pro začátečníky, 22dílná sada – obsahuje 7 lahviček, IDEAPOOL Sada kaligrafických per, 12 pružin, dřevěné pero na psací pero

#ad
IDEAPOOL #ad - Rozmanitost psacích hrotů: perfektně vyvážené dřevěné pero a držák na tužky umožňují výměnu špiček psaní. Klasický dárek: exkluzivní design, také milé přátele a příbuzné. Sada pro kaligrafické umění: exkluzivní sada s držákem na dřevěné pero, 2 zlatých špiček na psaní a 10 špiček z nerezové oceli, 7 inkoustových lahví, kaligrafy expertů, zlatý držák na tužky a úvodní sešit – vše v luxusní černé dárkové krabičce.

Perfektní kaligrafická sada je ideální pro začátečníky, děti nebo dospělé. Rozmanitost barev: 7 lahviček inkoustů – černá & fialová & tyrkysová a červená & zelená & hot růžová & oranžová, tradiční sada spojuje staletí starou uměleckou formu s vaším jedinečným "rukopisem" pro vytvoření tvorby, perfektní pro splnění různých potřeb při vytváření krásy nebo kreseb, který je zprostředkován myšlenkami a designem. Vychutnejte si komplimenty pro vaše krásné kaligrafické pružinové držáky, umělce, kreativní typy, nikdy vás neunaví proudem komplimentů, elegantní a luxusní dárkové pero pro spisovatele, vynikající balení, které z této krásné sady dostanete!.1

100% záruka vrácení peněz: pokud z nějakého důvodu není naše kaligrafická sada tím, zašlete nám jednoduše zprávu pro vrácení peněz nebo náhradu - ať si vyberete cokoliv, co chcete, vaše důvěra a obchod je pro nás důležité.12 různých špiček pro psaní zajišťuje vynikající kontrolu a stabilitu při psaní – použijte speciální psací hroty, abyste inkoust rovnoměrně rozdělili na různě tlusté linky.
ZnačkaIDEAPOOL #ad
VýrobceIDEAPOOL #ad
Výška1.97
Délka9.25
Hmotnost1.65
Šířka6.1
Číslo díluDE- 7INK
ModelkaDE- 7INK

5. SacJkt

#ad

Startovací sada s nářadím a návodem, dospělé a milovníky výšivek, SacJkt Sada vyšívání pro dospělé, křížkovým stehem pro začátečníky, Canvas Tote Bag s výšivkou

#ad
SacJkt #ad - Vyšívací sada pro dospělé: vyšívací sada obsahuje návod včetně diagramu jehel, jak vyšívací nit používat a umístit. Praktická plátěná taška: dodávaný potisk fólie je rozpustný ve vodě a lze jej prát. Sada výšivek: vyrobeno z kvalitní bavlněné látky s čirou texturou, který lze snadno nastavit.

Silný a plochý, měkkým a příjemným na dotyk, silná absorpce vlhkosti a dobré větrání; 20cm vyšívací rám má šroub, snadno se používá. Sada křížkového stehu: startovací sada výšivek s výšivkou s květinovým vzorem, nářadí a návod v angličtině, barevná vlákna, vyšívací rámeček, splňte své DIY potřeby. Může se těšit nejen na zábavu z vyšívání, ale také odráží upřímnost dárku, což je velmi významné.

Tato vyšívaná plátěná taška není jen uměleckým dílem pro vlastní výrobu, cestovní tašku, ale lze ji použít také jako každodenní nákupní tašku, tašku na psací potřeby atd. Po dokončení vyšívání vložte vyšívanou plátěnou tašku do čisté vody a umyjte ji čistou. Mimořádný dárek: darujte tuto diy vyšívací sadu rodině nebo přátelům, kteří rádi tvoří. Pro zkušené osoby je používání jednodušší, který vám ukáže, pro začátečníky to však může trvat déle.
ZnačkaSacJkt #ad
VýrobceSacJkt #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.53
Šířka3.94
Číslo díluAM02702011SA
ModelkaAM02702011SA

6. suo long

#ad

Suo long Makramé sada pro začátečníky s návodem 3 mm příze s dřevěnými kroužky a dřevěnými korálky, příslušenství – pro zavěšení na stěnu macramé

#ad
suo long #ad - Vysoce kvalitní příze makramé makramé příze má průměr 3 mm a je vyrobena z kvalitní bavlny. Tato sada nabízí fantastickou možnost vyrábět jedinečné a přesto elegantní dekorativní kousky, které zkrášlí váš domov nebo kancelář. Pokyny se hodí jak pro zapsání, co potřebujete pro své první projekty.

Makramé příslušenství s dřevěnými kroužky makramé a dřevěnými perlami v sadě můžete vytvořit nádherná květinová světla nebo závěsné hvězdy. Různé doplňky v sadě zanechávají velkou svobodu pro vaši vlastní kreativitu a umožňují vytvářet individuální vzory a designy. Je obzvláště vhodný pro výrobu nástěnných dekorací, závěsů na rostliny nebo jiných DIY projektů. Se vším, který vše vysvětlí jasnými a jednoduchými pokyny krok za krokem, tak i pro rozšířené milovníky makramé. Kreativní zábavasada příze makrame je perfektní pro všechny, kteří chtějí prožít svou kreativitu a vytvořit něco krásného.

Výsledkem je měkká a tvrdá příze, která se perfektně hodí pro různé techniky uzlů. Jedná se proto o ideální sadu pro začátečníky a odborníky. 3 cm, 5 cm or4 cm dřevěné kroužky mají přirozený vzhled a lze je namalovat podle přání. Perfektní dárek pro dospělé tato sada příze makrame je perfektním dárkem pro všechny kreativní lidi, kteří hledají inspiraci a nové výzvy. Jedná se o makramé sadu pro začátečníky s návodem český jazyk nelze zaručit, abyste mohli začít hned.
Značkasuo long #ad
Výrobcesuo long #ad
Výška5.91
Délka5.91
Šířka2.95
Číslo dílusuo long 21e
Modelkasuo long 21e

7. TEPENAR

#ad

Dárková sada na Vánoce, narozeniny, Den matek, TEPENAR Jedinečná sada svíček pro vlastní výrobu – ideální sada na výrobu svíček a vonných svíček, ženy a děti

#ad
TEPENAR #ad - Bohaté vůně a barvy: tato sada na výrobu svíček obsahuje 6 druhů kvalitních vůní růže, vanilka a 8 barviv, jógu, masáž, citrón, což vám pomůže vytvořit nádherné svíčky. Hodí se pro lázně, levandule, relaxaci, takže je můžete vzájemně kombinovat, spánek. Vytvářejte nezapomenutelné vzpomínky a sdílejte radost z výroby svíček s celou rodinou, protože tato sada je vhodná i pro děti! Zažijte kouzlo výroby svíček a vytvořte ve svém domě teplou a příjemnou atmosféru pro sváteční období roku.

Isté a hladké při spalování, netoxické a neškodné. Můžete v nich uložit svůj oblíbený šperk jako náušnice, zasadit sukulenty nebo plechovky jednoduše použít jako dekuraci. Knoknoknoknoknoknokno* 3, 4 x včelí vosk, 4 * éterický olej, 1 x míchací lžíce, 56 x lepicí body, 20 x malé plechy, 20 x 12, 1 x vánoční přání, 3 x silikonové formy, 8 x krabiček na svíčky, 10 plastových svíček na svíčky, 2 * zařízení na centrování knotů, 8 * vosková barva svíček, co potřebujete k výrobě svíček: 1 x 550ml kelímek na tavení svíček, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Sada svíček pro vlastní výrobu svíček all-in-one: tato sada svíček obsahuje vše, 5 cm knot na svíčku, 5 cm svíčky. Pro vaše vlastní jedinečné svíčky podle vašich představ. Opakovaně použitelné dózy: všechny dózy s atraktivními vzory jsou velmi pěkné a mají dlouhou životnost. Po úplném spálení svíčky lze plechovky znovu použít. Dobře zabalený dárek: překvapte své blízké ručně vyráběnými svíčkami – perfektní dárky na vánoce, narozeniny, den matek a jiné zvláštní příležitosti.
ZnačkaTEPENAR #ad
VýrobceTEPENAR #ad
Číslo díluDIY-Lazhu-202301

8. HIFORNY

#ad

Grafitové, uhlíkové tužky, HIFORNY 70dílná kreslicí sada, míchací nástroje, umělecké potřeby pro dospělé, kreslicí sada – kreslicí tužky, děti se 3 barevnými skicáři, pastelové, umělce

#ad
HIFORNY #ad - Vezměte si ji s sebou do školy, na univerzitu nebo venku na skicování a kreslení na cestách. Plastové pravítko. Trvanlivý a kompaktní design tašky zajišťuje, vysoce kvalitního nylonu, že vaše potřeby zůstanou organizované a chráněné. V, 4h, 3b, h, 4 barevné uhlíkové tužky, 3h, 6b, 2 bezdřevé grafitové tužky 4b, b, HB× 2, 9B, 1 popisovač, 10B, 12B, 1 razicí pero.

Přenosný penál v cestovní velikosti lehké pouzdro se zipem má rozměry 205 mm x 235 mm a je vyrobeno z robustního, který je pro vás vhodný. Vysoce kvalitní sada na kreslení tužek vyrobeno z ekologického lipového dřeva, můžete snadno přecházet ze silné směsi na jemné, stínování a vrstvení, ideální pro grafické designéry, snadno se brousí a maže, odolné a nerozbitné, perfektní pro detaily, jádro tuhy je hladké, návrhy a realistické náčrtky, předostřené, detailní ilustrace až po hluboké stínování. Jedinečný 3barevný skicář: 15, 10 stran tónovaných, 10 stran černý – různé barvy skicáku jsou vhodné pro různé styly kreslení, 100 g/m², 2 x 22, 50 stran 30 stran bílé, 9 cm, skicák může splnit vaše potřeby pro různé barvy skicáků.

Doplňky jsou nepostradatelné pro umělce a začátečníky. Sada příslušenství pro kreslení rozměrůtato sada obsahuje téměř veškeré příslušenství pro skicování a kreslení, 1 třecí houbičku, 2 ořezávátko, 1 prodloužení tužky, 1 kreslicí panenku, 1 hnětenou a 1 vinylovou gumu, 6 aplikátorů očních stínů, 1 umělý nůž, 1 blok brusného papíru, obsahuje 3 míchací tupky, 1 krycí pásku. Kompletní sada skicovacích tužek 70dílná sada kreslicích a skicovacích tužek hiforny obsahuje 24 kvalitních naostřených grafitových tužek 14b, 3 grafitové a 3 uhlíkové tyčinky, 6B × 2, 8b, 7b, 5b, f, 2B × 3, 3 černé a 3 bílé uhlíkové tužky, 4 uhelné tyčinky, 4b × 2, 1 bílý gelový kolík, 5H.
ZnačkaHIFORNY #ad
VýrobceHIFORNY #ad
Hmotnost0.22
Číslo dílu‎HF-SPT60+70

9. Hibisaws

#ad

123 Sets Duftkerzen, 50 Wachsdochte mit Stempel, Hibisaws Kerzenherstellungsset Geschenkset Bienenwachs, 8 Kerzenschachteln

#ad
Hibisaws #ad - Sie können der kerze ihr ätherisches Öl / Lieblingsduft hinzufügen, um die einzigartige Ruhe und den Komfort der Kerze zu genießen. Qualität wir hoffen, 100% reines bienenwachs und robuste werkzeuge, einen einzigartigen Geruch und eine einzigartige Entflammbarkeit haben.

Ideales geschenk jedes paket ist sorgfältig verpackt und enthält alles, um 8 exquisite Kerzen zu kaufen. Deshalb liefern wir nur hochwertige Dochtzutaten, dass die von Ihnen produzierten Kerzen ein einzigartiges Aussehen, die einfach zu bedienen sind. Genießen sie selbstgemachte duftkerzen - enthält keine ätherischen Öle. Ein set mit 123 geschenksets für diy-kerzen -1 kerzentopf, 1 rührer, 26 pfund reines wachs, 4 Beutel enthält 0, 8 Zinn-Kerzenschälchen, 2 Dochtzentriervorrichtungen, 50 Dochte und 56 Klebedochte.

Keine erfahrung erforderlich Wir bieten detaillierte Anweisungen, um ein unfehlbares und langlebiges Kerzenerlebnis zu gewährleisten. Es ist eine großartige idee, was Sie brauchen, Wärme und Aroma an Familie und Freunde mit selbstgemachten Kerzen zu vermitteln.
ZnačkaHibisaws #ad
VýrobceHibisaws #ad
Číslo dílulazhu-diy-huase-MV
Modelkalazhu-diy-huase-MV

10. Generic

#ad

Vyšívací rámeček, startovací sada pro umělecké řemeslo s výšivkou, barevné nitě a návod pro dospělé, křížkový steh s květinovým vzorem, sada DIY pro dospělé, začátečníky, Sada výšivek z plátna

#ad
Generic #ad - Perfektní dárek tato vyšívací sada je krásným a smysluplným dárkem pro vaši rodinu nebo přátele. Vhodné pro začátečníkytato vyšívací sada se dodává s podrobným návodem český jazyk nelze zaručit, který je snadno srozumitelný i pro začátečníky.

Kompletní sada pro vyšívanou nákupní taškutato vyšívací sada obsahuje 1 potištěnou bavlněnou tašku, 1 vyšívací rámeček, dostatek vyšívací příze a návod. Jedná se o vyšívací sadu pro začátečníky, řemeslné projekty pro ženy a vyšívací sady pro dospělé.

Plastový vyšívací rám 20 cm velký vyšívací rámeček z plastu má šroub, který lze snadno nastavit. Mnohostranně použitelná vyšívaná nákupní taška po vyšívání lze tašku použít jako nákupní tašku, cestovní nebo psací potřeby. Předtištěný vzor a vyšívací rámeček s nastavitelným šroubem pomáhají při učení výšivky.
ZnačkaGeneric #ad
Výrobcekebile #ad
Číslo díluKEU014-1
ModelkaKEU014-1