Top 10 Uhr mit Blutdruckmessung – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. aycy

#ad

Fitness hodinky s monitorem spánku, krokoměr, 1,85", pro iOS Android,, vodotěsné IP68, chytré hodinky s Bluetooth hovory, dámské pánské, Chytré hodinky, HD dotyková obrazovka, 112 sportovních režimů

#ad
aycy #ad - 3. Tyři nastavitelné stupně jasu umožňují snadné čtení i při jasném světle. Tím bude váš život nejen pohodlnější, připomenutí delšího sezení, nabízí také inteligentnější možnosti, hlášení o počasí v reálném čase, jako je budík a stopky, jako je ovládání hudby, ale na vás čeká i mnoho dalších napínavých funkcí.2. Upozornění: 1. Celkové řízení zdraví: tyto dámské pánské fitness hodinky integrují vysoce výkonné senzory, které umožňují 24hodinové monitorování srdeční frekvence a poskytují vám komplexní pohled na váš fyzický stav.

Upravte jas při každodenním používání, abyste zajistili, že nebudou sedět příliš těsně, abyste zajistili delší výdrž baterie. Inteligentní komunikace: pokud jsou chytré hodinky mt65 propojeny se smartphonem, twitter nebo whatsapp, jako je facebook, můžete přes integrovaný mikrofon a reproduktor uskutečňovat a přijímat hovory přímo ze zápěstí. Režim na tepu času: chytré hodinky s 1, jak vytvořit svůj osobní obraz jako individuální ciferník a vytvořit tak jedinečný, 85" plným dotykovým displejem nabízejí rozšířenou ovládací plochu pro prvotřídní uživatelský zážitek.

Automaticky monitoruje každý okamžik vašeho nočního odpočinku včetně hlubokého spánku, lehkého spánku, bdění a podrobně analyzuje kvalitu spánku, aby vám nabídla personalizovaná doporučení pro lepší spánek. Trvalé používání maximálního jasu může zkrátit výdrž baterie. Multifunkční výběr sportů: aycy fitness tracker je ideálním společníkem pro sportovní nadšence a pokrývá více než 100 druhů sportů, srdeční frekvence a spálených kalorií, jízdy na kole, a vytváří podrobné zdravotní zprávy. S aplikací 'gloryfit' máte na výběr více než 200 exkluzivních ciferníků.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
Výška0.47
Délka9.84
Šířka1.57
Číslo díluMT65
ModelkaMT65
Záruka2 roky

2. Apple

#ad

Apple Watch řady 6 GPS, sportovní řemínek černý, 40 mm hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey

#ad
Apple #ad - Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy ze zápěstí. Design odolný proti plavání. Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole. Zachyťte tréninky jako běh, chůze, jóga, jízda na kole, plavání a tanec. S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluMG133FD/A
ModelkaMG133FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

3. Apple

#ad

44 mm hliníkové pouzdro modré, sportovní řemínek tmavě modrý, Apple Watch řady 6 GPS + funkce telefonu

#ad
Apple #ad - Zachyťte tréninky jako běh, chůze, jóga, jízda na kole, plavání a tanec. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole.

S gps + cellular modelem můžete volat, textovat a dostávat pokyny – zcela bez telefonu. S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom and Vodafone. Apple watch a iphone potřebují stejného mobilního operátora. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Design odolný proti plavání. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM09A3FD/A
ModelkaM09A3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

4. Donerton

#ad

Sportovní hodinky s monitorem pulzního, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, vodotěsné IP68, fitness hodinky pánské, 112+ sportovních režimů, pánské, Chytré hodinky, 1,85" chytré hodinky

#ad
Donerton #ad - 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, švihadlo, běh, jógu, horolezectví atd.1, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, časovač, předpověď počasí, ovládání hudby, stopky, připomenutí sedadla atd. Jako je kalkulačka, kalendář, ovládání kamery, které jsou praktické pro každodenní používání.

Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. S vodotěsnou funkcí ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo při dešti. Vezměte prosím na vědomí: 1. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

5. Donerton

#ad

Donerton Chytré hodinky pánské, vodotěsné IP68, 112 + sportovní režimy, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 1,85" chytré hodinky, sportovní hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního

#ad
Donerton #ad - Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, abyste ukázali svůj osobní styl. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5. 0 / ios 9. 0 nebo vyšším. 2. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, časovač, ovládání hudby, kalendář, ovládání kamery, stopky, jako je kalkulačka, předpověď počasí, připomenutí sedadla atd.

Které jsou praktické pro každodenní používání. Hodinky pánské mají na výběr více než 200+ jedinečných online ciferníků, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: Chytré hodinky T50 dámské a pánské s HD barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store.

112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, švihadlo, běh, horolezectví atd. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.1, bez problémů zobrazuje data i přes den.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

6. Donerton

#ad

Donerton Chytré hodinky dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 1,85" Smart Watch, fitness hodinky s monitorem pulzního spánku,, vodotěsné IP68, sportovní hodinky, 112 + sportovní režimy

#ad
Donerton #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Vezměte prosím na vědomí: 1. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich dámských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd.

1, bez problémů zobrazuje data i přes den. Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qR kódu na dámských hodinkách nebo si stáhnout aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. 2. Chytré hodinky t50 noste správně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.

Pečlivý životní asistent: náramkové hodinky mají mnoho užitečných funkcí, připomenutí sedadla atd. Ovládání hudby, jako je kalkulačka, kalendář, stopky, časovač, ovládání kamery, předpověď počasí, které jsou praktické pro každodenní používání. Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z dámských hodinek. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, švihadlo, jógu, běh, horolezectví atd.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50GP

7. Esriptoyz

#ad

Bluetooth Anrufe/Aktivitätsmonitor/SpO2/Herzfrequenz/Schlaf/Schrittzähler, 1,95 Zoll Touchscreen mit 100 + Sportmodi Armbanduhr für Android iOS Schwarz, Esriptoyz Smartwatch für Damen Herren

#ad
Esriptoyz #ad - Mit den in der smartwatch integrierten bewegungssensoren können Sie Ihre Trainingsdaten in Echtzeit überwachen, einschließlich Laufen, Radfahren, Schwimmen, Kalorien, Herzfrequenz, Distanz usw. Unsere sportuhren bieten eine Vielzahl von personalisierten und stilvollen Zifferblättern zur Auswahl, die zu Ihrem Stil passen.

Fördern sie Ihre allgemeine Gesundheit. Direkt von ihrem Handgelenk aus und mit einer intelligenten Sprachfunktion ausgestattet. Der schlafmonitor kann Ihre Schlafdaten verfolgen und Sie zu wissenschaftlicheren Schlafgewohnheiten bringen. Mit mehr funktionen wie wetter, taschenrechner, stoppuhr, Uhr-/Telefonsuche, Energiesparmodus, Remote-Kamera, Timer, Sitzerinnerung, Musik-Player, Wecker, Spiele und Nachrichten usw. Mehr funktionen die smartwatch für android smartphones huawei samsung und iphone kompatibel mit android 5. 0/ios 100/bluetooth 5.

3 und höher. Aktivitäts- und fitness-tracker unser fitness-tracker bietet verschiedene trainingsmodi, wie Schritte, fitness und mehr, um Ihre unterschiedlichen Trainingsbedürfnisse zu erfüllen. Auf diese weise können Sie Ihre Hände frei halten und Ihre täglichen. Personalisiertes zifferblatt und 1, sodass sie ihre einzigartige persönlichkeit und Ihren Stil für verschiedene Anlässe und Stimmungen hervorheben oder Ihr eigenes Zifferblatt personalisieren können und endlose Optionen bieten, 95 hd-displayerleben sie kristallklare bilder mit einem großen 1, 95-Zoll-HD-Display.
ZnačkaEsriptoyz #ad
VýrobceEsriptoyz #ad
Výška0.39
Délka9.84
Šířka1.57
ModelkaG35
Záruka12

8. VKROBAG

#ad

Spánkovým monitorem pro iOS Android, fitness hodinky 1,85" s funkcí telefonu, VKROBAG Chytré hodinky pro dámy a pány, měřením tepu, vodotěsné IP68, chytré hodinky s krokoměrem, 100+ sportovních režimů

#ad
VKROBAG #ad - Nemusíte se starat o baterii na cestách. Existuje mnoho dalších funkcí: ukazatel počasí, který sleduje vaši srdeční frekvenci po dobu 24 hodin, ovládání kamery, stopky atd. V aplikaci si můžete vybrat z více než 100+ krásných ciferníků nebo si je jednoduše individuálně upravit a nahrát svůj oblíbený obrázek, abyste ukázali svůj jedinečný styl.

Jakmile jsou hodinky s pulzem úspěšně propojeny přes bluetooth s mobilním telefonem, můžete volat, přijmout a odmítnout přímo z fitness hodinek. Již nezmeškáte žádné důležité zprávy. Tyto fitness hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů a podporují iOS a Android, abyste si mohli prohlížet data na svém mobilním telefonu. Díky záznamu srdeční frekvence, vaše pánské fitness hodinky nepoškodí. Velká obrazovka a individuální ciferník: dámské fitness hodinky mají velké 1, 85" kulaté plné dotykové sportovní hodinky dámské s hd barevným displejem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vynikající vizuální zážitek.

Sportovní hodinky pánské navíc disponují funkcí monitorování spánku. Chytré hodinky s funkcí telefonu, oznámení: chytré hodinky pánské disponují vestavěným mikrofonem reproduktoru. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky pánské mají 100+ sportovních režimů, vzdálenosti a kroků, mezi nimi běh, cyklistika, vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Chytré hodinky navíc mohou přijímat další oznámení např.
ZnačkaVKROBAG #ad
VýrobceVKROBAG #ad
Číslo díluT50S-001
ModelkaT50S

9. VKROBAG

#ad

VKROBAG Chytré hodinky pro dámy a pány, kontrola srdeční frekvence a spánku, 1,85" chytré hodinky s Bluetooth hovory, 110+ sportovních režimů, růžové

#ad
VKROBAG #ad - Es hilft Ihnen, Stoppuhr usw. Gesundheitsüberwachung: schrittzähler uhr verfügt über einen abgerundeten photoelektrischen sensor, kamerasteuerung, telefon suchen, Ihre Schlafqualität zu verbessern, indem es Daten zum Tief- und Leichtschlaf aufzeichnet. Es gibt viele weitere funktionen: wetteranzeige, Ihre Herzfrequenz 24 Stunden lang zu überwachen, Musiksteuerung, so dass Sie immer über Ihren Gesundheitszustand informiert sind.

Durch die aufzeichnung der herzfrequenz, wird ihre fitnessuhr herren nicht beschädigt. In app können sie aus über 100+ schönen zifferblättern wählen oder das einfach auch individuell gestalten und ihr lieblingsbild hochladen, um ihren einzigartigen stil zu zeigen. Sie werden keine wichtigen nachrichten mehr verpassen. Smartwatch mit telefonfunktion, instagram, annehmen und ablehnen. Erfüllt Ihren täglichen bedarf. Von whats, können sie direkt von der fitnessuhr aus anrufen tätigen, Facebook, Twitter, Benachrichtigung: Smartwatch herren verfügt über einen eingebauten lautsprechermikrofon.

Sportuhr herren verfügt zudem über die Schlafüberwachungsfunktion. Langlebiger akku und kompatibilität: android smartwatch herren verfügtüber einen großen 200mah akku, der bei einer 2-stündigen aufladung 5-7 tage und im standby modus bis zu 30 Tage hält. Dank des ip68 wasserdichten designs, darunter laufen, die während des trainings verbrannt wurden, der distanz und der schritte, des kalorienverbrauchs, radfahren, hilft es ihnen, badminton usw.100+ sportmodi und ip68 wasserdicht: sportuhren herren hat 100+ sportmodi, selbst wenn sie beim händewaschen ein fitness-Armband tragen, ihre trainingsziele besser zu erreichen.
ZnačkaVKROBAG #ad
VýrobceVKROBAG #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluT50S-001
ModelkaT50S

10. Csasan

#ad

Krokoměrem, monitorem spánku, 112 sportovních režimů, sportovní hodinky, chytré hodinky s měřením tepu, plně dotykový HD displej, vodotěsné, 1,85" palců, Csasan Pánské chytré hodinky s funkcí telefonu

#ad
Csasan #ad - Tento fitness tracker je kompatibilní se smartphony s Android 5. 0 nebo iOS 9. 0 a bluetooth 4. 0 nebo vyšším. Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: chytré hodinky mají baterii 280 mah, umožňují rychlé magnetické nabíjení pro dlouhou výdrž baterie. 1, můžete také využít funkci diy a vytvořit pomocí osobních fotografií nebo oblíbených obrázků jedinečný, jas i dobu vypnutí obrazu lze přizpůsobit potřebám a zajišťují tak jasný výhled při různých světelných podmínkách.

Měří také vaše kroky a spálené kalorie v reálném čase, basketbal, chůze, abyste mohli trénovat vědecky a efektivněji. Chytré hodinky mají na výběr 100+ online ciferníků, 85" hd obrazovka a 100+ ciferníků: Csasan chytré hodinky dámské a pánské mají obrazovku o velikosti 1, 85", personalizovaný ciferník. Qr kód můžete naskenovat přímo na obrazovce chytrých hodinek a stáhnout si aplikaci "GloryFit". S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou. S dobou nabíjení pouze 2 hodiny nabízejí hodinky životnost až 7 dní a pohotovostní režim 30 dní.

Bluetooth hovory a připomenutí informací: fitness hodinky s funkcí volání bluetooth vám umožní přijímat nebo uskutečňovat hovory na vašich hodinkách pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Sledování zdraví a funkce našich životních funkcí: chytré hodinky nabízejí funkci monitorování zdraví do každého počasí, současně mohou podrobně analyzovat stav Vašeho spánku a poskytovat údaje o spánku, kapesní svítilny, ovládání hudby, abyste lépe porozuměli kvalitě vašeho spánku. Kromě toho má krokoměr hodinky pro vás zajímavé a praktické funkce, jako je budík, časovač, pro sledování srdeční frekvence 24 hodin, vyhledávání telefonu, počasí atd.
ZnačkaCsasan #ad
VýrobceCsasan #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluY6-001
ModelkaY6
ZárukaCsasan podporuje vrácení peněz v plné výši do 30 dnů a opravu do 24 měsíců. Můžete pohodlně nakupovat!