Top 10 Urzeitkrebse Züchten Set – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy.

Pokud nebudete spokojeni, dejte nám vědět, abychom to mohli napravit. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, která dělá spoustu zábavy. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti.

Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Chovná laboratoř pro obří krystaly – pěstujte rychle 3–4 dny 6 barevných krystalů se svítícím stojanem, 4 pravé krystaly, vědecká sada k dostání exkluzivně na Amazonu

#ad
National Geographic #ad - If your experience is anything less than extraordinary, let us know so we can make it right for you. Nightlight display – show off your 5 favorite home-grown crystals on the included light-up display.

Naše nové čiré křišťálové rocky lze vložit do vašich jemných krystalů a rostlých krystalů přímo do vašeho displeje. Kolekce start a rock – obsahuje 4 speciální prvky z pravého kamene a STEM learning guide teaching all about crystal formation. Pěstování je snadné – snadné následné instrukce a 2 silikonové pěstební chambers pro růst vašich krystalů.

Téměř rostoucí crystals v 6 barvách – červená, zelená, fialová, modrá, žlutá a zářící ve tmě; Crystal Chemistry nemá téměř žádnou rostoucí ve 3–4 dnech, zábavné a barevné. Satisfaction guaranteed – série national geographic stem poskytuje dětem vysoce kvalitní vzdělávací hračky, které jsou hodně zábavy.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška10.25
Délka8
Šířka5
Číslo díluNGMEGACRYSTAL2
ModelkaNGMEGACRYSTAL2

3. Insect Lore

#ad

Insect Lore Cup of Caterpillars, Motýlí zahrada housenková náhradní sada

#ad
Insect Lore #ad - Zažijte znovu zázrak metamorfózy. Tato náhradní sada pro housenky obsahuje až 5 housenek v jednom hrnku.
ZnačkaInsect Lore #ad
VýrobceInsect Lore #ad
Výška3
Délka3
Hmotnost0.09
Šířka3.25
Číslo dílu102
Modelka102

4. National Geographic

#ad

National Geographic Crystal Growing Kit – 3 pestré krystaly pro pěstování s osvětleným stojanem a návodem český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit český jazyk nelze zaručit včetně 3

#ad
National Geographic #ad - Naše jedinečná flexibilní růstová komora vám umožňuje snadno odstranit Vaše krystaly bez poškození. Začněte sbírku kamenů – tato sada obsahuje 3 exempláře pravých drahokamů, zelený fluorit a modrý kalcit, mezi nimi Geode, spolu s podrobným návodem na výuku, který vysvětluje, jak rostou krystaly a další! Vynikající STEM dárek pro chlapce a dívky.

S tímto napínavým a pedagogicky vědeckým experimentem pro děti nebyla chemie nikdy tak zábavná a pestrá! Displej nočního světla – ukažte své vlastní krystaly na dodaném osvětleném displeji. Pěstujte živé barevné krystaly – pěstujte krystaly ve 3 úžasných barvách: modrá, fialová a zelená. Se 7 jednotlivými barevnými režimy, duhovým barevným režimem, 3 světelnými displeji a 3 stupni jasu na výběr zazáří vaše krystalické poklady.

Růstový prášek, osvětlený displej a snadno srozumitelné pokyny. ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, dejte nám vědět, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, abychom to pro vás mohli udělat správně. Kompletní sada na vychytávání – obsahuje vše, jasné osivo, růstová komora, co potřebujete.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška11.22
Délka9.06
Hmotnost2.25
Šířka3.54
Číslo díluNGLITCRYSTAL
ModelkaNGLITCRYSTAL

5. Kosmos

#ad

IT, NL, EN, FR, ES, Kosmos 616762 Dig Out Minerals – experimentální sada minerálů pro děti s vícejazyčným návodem DE

#ad
Kosmos #ad - Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Třpytivý křišťál, svítící růženín, aventurin, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem.

Vykopat, vyčistit, vystavit – zde pracují děti jako vědci. Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, kopat, škrábat a divit, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu616762
Modelka616762
ZárukaZákonná záruka

6. Kosmos

#ad

KOSMOS 657888 Experimentální sada pirátského pokladu, geologie, dárek, hledač pokladů, vykopávací sada pro děti od 7 let, suvenýr, sádrový blok, nálezy

#ad
Kosmos #ad - Jakmile je kořist nalezena, hledači pokladů se naučí pomocí obrázků a krátkých textů, jak z nálezů vytvoří skvělý přívěsek na klíče. Kde je pirátský poklad? hluboko pohřbeni v pevném sádrovém bloku najdou dobrodružné děti skryté mince, barevné kameny, zatloukat, perly a dokonce přívěsek s lebkou! Kopat, škrábat nebo omítky navlhčit několika kapkami vody? Jednoduše vyzkoušejte a vrstvu po vrstvě vyzvedněte kořist kladivem a dlátem na světlo.

Barevný návod přesně ukazuje, jak systematicky postupovat jako archeolog při vykopávání a prozrazuje navíc zajímavá fakta o pirátech a jejich pokladech. Napínavá a pestrá kosmická vykopávací sada pro děti od 7 let – ať už samostatně nebo jako úkol pro příští dětskou narozeninovou oslavu.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.24
Šířka5.12
Číslo dílu657888
Modelka657888
ZárukaZákonná záruka

7. BONNYCO

#ad

Sonnensystem Kinder mit 61 Filz Figuren, BONNYCO | Montessori Spielzeug Kinder Geschenke für Mädchen Spielzeug 3 4 5 6 7 8 Jahre | Planeten Kinder Spielzeug Sonnensystem Modell Weltraum Weihnachten

#ad
BONNYCO #ad - Sie werden sie stundenlang sicher und mit vollkommener Ruhe unterhalten. Die solar system for kids fördern eigenständiges und praktisches Lernen, Kreativität und motorische Fähigkeiten. Sensory toys geschenk. Es kommt auch mit 4 klebehaken, Pluto, Geburtstags Mädchen Geschenke und Junge Weihnachten. Bildungsmaterialien für Lehrer und Montessori Spielzeug für das Lernen durch Spielen.

UnschÄdliches spielzeug mit zertifizierung diese lehrreichen und pädagogischen kinder spiele sind zu 100% sicher für jungen und mädchen ab 3 Jahren, dank der erhaltenen Zertifikate. Lernspiele kinder spielzeug auf englisch alle planeten, was das sonnensystem ausmacht, um über die planeten und alles, die sonne und der Mond haben ein Schild mit ihren Namen in Englisch. Außerdem können sie die verpackung als Referenz verwenden, da sie alle Planeten Kinder des Sonnensystem Modell mit ihren Namen und ihrer Position im Universum enthält. Filzspielzeug mit klettverschluss diese spielzeug mädchen und jungen bestehen aus weichen und sanften materialien, drücken sie sie leicht nach oben und unten oder seitlich.

Einfach zu verwendendes spielzeug fÜr kinder und mÄdchen ️ das große 115x83 cm große panel bietet ausreichend platz, um alle teile zu platzieren, die eine geeignete Größe haben, damit Kinder sie frei mit ihren Händen handhaben können. Beinhaltet die 5 zwergplaneten ‍ beeindrucken sie mit diesem originellen geschenk des sonnensystem kinder, um das panel an der wand aufzuhängen und die Teile leicht zu befestigen. Wandspielzeug Motorik Montessori mit Weltraum Kinder Thema. Diese geschenke für kinder sind eine großartige Idee für Einschulung Junge, das die 5 Zwergplaneten umfasst: Ceres, Haumea, Makemake, Eris.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška2.28
Délka12.09
Šířka8.94
Číslo díluGE0093
ModelkaGE0093
Záruka1 jahr

8. Kosmos

#ad

Amazon Exclusive, experimentální schránka pro děti od 8-12 let k výrobě elektřiny, výroba obnovitelné energie pro ukládání a nasazení, KOSMOS 620684 Easy Elektro Green Energy

#ad
Kosmos #ad - S tématem zelené energie jsou zprostředkovány také základy elektřiny. Se sluncem, větrem a svalovou silou k zelené energii: díky praktickému zásuvnému systému vznikají jednoduché a složitější elektrické obvody, se kterými děti od 8 do 12 let zkoumají elektřinu.

S experimentální krabičkou kosos se zelený proud dostane do každého dětského pokoje a slibuje s nekonečnými možnostmi kombinací dlouhotrvající zábavu ze hry. Amazon exklusiv zboží. Speciální součásti to umožňují: větrník, solární panel a ruční klika se používají k výrobě proudu, který lze pomocí přiloženého měřiče okamžitě zviditelnit.

Návod podrobně vysvětluje v ilustrovaných krocích pokusy a jednotlivé díly, takže lze zahájit i vlastní experimenty. Od obvodů přes odpory k testování vodivosti – ve více než 80 pokusech až po elektroprofesionály.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.68
Délka8.78
Hmotnost1.92
Šířka12.99
Číslo dílu620684
Modelka620684
ZárukaZákonná záruka

9. Kosmos

#ad

Kostra k vykopávání a sestavení, KOSMOS 636166 noční svítící pterosaur, experimentální schránka pro děti od 7 let a fanoušky dinosaura, kompletní sada s kladivem a dlátem, narozeninový dárek

#ad
Kosmos #ad - Vykopávací sada pro všechny fanoušky dinosaurů: kladivem a dlátem je kostra pterosaura vykopána a sestavena. S rozpětím křídel 45 cm vypadá dinosaurus nejen působivě, s přiloženým podstavcem se také dobře uplatní jako dekorace.

Návod vysvětluje s mnoha obrázky postup při vykopávání a poskytuje ještě zajímavé informace o pozadí dinosaurů a pravěku. Pterosaurus má zvláštní trik: jeho kosti září ve tmě a hrůzostrašně doutnají dětským pokojem. Tato kosmická vykopávací sada pro děti od 7 do 9 let je perfektní suvenýr a dárek pro všechny, kteří milují dinosaury a dobrodružství.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška5.2
Délka8.27
Hmotnost1.16
Šířka2.24
Číslo dílu636166
Modelka636166
ZárukaZákonná záruka

10. Kosmos

#ad

KOSMOS 602307 Moje první experimentální sada – tělo a smysly, sada pro děti od 5–8 let, podporuje smyslovou zkušenost a nutkání k experimentování, hravé experimenty pro všechny smysly

#ad
Kosmos #ad - Jak udržím rovnováhu? co moje prsty dokážou nahmatat a proč mi bublí v břiše? V jednoduchých pokusech rozvíjejí děti stále hlubší porozumění svému tělu.

Návod vhodný pro děti ukazuje všechny pracovní kroky v přehledných obrázcích a podporuje první výzkum i bez znalostí čtení – to pravé pro předškoláky a začátečníky. Výzkum s plným nasazením těla; s experimentální krabičkou kosos jsou všechny smysly důkladně testovány a děti od 5 do 8 let se seznámí se svými vlastními těly. Malá ukázka pokusů, které zčásti ohromí i některé dospělé, hravě posilují sebevědomí dětí. Ať už jako kop znalostí před začátkem školy nebo jako probuzení ducha vědců, nic není tak vzrušující jako vlastní tělo.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška14.61
Délka11.46
Hmotnost1.61
Šířka3.35
Číslo dílu602307
Modelka602307
ZárukaZákonná záruka