Top 10 Zutritt Verboten Schild – Bezpečnostní značky a cedule

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. geschenke-fabrik.de

#ad

3 mm silný, Štítek Vstup zakázáno v několika jazycích z hliníku/Dibond 200 x 300 mm

#ad
geschenke-fabrik.de #ad - Informační štítek 200 x 300 mm z hliníku / dibond 3 mm silný s textem Zadávání zakázáno. Není vyraženo, ale natištěné na stabilní 3mm desce Dibond. Tabulka je v jazycích němčina, anglicky španělština, italština francouzština a turečtina. Podívejte se také v našem obchodě na vhodné nálepky nebo jiné štítky. Títek je bez otvorů, otvory lze vrtat sami pomocí standardního vrtáku.
Značkageschenke-fabrik.de #ad
Výrobcegeschenke-fabrik #ad
Výška0
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílu300_200_schild_betreten_verboten1
Modelka300_200_schild_betreten_verboten1

2. LEMAX

#ad

Štítek hliník žádný veřejný průchozí Neoprávněná je vstupu zakázáno 250 x 350 mm

#ad
LEMAX #ad - Kvalita made in germany: lemax průmyslové potřeby je váš erfahrener partner v průmyslových a komerční označení pro štítky, zajišťují, etikety a nálepka z oblastech Warnen, značkování . Títky, bezpečnostní, vývěsky, označení nebezpečné látky a potrubní, Piktogramme, požární ochrana, v mnoha materiálů vhodné pro každou anforderung.

Např. Títek hliník žádný veřejný průchod neoprávněná je zakázáno rodiče drží přístupu pro vaše děti, Praxisbewaehrt, odolný proti povětrnostním vlivům. Títek žádný veřejný průchod neoprávněná je zakázáno. Přístupu soukromá pozemku, vstup zakázáno, přístup zakázané | bezproblémové upevnění díky nalepení nebo našroubování | výrobek, který navzdory své nízké ceny Všechny požadavky na trvalé označení v vnitřní a vnější použití dostojí .

Lemax průmyslové potřeby je váš dodavatel pro všechny oblasti komerční označení. K označování rettungs kvůli, kvalita označení, zkušební Plaketten, Langnachleuchtende označení, síla vozidlo označení a dopravní značka. Vhodné pro venkovní použití: všechny štítky, etikety a nálepka od lemax průmyslové potřeby mají UV ochranu, jsou odolné vůči poškrábání a odolný proti povětrnostním vlivům | osvědčil v Betrieblichen praxi.
ZnačkaLEMAX #ad
VýrobceLEMAX Industriebedarf #ad
Výška0
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo díluLX260/51

3. Fassbender-Druck SCHILDER

#ad

Kompletně přizpůsobitelná tabulka s textem a obrázkem, štítek s textem na přání, hliníková kompozitní deska s mnoha velikostmi pro všechny druhy, Štítek na přání, Fassbender-Druck SCHILDER

#ad
Fassbender-Druck SCHILDER #ad - Náš štítek na obrázky na přání je nerezový, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům se zaoblenými rohy. Poté můžete štítek připevnit na stěnu domu, pomocí vázací pásky na plot nebo alternativně nalepit oboustrannou lepicí páskou na garáž.

V našem německém rodinném podniku dbáme na nejvyšší standardy kvality a zpětnou vazbu od našich zákazníků. Od zákazových štítků až po informační štítky nebo také štítky se jménem a číslem domu. Montáž – náš štítek s textem na přání lze bez problémů předvrtat kovovým vrtákem. Přímý uv tisk – žádné odlupování kašírovaných fólií, protože inkoust je vytištěn přímo na štítek.

Kompletně přizpůsobitelné – s naším štítkem na přání můžete vytvořit mnoho různých druhů cedulí. Z tohoto důvodu jsou naše tabulky vhodné pro dlouhodobé venkovní použití. Nejlepší kvalita štítku – nápis je vytištěn na lehké a ohybové hliníkové kompozitní desce 3 mm. Made in germany – naše cedulky/nálepky pocházejí ze 100% německé výroby.
ZnačkaFassbender-Druck SCHILDER #ad
Číslo dílu13929

4. kidsnado

#ad

Samolepicí štítek, Volně obsazené posuvné štítky, cedule s posuvnou funkcí., S posuvným prvkem, Obsazený štítek XL, Promessa-Design Frei, 17,5 x 5 x 0,7 cm, montáž: 3M lepicí plocha

#ad
kidsnado #ad - Design promessa zdarma – osazená tabulka xl – s posuvným prvkem – volně osazené posuvné štítky – lepicí štítek – 17, 5 × 5 × 0, 7 cm – montáž: 3M lepicí plocha – cedule s posuvnou funkcí. Značení. Kidsnado.
Značkakidsnado #ad
Výška0.28
Délka6.89
Šířka1.97
Číslo dílu2445
Modelka2445

5. geschenke-fabrik.de

#ad

štítek je odolný proti povětrnostním vlivům, rodiče ručí za své děti", 3, Dárky-Fabrik informační štítek soukromý pozemek, s nápisem "Nepovolané osoby je vstup zakázán, hliník/Dibond 200 x 300 mm

#ad
geschenke-fabrik.de #ad - Dobře viditelný: plechový štítek je s červeným okrajem a černým písmem na bílém podkladu velmi dobře čitelný. Písmo není vyraženo, ale je natištěno na stabilní desce Dibond.

Otvory lze zcela snadno vyvrtat standardním vrtákem. Ochranná funkce: s tímto štítkem upozorňujete na to, že se na vašem soukromém pozemku nacházejí cizí osoby. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte. Tím chráníte sebe, svou rodinu a svůj majetek před neoprávněným vstupem. Snadná instalace: štítek se dodává bez otvorů. Tak vám můžeme zaručit vysokou kvalitu. Je viditelná z dálky a samozřejmě vhodná pro venkovní použití. Německá kvalita: všechny výrobky dárkové firmy se vyrábějí v Německu. Tak jej můžete flexibilně umístit tam, kde ji potřebujete. NtiŠtĚnÝ: cedulky z dárkové továrny lze popsat libovolnými pokyny.
Značkageschenke-fabrik.de #ad
Výrobcegeschenke-fabrik #ad
Výška0.12
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílu300_200_schild_privatgrundstueck
Modelka300_200_schild_privatgrundstueck

6. STROBO

#ad

štítek 40 x 30 cm ze stabilní PVC desky z tvrdé pěny 5 mm Pozor Soukromý základní štítek s UV ochranou od STROBO, XXL Soukromý pozemek je zakázán vstup a jízda bez povolání k jízdě

#ad
STROBO #ad - Vhodné pro vrtání nebo lepení. Odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům/žádné žloutnutí/standardní velikost 40 cm x 30 cm. Záruka 5 let. Odolné proti pomačkání a nečistotám, odolné proti povětrnostním vlivům. Soukromý pozemek štítek 40 x 30 cm ze stabilního PVC desky z tvrdé pěny 5 mm. Vysoká životnost, díky vysoce kvalitnímu procesu tisku. Standardní velikost 30 cm x 40 cm. Jednoduchá montáž.
ZnačkaSTROBO #ad
VýrobceSTROBO #ad
Výška0
Délka15.75
Šířka11.81

7. Betriebsausstattung24

#ad

Betriebsausstattung24® Informační tabule k označení vlastnictví "Vstupy pozemku zakázány! rodiče drží pro vaše děti" | 30,0 x 20,0 cm | vyražený hliník | žlutá

#ad
Betriebsausstattung24 #ad - Vhodné pro zabezpečení pozemku staveniště, skladovací místy, soukromé a komerční pozemky atd. Rozměry Š x v: 30, 0 x 20, 0 cm | materiál: hliník | barva: žlutá | tloušťka: 0, 4 mm | tvar: Obdélníkový | Způsob upevnění: K našroubování a nalepení.

Vyrobeno v německu, zabaleno a odesláno | rychlé a bezpečné zaslání | Otížení přímo od výrobce. Ražená informační tabule z 0, 4 mm silného hliníku pro srozumitelné označení pozemků | Cedule "Zákaz vstupů k pozemku pozemků! Rodiče pro vaše děti" | bezproblémové upevnění nalepením nebo našroubováním. Odolná proti uv záření a povětrnostním vlivům pro trvalé označení uvnitř i venku | odolná vůči teplotám mezi -40 °C až +160 °C.
ZnačkaBetriebsausstattung24 #ad
VýrobceBetriebsausstattung24 #ad
Výška0.02
Délka11.81
Hmotnost0.15
Šířka7.87
Číslo dílu110.5310

8. Dreifke

#ad

Video monitorováno | neoprávněný vstup zakázán | stabilní hliníkový štítek s UV ochranou 30 x 20 cm | stříbro kartáčovaný ušlechtilý vzhled | poplašné zařízení, Štítek zabezpečený alarmem, kamerové

#ad
Dreifke #ad - Pro označení záchranných cest, označení bezpečnosti, označení vozidla a dopravních značek. Kvalita made in germany | kvalita made in germany: könig werbeanlage ist mit mit über 20 let experient in industrielle und werlichen Marknen werden Ihr Partner für Schilder, Zabezpečení, Etikets und Sticker in der Varování, Označování.

Váš zkušený partner | král reklamní zařízení je vaším poskytovatelem pro všechny oblasti komerčního označování. Tabulky, zkušebních plaket, vývěsky, nebezpečných látek a potrubí, označení kvality, piktogramy, dlouho svítící značení, požární ochrany, z mnoha materiálů vhodné pro každý požadavek. Kvalitní | informační tabule ze stabilního hliníkového kompozitního materiálu | s uv ochranou pro venkovní použití | ušlechtilý vzhled kartáčovaný stříbro | Š 300 x V 200 x H 3 mm | alarm zabezpečený kamerovým monitorováním, monitorováno kamerovým monitorováním, kamerovým monitorováním.

Snadná montáž | bezproblémové upevnění nalepením nebo přišroubováním | originální štítek Dreifke | Produkt, který i přes svou výhodnou cenu splňuje všechny požadavky na trvalé označení v interiéru i exteriéru. OdolnÉ poČasÍ | vhodné pro vnitřní i venkovní prostory: všechny dreifke štítky, etikety a nálepky disponují UV ochranou, jsou odolné proti poškrábání a povětrnostním vlivům | osvědčené v provozní praxi. Např.
ZnačkaDreifke #ad
Výška0
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílu3_0020_Variation_Videoüberwachung

9. JIZZU

#ad

JIZZU 4 kusy štítků video sledování, samolepicí 5,9 palce a 4 vyvrtané otvory hliníkový štítek výstražný štítek pro vnitřní i venkovní použití

#ad
JIZZU #ad - Díky svému kartáčovanému hliníkovému vzhledu působí ušlechtile a nenápadně povrchový povrch. Snadná instalace – naše monitorovací cedule lze jednoduše upevnit pomocí oboustranné lepicí pásky, šrouby, lepidla nebo kabelových pásků.

Stabilní design: 1 mm silný hliníkový dibond je potištěn přímým uV tiskem. Odolné proti povětrnostním vlivům – naše monitorovací cedule ze stabilního hliníkového dibond se hodí pro vnitřní i venkovní použití a jsou odolné proti povětrnostním vlivům. Varovné upozornění: pozor štítek pro sledování videa ve formátu 15 x 15 cm, podle GDPR pro zákonné sledování soukromých a veřejných prostor. Monitorování videí – s výstražným kamerovým štítkem informujete návštěvníky, sousedy i vetřelce.
ZnačkaJIZZU #ad
VýrobceJIZZU #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluD059-4
ModelkaD059-4

10. Komma Security

#ad

Zákaz pro psy – restaurace, psí štítek/upozornění štítek/štítek na dveře/zákazová značka – psí, Obchodech, Všechny psy musí Zůstanou venku, kanceláře, obchody

#ad
Komma Security #ad - Váš psí štítek: komunikovat účinně, obchodech, že vozit psů ve vašich prostorách je zakázáno. Povrch je odolný vůči povětrnostním vlivům. Zajistěte, že pro psy před dveře angeleint sedět zůstávají a tam na váš páníček čekat.

Náš slib značky: s naší domácí značka pro bezpečnost čárku security nabízíme vám velký sortiment značek. S odpovídá velikosti 30 x 20 cm je standardní velikosti od Montierbaren značkami. S zákaz pro psy. Ideální rozměry & materiály: informační tabule je malý a lehký ale současně také velmi výrazně vidět.

Počasí pevné informační tabule: tento umělými štítek je vhodný jak pro vnitřní, tak pro vnější. Psí zákazová značka pro restaurace, kancelářích atd. Výrazné barvy pro jasný poselství na všechny psy držák. Títek na dveře s efektem: zabraňte, že psí ungebeten majitele psa v vaše prostory. Hledejte čárku security a objevte další štítky.
ZnačkaKomma Security #ad
VýrobceKomma Commerce GmbH #ad
Výška0.08
Délka11.81
Hmotnost0.27
Šířka7.87
Číslo dílu4260511139750
Modelka4260511139750
ZárukaEs gelten die gesetzlichen Bestimmungen zur Gewährleistung (§§ 437, 438 BGB)