Top 9 Five Nights At Freddys Funko – Akční hrací figurky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Funko

#ad

Hračka pro děti a dospělé, Plnicí pero na punčochy, Oficiální zboží, Fanoušci videoher, Vinylová sběratelská figurka, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: Bonnie The Rabbit, Nápad na dárek

#ad
Funko #ad - Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, mikulášské boty, dárky, narozeniny, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky. Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací.

Mix & match – vytvořte obratem ruky. Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, akční hračky, plyš, oblečení, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.26
Délka1.61
Hmotnost0.2
Šířka6.14
Číslo dílu64920
Modelka64920
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

2. Funko

#ad

Vinylová sběratelská figurka, Freddy Fazbear, fanoušci videoher, hračka pro děti a dospělé, nápad na dárek, Funko Pop! Games: Five Nights at Freddy's FNAF Tiedye, oficiální obchodní zboží

#ad
Funko #ad - Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.33
Šířka2.5
Číslo dílu64232
Modelka64232
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

3. Funko

#ad

Povločkované, Balloon Foxy, nápad na dárek, Funko Pop! & Tee: Five Nights at Freddy's FNAF, Medium, hračka a top s krátkým rukávem pro, tričko, oblečení s vinylovou sběratelskou figurkou

#ad
Funko #ad - Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, jako jsou vinylové figurky, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je toto exkluzivní tričko a figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.25
Délka6.5
Hmotnost0.73
Šířka3.75
Číslo dílu67881
Modelka67881
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

4. Funko

#ad

Vinylová sběratelská figurka, Funko Mystery Mini: Five Nights at Freddy's FNAF Security Breach, 1 Mini Figure, fanoušci videoher, nápad na dárek, Blind Box, oficiální zboží, Bonnie The Rabbit

#ad
Funko #ad - Jsou ideální pro narozeniny a zvláštní příležitosti a dělají každou příležitost magickou a nezapomenutelnou pro děti i dospělé. Všestranné party – jako náplň do sáčků na party pro děti, vánoční překvapení a nápadné ozdoby na dorty, které propůjčují narozeninám a událostem zvláštní nádech.

Vezměte prosím na vědomí, že určité zboží nelze vyžádat. Vzrušení a radost při každé příležitosti a osloví děti i dospělé. Vytvořte si svoji sbírku – sbírejte všechny Mystery Minis! pro působivou sbírku miniaturních figurek. Mystery mini figure – při každém nákupu obdržíte v balení pouze jednu náhodnou figurku.

Ideální dárek pro fanoušky videoher her – ideální pro fanoušky komiksů, filmů a seriálů. Tiny, 4 palce 9 cm officially licencsed merchandise of Five Nights at Freddy's; Warning: not for kinder under 3 years old, detailed collectibles - enjoy 3, Choking Hazard. Captivating cake toppers – proměňte své mimořádné okamžiky tím, že je použijete jako nápadnou ozdobu na dorty.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.5
Délka3
Hmotnost0
Šířka2.5
Číslo dílu67871
Modelka67871
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

5. Funko

#ad

Radioactive Foxy, Sběratelský kousek, dívky, děti a dospělé, Funko Akční figurka: Five Nights at Freddy's FNAF, Svítí ve tmě, Nápad na dárek, Oficiální zboží pro chlapce

#ad
Funko #ad - Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, oblečení, předního výrobce popkulturního zboží, plyš, deskové hry a mnoho dalšího. Display box: tato akční figurka se dodává v krabičce na displej. Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí na freddy – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Five Nights at Freddy's Merchandise.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška2
Délka6.9
Hmotnost0.22
Šířka5.7
Číslo dílu59684
Modelka59684
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

6. Funko

#ad

Storage Rm, nápad na dárek, 1/6 kvóta pro vzácné Chase-Varianteica, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: Playset, oficiální zboží, vinylová sběratelská figurka, Chica The Chicken

#ad
Funko #ad - Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací. Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, narozeniny, mikulášské boty, dárky, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky.

Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka. Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, akční hračky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Mix & match – vytvořte obratem ruky. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.18
Délka5.31
Hmotnost1.65
Šířka9.05
Číslo dílu64922
Modelka64922
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

7. Funko

#ad

Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: Foxy – vinylová sběratelská figurka – nápad na dárek – oficiální zboží – hračka pro děti a dospělé – fanoušci videoher

#ad
Funko #ad - Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka. Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu.

Mix & match – vytvořte obratem ruky. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací.

Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, dárky, narozeniny, mikulášské boty, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, deskové hry a mnoho dalšího.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8.26
Délka1.61
Hmotnost0.26
Šířka6.14
Číslo dílu64921
Modelka64921
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

8. Funko

#ad

Hračka pro děti a dospělé, Nápad na dárek, Funko Five Nights at Freddy's FNAF Snap: Toy Bon Bonnie & Baby 2Pk, Fanoušci videoher, Oficiální obchodní zboží, Vinylová sběratelská figurka

#ad
Funko #ad - Snapsies – série vinylových hraček, se kterou můžete obratem ruky individuálně vytvořit roztomilé zvířecí figurky s tisíci možnostmi kombinací. Mystery & surprise – jaké překvapení snapsie dostanete? zažijte vzrušení, když otevřete slepý obal a objeví se vaše minifigurka.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, jako jsou vinylové figurky, akční hračky, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a odolává každodennímu používání, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Perfektní pro zvláštní příležitosti – ideální na svátky, narozeniny, dárky, Mikulášské boty, Vánoce nebo jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem vaší sbírky. Mix & match – vytvořte obratem ruky. Poslouchejte zvuk při chvění, vyměňte příslušenství od postavy k postavě a postavte si vlastní zábavnou postavu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška11.02
Délka1.61
Hmotnost0.49
Šířka6.14
Číslo dílu64925
Modelka64925
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

9. Funko

#ad

Plyšové zvířátko, Nápad na dárek k narozeninám, Plněná plyšová zvířátka pro děti a dospělé, Bonnie The Rabbit, Oficiální obchodní zboží, Funko Plush: Five Nights At Freddy's FNAF TieDye

#ad
Funko #ad - Ideální sběratelské zvířátko – s velikostí cca 17, sběratelské plyšové zvířátko perfektní pro vystavení a dekoraci vaší postele, pohovky, 78 cm 7 palců je toto vycpané, domácí kanceláře a dalších míst.

Oficiálně licencováno – tato plyšová panenka je oficiálně licencovaný výrobek Five Nights at Freddy's, vyrobený firmou Funko. Skvělá hračka ke dni matek, výročí nebo jakýkoli jiný zvláštní den. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko figurek o toto jedinečné plyšové zvířátko a hledejte další vzácné a sběratelské předměty pro kompletní sadu. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, předního výrobce popkulturního zboží, akční hračky, plyš, oblečení, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Lze použít také jako polštář pro zdřímnutí. Ideální dárek pro fanoušky pěti nocí s fredy – toto plyšové zvířátko je perfektním dárkem pro malé děti, narozeninám, Vánocům, muže a ženy každého věku.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.2
Šířka2.5
Číslo dílu64220
Modelka64220
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu